Gestapo [Rock] - Ankara

bu hafta gittim iyi ki de gitmişim çok eğlendik,çok güldük... şarkı için teşekkür ediyorum :)
ayrıca program sonuna kadar kalmak istesem de bu grubun sevgili "bass"çısı bırakmadılar ve eve postaladılar beni... :cry:

neyse efem çok iyiydiniz gene çok mutlu oldum geldiğime,bir dahaki sefere daha uzun kalmak dilekleriyle, saygılar selamlar :) :twisted:

biz d gittik bu hafta pek bir güzeldi pek bir eelendik artık yeni şarkılar da isteriz ama!! belki bu hafta da geliriz diff çıkışı diicem "ananı arıyorum bak" diye başımın etini yemezse mertim.. =) :D öpüyorum hepinizi kocaman 8)

ilk defa izledim arkadaşlar çok iyidiniz.vokal arkadaşın performansını cok begendim.bas gitar insanı mert te cok başarılıydı..aynen devam..

Levantine demiş ki:
ayrıca program sonuna kadar kalmak istesem de bu grubun sevgili "bass"çısı bırakmadılar ve eve postaladılar beni... :cry:

o maçoların bayraktarıdır, sen daha göreceksin :D
ayrıca izletmediyse tekrar tekrar gel :) sizin için playlistin sırasını her hafta değiştiririz gülhanım, yani 3 haftada tmmdır iş ;)

fertilityhollis demiş ki:
artık yeni şarkılar da isteriz ama!! belki bu hafta da geliriz diff çıkışı diicem ... vs vs

gelde mert gülle seni birbirinize bağlayıp dövsün :twisted: :LOL:

neyse ben azcık parçacık dinamiği çalışayım, akşama görüşürüz gelenlerle...

abi uzun süredir takip ediyorum, nedir bu basçılardan istedginiz ya :)
mert'im arkandayım abi, bizi yıkamıycaklar :) hep basçılara hep basçılara yükleniyorlar, ilerleyin azcık, bak çağdaş sinir etmeyin bizi, gider bas grubu kurarız :p
yiter yaa yıhhh :D
mert sen de azcık tehdit et, bak giderim, basçısız kalırsınız falan de :p
hadi görüşürüz beyler, belki akşam bir sürpriz yapabilirim :) hadi iyi bakın kendinize, kolay gelsin...

CaGDaSH demiş ki:
o maçoların bayraktarıdır, sen daha göreceksin :D
ayrıca izletmediyse tekrar tekrar gel :) sizin için playlistin sırasını her hafta değiştiririz gülhanım, yani 3 haftada tmmdır iş ;)

yok ben daha şarkı falan istemiyorum.başka şarkılar bekliyoruz sizden.ayrıca yolcuya da gelmiyorum.hani yanlış anlaşılmasın gelemiyorum değil gelmiyorum.(maçolukla bir alakası yok yani) :twisted: :p
CaGDaSH demiş ki:
fertilityhollis demiş ki:
artık yeni şarkılar da isteriz ama!! belki bu hafta da geliriz diff çıkışı diicem ... vs vs

gelde mert gülle seni birbirinize bağlayıp dövsün :twisted: :LOL:

:twisted: yeter ki sen iste çağdaşcım ni demek hemen döveriz biri maço biri playlist yerini değiştiriyo zaten :LOL:

neysem efem çok başarılar
saygılar ve selamlar

Gespato'dan yeni şarkılar...

Merhabalar sevgili Gespato takipçileri!
Uzun zamandır aranızdan çatlak sesler çıkıyor yok efendim "Yeni şarkı isteriz" diye.. (Üstte bile örnekleri var!)
Bizde sonunda dayanamadık işi gücü bırakıp yeni bişeyler ekleyelim dedik. ( En çok Yalın Bey bıraktı işi gücü sağolsun! ) Tabi hepinizi memnun etmemiz mümkün değil, kitle açısından o kadar geniş bir yelpazeye sahibiz ki Iron Maiden'dan tutun, Mustafa Sandal'a kadar istek şarkı geliyor... ( Abartılara takılmayalım :p )
Sonuç olarak bu haftasonu 5 duymadığınız, inşallah bir 3 de ancak çok eski seyircilerimizin hatırlayacağı (yani muhtemelen senin tuzun kuru [Okuyana sesleniyorum] ) toplam 8 adet yeni şarkıyla karşınızda olacağız...
Kına getiriyorum yanımda hepiniz davetlisiniz partiye, tabi önce Mert Bey'e yakacağız. [ :kicsalla ] :seytan
Cumartesi günü 21:00'de kurtları dökmek üzere!
Esen kalın 8)

Re: Gespato'dan yeni şarkılar...

CaGDaSH demiş ki:
Merhabalar sevgili Gespato takipçileri!
Uzun zamandır aranızdan çatlak sesler çıkıyor yok efendim "Yeni şarkı isteriz" diye.. (Üstte bile örnekleri var!)
Bizde sonunda dayanamadık işi gücü bırakıp yeni bişeyler ekleyelim dedik. ( En çok Yalın Bey bıraktı işi gücü sağolsun! ) Tabi hepinizi memnun etmemiz mümkün değil, kitle açısından o kadar geniş bir yelpazeye sahibiz ki Iron Maiden'dan tutun, Mustafa Sandal'a kadar istek şarkı geliyor... ( Abartılara takılmayalım :p )
Sonuç olarak bu haftasonu 5 duymadığınız, inşallah bir 3 de ancak çok eski seyircilerimizin hatırlayacağı (yani muhtemelen senin tuzun kuru [Okuyana sesleniyorum] ) toplam 8 adet yeni şarkıyla karşınızda olacağız...
Kına getiriyorum yanımda hepiniz davetlisiniz partiye, tabi önce Mert Bey'e yakacağız. [ :kicsalla ] :seytan
Cumartesi günü 21:00'de kurtları dökmek üzere!
Esen kalın 8)
Ben kınayı da yakmak suretiyle pek bi mutlu oldum :D

arkadslar basarınızın devamı diliyorum biz samsundan rock severleriz samsunda konser vermek isterseniz yardımcı olabiliriz inş. görüsürüz

Efso, Should I Stay Or Should I Go adlı şarkıyı sana yollayacağız artık hep :D

Ayrıca hMz Samsun'da konser ayarlayın bize seve seve geliriz Mert Bey'inde dediği gibi ;) Ztn konuştuk bunları seninle, neyse...;)

Şimdi gelelim yeni haberlere...

22 Aralık Cuma günü saat 20:00'de Melek Bar'dayız, Gestapo takipçilerine buradan duyurulur! ;)

Bu arada haftaya güzide bir üniversitemizin organizasyonunda sahne alacağız, onu da birdahaki hafta duyuracağız sizlere...

Duyduk duymadık demeyin! :)

Ve son olarak...
Cumartesi günlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Kendinize iyi bakın :)

Efenim Gestapo hız kesmiyor tüm engellemelere rağmen :twisted: yeni 3 parçayla karşınızda olacağız bunun dışında güsel şehirlerimizden benim de yarı memleketim sayılan Adana iline yakın vadede olmasa bile orta vadede gidebiliriz görüşmelerimiz devam ediyor umarım en kısa sürede sonuçlanır ve bu mutlu haberi sizinle paylaşırım :D
Saygılar.

Sorulması gereln soru artık şu Yalın'cım
1.)ögrendiin 3*5 bilg programıyla artizlik yapma
2.)Red Alert Generals Pes gibi oyunların intikamını bu yolla alma
3.)Kendine güzel bir ölüm yolu seç
4.)Daha tipsiz bi fotomu bulamıdınmı
5:)Kızgın değilim içimden geldiği için dövücem seni
6:)Artık o bana borcun olan 7 yemeği ödemek zorundasın
7.)Gerçekten kızmadım :twisted:
8.)Cidden kızmdım valla ya cidden kızmadım :twisted:
Efenım buda çok sevgili gitaristim biricik dostum Yalın'ın size yılbaşı hediyesidir
http://www.elfyourself.com/?userid=72ec60ad89f4b4265789763G06122812

8O

Offf koptum!!! :LOL: :LOL: :LOL:

Hasta hasta güldürmeyi başardınız ya helal olsun :D

Bu arada Yalın'ın yolladığı linki daha başarılı bulduğumu söylemek isterim :LOL:

Bide forum takipçilerini bilgilendirelim, bu cumartesi programımıza çıkamayacağız çünkü sevgili bateristimiz Dağhan Bey yılbaşı programına Kartalkaya'ya gidiyormuş 8)

Sevgili Gestapo Karizma'ya iyi bayramlar ve mutlu bir yılbaşı gecesi diliyorum.

Ve tekrar...
deepfloyd demiş ki:
:mrgreen:

Geri