Gestapo [Rock] - Ankara

Arkadaşlar Çok sevgili bateristimizin Kayseri'de düzenlenecek olan Türkiye Kayak Şampiyonasına katılması münasebetiyle:) yarın sahne alamayacağız bizim yerimize Lucky Strike yer alacaktır onlarada başarılar dileriz ayrıca Dağhan kardeşimede bol şans diliyorum hepimiz ondan madalya bekliyoruz rengi önemli değil:)

ulan bi tatile gitcez ortalık birbirine girdi, neyseki hepsini hallettik. çok saolsunlar Lucky Strike grubu bizi kırmadı ve yerimizi bir programlık devraldı. Lucky Strike sayesinde blues'a doycaksınız ( biraz Jimi baba dinleyinde gerçek müziği görün;)) eee hep alternatif hep alternatif nereye kadar ...

bu arada Kayseri'ye gidip madalya getirmicem, onun yerine Rocky'i devirip altın kemeri alcam :)

KAKAO2007b.jpg

Arkadaşlarım yeni yılınız pek bir kutlu olsun işallah geçen yıldan da çok daha iyi çok daha fazla başarılarla dolu bir yıl olur umarım bu yeni yıl sizin için

Bayram ve yılbaşı mesajlarına geç bir teşekkür ediyoruz:

Eski gitaristimiz sevgili Seyfi'ye, [ Başınıza gelenleri duydum ve cidden üzüldüm,umarım düzeltirsiniz :( ]
Çok dinlemek istediğim ama ne yazıkki dinlemeye fırsat bulamadığım Kakao grubunun gitaristi jokermg'ye,
Hayati'ye,
Leyloş'a,
Kerem'e,
Bir başka eski gitaristimiz olan çok sevgili Soyhan'a [ 7 kocalı Hürmüz gibi olduk :D ],
U.P.O'dan tanıdığımız karmancho'ya [Yeni yılda forumunuz silinmesin arkadaşlar :D ],
Ve son olarak çok sevdiğimiz Cin Seddi elemanları Uğur ve Tunç'a

TEŞEKKÜRLER.

Vee bayram&yılbaşı hepsini geride bıraktık, dolayısıyla yeniden iş başı...

Gestapo bugün Yolcu'da saat 21:00'de ;)

Hadi orda görüşürüz :)

vay be baya olmus foruma yazı yazmayalı(gestapo hakkında)...

herneyse efem, gestapo bu cumartesi her zamanki gibi yolcuda(ssk 3.kat) saat 21:00 civarı,

ayrıca,

bu pazar 20:30 da biziz(tunalı) de,

hatta ve hatta,

onumuzdeki salı(30ocak=P sanırsam) Garage da olcak, ki garage performansının tarihini duyurcak biri mutlaka cikar icimizden=)

neyse fazla uzatmadan hepinizi bekliyoruz!

deepfloyd demiş ki:
bu pazar 20:30 da biziz(tunalı) de,

hatta ve hatta,

onumuzdeki salı(30aralık sanırsam) Garage da olcak, ki garage performansının tarihini duyurcak biri mutlaka cikar icimizden=)

neyse fazla uzatmadan hepinizi bekliyoruz!

valla yalıncım tam tarihi ben mi duyururum bilmem ama, "aralık" ta olmayacağından eminim. belki ocaktır o ha? :D :D :D

gestapo bu akşam 21:00 sularında yepyeni 4 şarkıyla, her hafta olduğu gibi yolcu'da...

Geri