Gestapo [Rock] - Ankara

Kayıtları dinledim, bi' hayli beğendim. (Hakan, bana kalırsa çok rahatsız edici, kulak tırmalayıcı bi' entonasyon problemi yok şarkılarda, gayet de güzel söylemişsin.) Gruba uzun ömürlü ve başarılı bi' müzik yaşamı dilerim. (Belki ileride isimde de bi' revizyon fena olmaz, naçizane fikrim..)
TPKD Gençlik Korosu'ndan Gizem (alto)

GokhanBulut demiş ki:
"this time" şarkısının kimin olduğunu bile bilmiyorum. Sizden dinleyerek öğrendim. Çok başarılı bir kayıt olmuş. Performansınıza yakışmış. Saygılar...

Abi çok sağol, duymak çok güzel bunları da senden duymak tabi ayrı oluyor... Siz çıkmadan önce sadece sana özel çalarız sen yeterki sev :)
Bu arada şarkı Starsailor grubunun ;)

egwine demiş ki:
Sevgili Gestapo kayılarınızı dinledim, tebrikler gayet güzel olmuşlar... bu arada sizi çok özlemişim ben en yakın haftasonunda geliyorum izlemeye :)

Filizcim o bu hafta mı oluyor? :D

Buraya güzel dileklerini yazan herkese teşekkürler,sağolun programa da bekleriz. Bu arada bugün [24 Şubat] 19:00 - 21:00 Yolcu'dayız forumu takip edenlerin dikkatlerine diyorum :)

:) Çok sağol zeppelin2fly. Alında çok sevilen fakat amatör&yarı amatör gruplar yapınca saygı duyulmayan bir müzik türünü de yapıyoruz, bari elimizden gelenin en iyisini yapalım, bu işi çok iyi sergileyenlerden olalım diyoruz ve çalışıyoruz bizde.

Aslında bir yorumun arkasından hemen yazmak adetim değildir ama senin 2.cümlenin başındaki sözler bana birşeyler söylemem gerektiğini diretti:
Alternatif müziğe karşı toplumda bir önyargı var, bunun nedenlerini hepimiz az-çok biliyoruz ama bazen kurunun yanında yaş da yanıyor. O yüzden olabildiğince iyisini sergilemek lazım...

Ha bu arada yanlış anlaşılmasın biz sadece Alternatif müzik yapmıyoruz, zaten grup üyeleri genelde Hard Rock dinleyen tipler (Basscımız Mert dışında, o da Nuri Alço Pop'undan hoşlanıyor bkz: Daddy Cool, Şeri Şeri Leydi :mrgreen:) o yüzden Hard Rock'da var playlistimizde çok olmasada bi 8-9 tane. Sonra saf Rock'N Roll larımız var, hatta çok sevdiğimiz 1 Metal Parçası da var, yakında da sürprizler olacak :) Aslında tarz karmaşasına düşmüş gibi görünebiliyor bazen ama biz gerçekten sevdiğimiz şarkıları ekliyoruz, yani sevmediğin bir Alternatif Rock şarkısı koyacağına gerçekten sevdiğin bir Hard Rock parçası koy, daha iyidir mantığından giderek, tabi çalarken de dışarıya giden ses bütününün kalitesini de göz önüne alarak :)

Ya kusura bakmayın ben evden çıkmayınca konuşacak insan arıyorum, bulamayınca da foruma dadanıyorum. :oops: İçimi döktüm biraz rahatladım :D

Ha bu arada biz Yolcu'ya 2 haftadır tek gitar çıkıyoruz, bugün de tek gitar çıkacağız ama haftaya mutlaka 2 gitar çıkıp Hard Rockları Metalleri fln ne varsa döktüreceğiz tabiri caizse. Özledik, tek gitarda çoğu çalınmıyor :?

Okuyanınız olduysa teşekkür ederim ( :D )
Görüşmek üzere...

CaGDaSH demiş ki:
:) Çok sağol zeppelin2fly. Alında çok sevilen fakat amatör&yarı amatör gruplar yapınca saygı duyulmayan bir müzik türünü de yapıyoruz, bari elimizden gelenin en iyisini yapalım, bu işi çok iyi sergileyenlerden olalım diyoruz ve çalışıyoruz bizde.

Aslında bir yorumun arkasından hemen yazmak adetim değildir ama senin 2.cümlenin başındaki sözler bana birşeyler söylemem gerektiğini diretti:
Alternatif müziğe karşı toplumda bir önyargı var, bunun nedenlerini hepimiz az-çok biliyoruz ama bazen kurunun yanında yaş da yanıyor. O yüzden olabildiğince iyisini sergilemek lazım...

Ha bu arada yanlış anlaşılmasın biz sadece Alternatif müzik yapmıyoruz, zaten grup üyeleri genelde Hard Rock dinleyen tipler (Basscımız Mert dışında, o da Nuri Alço Pop'undan hoşlanıyor bkz: Daddy Cool, Şeri Şeri Leydi :mrgreen:) o yüzden Hard Rock'da var playlistimizde çok olmasada bi 8-9 tane. Sonra saf Rock'N Roll larımız var, hatta çok sevdiğimiz 1 Metal Parçası da var, yakında da sürprizler olacak :) Aslında tarz karmaşasına düşmüş gibi görünebiliyor bazen ama biz gerçekten sevdiğimiz şarkıları ekliyoruz, yani sevmediğin bir Alternatif Rock şarkısı koyacağına gerçekten sevdiğin bir Hard Rock parçası koy, daha iyidir mantığından giderek, tabi çalarken de dışarıya giden ses bütününün kalitesini de göz önüne alarak :)

Ya kusura bakmayın ben evden çıkmayınca konuşacak insan arıyorum, bulamayınca da foruma dadanıyorum. :oops: İçimi döktüm biraz rahatladım :D

Ha bu arada biz Yolcu'ya 2 haftadır tek gitar çıkıyoruz, bugün de tek gitar çıkacağız ama haftaya mutlaka 2 gitar çıkıp Hard Rockları Metalleri fln ne varsa döktüreceğiz tabiri caizse. Özledik, tek gitarda çoğu çalınmıyor :?

Görüşmek üzere...

abi pardon yaa aslında...ühüüüü...ben şeyy benn...ıııı... :(

En sonunda üye olabilmenin verdiği sevincle yazıyorum.. :) Bu aksam Gestapoyu kuzenim eşliğinde izlemeye gittik ve cok begendik,destekledik ve büyük bir zevkle izledik ailecek.. :) Kayıtlar hakkında konusmak gerekirse de yukarıda belirtmisler ama bende yazmadan edemeyeceğim vokal ve geri vokaller gerçekten cok güzel,kac kez dinledim hatırlamıyorum artık.. daha ne denir,basarılarınız devamını diliyoruz efendim..

görüsmek üzere..

zeppelin2fly demiş ki:
CaGDaSH demiş ki:

Görüşmek üzere...

abi pardon yaa aslında...ühüüüü...ben şeyy benn...ıııı... :(

abi ne demek...
canlı dinlemeni de isterim inşallah gelirsin de yüzyüze de konuşuruz, gel bir biramızı iç diyorum :)

faerie demiş ki:
new born kaydınızı gerçekten çok beğendim, vokalin sesi süper gitmiş canlı da dinlemek isterim.. başarılar

Çok sağolun, hatırladım grubunuzu Myspace'de de arkadaş listemizdesiniz aynı zamanda. O zaman buyrun, inşallah görüşürüz, bildiğiniz gibi Yolcu'da çıkıyoruz cumartesileri, bekleriz :) Hatta grubunzu dinlemek de isterim, Ruhsuz Kadın adlı bestenizi çok beğendim. Girişler fln süper olmuş, neyse esas güzel dileklerimizi oraya yazarız...:) Devamını diliyorum...

DriZz demiş ki:
En sonunda üye olabilmenin verdiği sevincle yazıyorum.. :) Bu aksam Gestapoyu kuzenim eşliğinde izlemeye gittik ve cok begendik,destekledik ve büyük bir zevkle izledik ailecek.. :) Kayıtlar hakkında konusmak gerekirse de yukarıda belirtmisler ama bende yazmadan edemeyeceğim vokal ve geri vokaller gerçekten cok güzel,kac kez dinledim hatırlamıyorum artık.. daha ne denir,basarılarınız devamını diliyoruz efendim..

görüsmek üzere..

Bende çok sevindim üye olmana :) Siz böyle beğenin biz daha ne kayıtlar yaparız, ne besteler yaparız... :) Desteğiniz ve iyi dilekleriniz için teşekkürler,daha da layık oluruz umarım...

Ya ben forumun delisi gibi yazıyorum ama birşey daha söyleyeyim... Yolcu'da biraz erken çıkıyoruz ama her hafta artan ilgi bunu eskisinden daha da keyifli hale getirdi diyebilirim. Gelen herkese güzel anlar yaşatabiliyorsak ne mutlu bize...
Bu hafta gelenler bilir bu hafta eski gitaristimiz(!) Seyfi bize eşlik etti, çok keyifli geçtiğini düşünüyorum, Hard Rock'lara ağırlık vermeye çalıştık. Bundan sonra da bazı sürprizlerimiz olacak, bekleyin ve görün diyorum hatta bende göreyim bende merak ediyorum :)
İlginize tekrardan teşekkürler, hoşçakalın...

en kısa zamanda bir daha gelcem ziyaretinize merak etme hakancım bu akşam partiden yararlanıp gelmek isterdim ama cebimde 5kuruş yoktu :(

cem(bas)

CaGDaSH demiş ki:
Ahaha tamam şükela şey seni :D Bunca insanın içinde rezil et sen beni,bende senin en söyleyemediğin şarkıları koyayım da nete gör sen :mrgreen:

Evet geçen bahsetmiştim stüdyoya kayDa gireceğiz diye kayıtlar yıldırım hızıyla bitti, bende sıcak sıcak koyayım istedim. İşte stüdyodan birkaç hücum kayıt örneği sizlere, beğenirsiniz inşallah :)

This Time

New Born

Beni buralar bozar derseniz:

www.myspace.com/gestapogroup

adlı adresten de dinleyebilirsiniz :)
Unutulmasın ;)
Tum güzel yorumlar içinde ayrıca teşekkür ederiz.

Hatırlatma: Akşam Yolcu'dayız!
19:00 - 21:00 arası "ben eğlenmek istiyorum döktüreceğim..." diyen herkesi bekleriz :D

Ha yine sürprizlerimiz olacak, yeni şarkılar var beğenirsiniz umarım.

Depeche Mode var, bir tanesi de zamanında annelerimizin babalarımızın diline dolasmış,kült olmuş bir şarkı. Leningrad Cowboys ve Rus askeri korosu tarafından yapılmış bir coverin düzenlemesini sunacağız ;)

Haydi verdim gazı...:D

Kayıt süper olmuş, Hakan'ım sesini çok özlemişim valla :cry: İzmirdeydim 2 aydır, 10'a yakın grup dinledim, hiçbiri Hakan gibi BonJovi ve Him söyleyemiyor :) çok özledim sizi gelecem yakında erik fln bekleyemeyecem Mertciğim ;)
Kayıtlar hakketten süpeer olmuş, :alkıs Çağdaş back vokaller de bayağı iyi olmuş cnm, gitarist arkadaş da bayağı geliştirmiş kendini, uyum sağlanmış epeydir belli..., çok sevindim, umarım çok daha başarılı olursunuz...
Ben gelince artık bana bi -wing of a butterfly- çalarsınız, izmirde bi Allah'ın grubu çalmadı yaa...

leyla ;) öptüm hepinizi :elsallaa

grup olarak çok uyumlusunuz,canlı performansınız izlenmeye fazlasıyla değer.ve ayrıca kayıtlar züper olmuş arkadaşlar,vokal çok ii,back vokallinde başarısıyla ortaya bayaa güzel şeyler çıkmış..gayet başarılısınız yani,şimdi başarılar dilenmez :) şöyleki:başarılarınızın devamını diliyorum..

Uzun zamandır dinlememiştim Gestapoyu,bugün baştan sona izleyebildim keyifle..Grup artık tam oturmuş,şarkılara oldukça hakim ve keyifle çalıyorlar..Seyfi hem çok iyi müzisyen hemde eski gitaristiniz,tekrar uyum sağlamak hiç zor olmamış.Bu arada sevgili Yalın'a da bol Pink Floyd'lu müzik hayatında başarılar dilerim..Black Night için teşekkürler..:)İlk fırsatta tekrar dinlemek isterim,görüşmek dileğiyle..

dün akşam ben de çok eğlendim ama çok hastaydım zaten programdan sonra gece acil yolları göründü bize :D neyse ki ilk antibiyotikten sonra bu sabah kendime gelebildim. dün bizi izleyipte "yau bu eleman ne kadar donuk,hareketsiz,cins...vb" :D gibi düşünen arkadaşlar varsa acele etmesinler haftaya bi daha görsünler :D

Teşekkürler Leyloş'a, Bırçin'e ve Serkan'a... Serkan'a özellikle teşekkürler, o kadar yorgun olmasına rağmen durdu sonuna kadar ardından gelmiş bide yazı yazmış. Çok sağol karizma gitarist :)

Ayrıca Seyfi Bey'in boğazları iyileşmiş, akşamki programda Alex Show yapacakmış(Kırmızı yaldızlı pelerinle çıkacak yani), Hakan Bey saçlarını başkent sarısına boyatmış ve Mert Bey kestirmiş (saçlarını) :mrgreen:
Gelin hepsini görün:)mrgreen:), özellikle Dağhan Bey'in gözlerini yuvalarından 2cm pörtletme numarasını kaçırmayın...

Hadi akşama bekliyoruz Yolcu'ya ;)

19:00 - 21:00

Geri