Gestapo [Rock] - Ankara

Cicatriz demiş ki:
Yaaa beyler ozlettiniz kendinizi.Ama bekledigimize degicek gibi bir his var icimde.Yeni sarkilarinizi gercekten merakla bekliyorum.Bu arada Mert ve Daghan size tekrar tesekkur ederim bizi yanliz birakmadiginiz icin.Yakinda gorusmek uzere dostlarim...

çok saolasın Yıldırım, Gestapo olarak herzaman yanınızda olcaz...
bu arada haftaya konserimiz var arkadaşlar
8 mart 19.30-20.30 Garage Barda
hepinizi bekleriz...

Yaaa beyler madem konsere cikicaktiniz, niye onceden beraber cikmadik.Sapir sacma adamlarla konsere ciktik :D.Off yaa neyse artik.Gelicez izliycez.Cosucaz eglencez.Basarilar beyler.Garageda gorusmek uzere...

Yıldırımcım o sırada başka bir plan vardı,az çok sende biliyorsun ztn ama o olay askıya alındığı için bizde konserlere devam etme kararı aldık. Bizde sizle çıkmak isterdik bilyosun ama... :? Neyse bir yandan da iyi oldu,yeni şarkılar eklendi playliste,şimdi daha geniş bir repertuarımız var :) 8 Mart Çarşamba günü [Dünya Kadınlar Günü'ne geliyo ;) ] son anda büyük bir aksilik çıkmazsa 19.30-20.30 arası Garage Bar'dayız...

Cicatriz demiş ki:
Yaaa beyler madem konsere cikicaktiniz, niye onceden beraber cikmadik.Sapir sacma adamlarla konsere ciktik :D.Off yaa neyse artik.Gelicez izliycez.Cosucaz eglencez.Basarilar beyler.Garageda gorusmek uzere...
ne diyon lan sen sapır saçma adamlarla konser falan..well behaved e ambargo koydurucam olm görürsün..
nese gestapo özledik valla,başarılar dilerim konserde grüşmek üzere..

bird-y demiş ki:
Cicatriz demiş ki:
ne diyon lan sen sapır saçma adamlarla konser falan..well behaved e ambargo koydurucam olm görürsün..
nese gestapo özledik valla,başarılar dilerim konserde grüşmek üzere..

:D ben biliyodum abi serkanin bole bisiy yazicagini...Hatta dip not yazikcaktim ama bosver dedim.Ne adamsin olm yaa :p Echoesa can kurban.Gestapoyada oyle.Serkan gel o zaman 8 Mart'ta gestapoyu izleyip biralarimizi yudumlarken konusalim su ambargo olayini hehe...

*Dipnot:Echoes Rocks.Long Live Echoes...

ForROCK! #5

8 Mart Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

15bn.jpg

theKABAKTADI!
Gestapo
Fudge

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Bizimde tek dileğimiz eğlenceli bir konser olmasıdır umarım gelen herkezi eğlendirebiliriz ilgilere teşekkürü bir borç bilir saygılarımı sunarım.
Bu arada 8 mart konserinden sonra 1 konser daha vermeyi planlıyoruz çok çok iyi gruplarla dayanamadım onuda söyleyim dedim yakında onunda haberini veriririz burdan.
Saygılar.....

arkadaşlar tekrardan hatırlatırım..

8 Mart Çarşamba akşamı saat 19:15 civarı Gestapo grubu Garage Bar'da sahne alacaktır.. gelmek isteyen herkesi bekleriz...

Giriş: 6ytl + 1 içki

çarşamba günü için gestapoya ve seyfiye :D başarılar diliyorum.inşallah biz de gelicez.kolay gelsin

not:seyfi hazırla artık şu afişi kardeşim yaaaaa

yarın Gestapo grubuna sahnede başarılar diliyorum... umarım performansınız ve heyecanınız aynı şekilde kayif verici olur...
zaten orda olacağımdan hiç şüpheniz olmasın... ayrı ayrı tebrikleri orada sunacağım... tüm Gestapo grubuna başarılar sevgiler saygılar... kendinize yakışır bir fest sunmanız dileğiyle..............!

zuhahaha :D
aygıt ha ehehehe. 8) mrk buyurmayınıs yeni aygıtımla en güzel pozlarım sizinle olacak marliyn monroe hanımefendiciim.
bu arada başarı dileyen herkese teşekkürler...
akşam 19:00 gibi garage'dayız...
görüşmek üzere 8)
:beer
:metalhead
:icelim

tarz olrak bana uymasada muzik evrenseldir
başarılar ,sevgiler,saygılar
(bas gitaristiniz aynı zmanda isimsiz bi black metal grubunda mı )

Destekleriniz için çok teşekkür ederiz...
Öncelikle şunu söylemek istiyorum,dinleyenler bize süper enerji verdiler,çok keyif aldık,bizde onlara(sizlere) bugün elimizden geldiği kadarını sunmaya çalıştık. Umarım hoşnut kalmışsınızdır ve sizlere güzel bir akşam yaşatabilmişizdir.
Gelip bizleri destekleyenleyen herkese çok teşekkür ederiz,gelemeyenleri de daha sonraki performanslarımıza bekliyoruz :)

Sevgili SMITD,evet bass gitaristimiz Mert aynı zamanda bir metal grubunda çalıyor :)

Geri