Gestapo [Rock] - Ankara

Arkadaşlar çok teşekkür ederiz iyi dilekleriniz ve güzel mesajlarınız için...

Böyle desteklendiğimizi gördükçe daha da sıkı sarılıyoruz işimize,ivmelenip daha çok çalışıyoruz ve dolayısıyla yeni şarkılar ekliyoruz. Destekleriniz için teşekkürler :)

Her Cuma 21.00 - 00.00 Arası Yolcu Rock Bar'da yeni şarkılarımızla(!) sizleri bekliyor olacağız...

*Yolcu Rock Bar,SSK İş Hanı 3.Kat'ta...

:) evet barışcığım beğediysen ne mutlu, benim de müzisyenliklerini örnek aldığım bir grubun şarkısına ufak bir atraksiyon(!) ;) katabilmek çok sevindirdi, bu anlamda gökhan'a ve diğer tuşe elemanlarına da teşekkürlerimi bildirmeden geçmeyeyim.fakat seni programda da görmek isterim.hep forumda mesajlaşarak nereye kadar dimi yani... : :D

beyler tebrik ederim program icin. bastan beri devamli bi cikis halindeydiniz ve hakli olarak da artik Yolcu Bar'dasiniz.Yolum dustukce gelip dinlerim/izlerim bundan sonra.
basarilar diyecegim ama zaten basardiniz ;)

GESTAPO--> Her Cuma 21.00 - 00.00 Arası Yolcu Rock Bar'da !!!
*Yolcu Rock Bar,SSK İş Hanı 3.Kat'ta...
giris ucretsiz ;)

sertsessiz demiş ki:
ya yolcuyla ssk işhanının ne alakası var şimdi çağdaş niye cevap vermiyosun evladım bana, yolcu yeni yer mi açtı karşıya nedir :)
Gerçi Kerem yazmış yukarıda :LOL: ama Ozan'cım ben yazayım bide biliyosun Sakarya'da ki eski Yolcu Türkü Bar oldu Yolcu Rock Bar ise SSK İşhanına taşındı bizde her Cuma Orayız Bekleriz efenim....
Saygılar...

en sonunda bende üye olduuum veeee yorum yazabiliyorum ne güzel :D ben büyük fanıyım gestapo'nun çağdaşım iyi bilir süperler bence iyi gaza getiriyolar en çok ben bağırıyorum sanırım :LOL: bu arada cidden tebrik ederim arkadaşlar bar programınız için cidden bunu hakettiniz yürü be gestapo kim tutar sizi.... ;)

Ve işte beklediğimiz an geldi ve sevgili Gestaponun artık bir programı var:)) Ee bize ne düşer destek olmak ve eğlenmek. Vino konseri de çok keyifliydi bu arada söylemeden geçemiycem.Her ne kadar Mert'in cipsinde gözüm kaldıysa da yine ve yine coştum eğlendim valla..Vizeler de başlıyo sayenizde yalan oluyolar tabi.Umarım 'should ı stay or should ı go' gibi bizi fazla uğraştırmıycak iki şıklı sorularla karşılaşırız:) görüşmek üzereeee

Beyler su yeni sarkilarinizi cok merak ediyorum ben yaa.Gerci ne olduklarini biliyorumda.Sahnede sizden dinlemek cok farkli olucak.Siz hardrock soundunu cok iyi yakaliyosunuz.Bunu cok samimi soyluyorum.Tonlariniz sahne durusunuz Hakan'in sesi Daghan'in ataklari tam hardrock havasi estiriyosunuz.Iste bu yuzden bi an once su yeni sarkilari dinlemek istiyorum.Yarin sskda olucam oralarda bi isim var.Mutlaka ugrarim yaniniza.Eger gelmessemde bilinki sskya hic gelmemisimdir...

Gestapo çok sağlam ilerliyor bakalım yakında neler olucak..?Eminim cuma yine çok iyi çalıcaksınız başarılar dilerim..
P.S. sahneyi fazla dağıtmayın haa..

beyler bi aksilik cıkmazsa ordayı(m)z... ilk sahne programınızda yalnız bırakma taraftarı değilim, hele ki böyle bi arkadaslıgın üstüne;) hade görüşürüz yarın...

ya bende orda olmak istiyorum yaaaa ama saati geç :cry: ama yinede izin almaya çalışıcam ve orda olmak istiyorum... ;)

beyler öncelikle yeni programınız hayırlı olsun,işlerimi ayarlarsam izlemeye gelmeye çalışıcam,bi ihtiyaç vs olursa(ekipman falan) herzaman söyleyin, bulmaya halletmeye çalışırız,hepinize sevgiler,başarılar...

Çok teşekkürler iyi dilekleriniz için tekrardan... [Dejavu kokusu sezdim,sizde sezdiniz mi? :) ]

Cerencim seni de Turkrock'a kazandırdık ya... Artık gam yemem :D İzin alabilirsen bekleriz alamassanda sorun değil biz oradayız cumaları,elbet birgün gelirsin,olmadı sana özel konser vericez :D

Ececim Mertin cipsinde gözün kaldı demek :D Eee,yarın gel belki bir sürprizi olur Mert'in sana ;) [Benden duymadın ok? :p ]

Yıldırım kardeşim sen yeni şarkıları biliyorsun ama yarın sana dediklerimin 1tanesini çalabileceğiz,4yeni şarkı var ama sadece 1 tanesinin tarzı Hard Rock :) Haftaya diğer 3'ü de geliyor ;) Bu hafta biraz daha slow ağırlıklı şarkılara yer verdik... Eski Hard Rock parçalar ztn var :)

Canercim çok sağol arkamızda olduğunu gösterdiğin için ve iyi dileklerin için... Seni görmek isteriz bir cuma,konuşulacak birsürü şey birikti :) Anova'da da yeni gelişmeler var sanırım,sen farketmesende biz takip ediyoruz ;)

Tekrarlamama gerek yok ama bu kadar yazmışken program saatini de yazayım :) Yarın 21.00 - 00.00 arası Yolcu Rock Bar'dayız..

beyler gene cok iyiydi, sizin yüzünüzden bogazım kısıldı... ya şimdi teker teker isim saydırıp burda reklam kokan hareket yaptırmayın bana :) ama şunu belirteyim cok eglendim...eminim bundan sonra daha da iyi olacaksınız... bu arada Deep Purple - Black Night bekledigimden cok daha iyi olmus elinize kolunuza saglık...
sevgiler saygılar... görüşürüz

Şincik Yolcu'dan geldim, yauw bu kadar tatlı bi grup olabilirmi. Gerçekten iyiydiniz arkadaşlar teker teker tebrik ediyorum ve Seyfim'in parmaklarından öpüyorum :p

Vokalin sesinin çok küsel olduğuna da değinmeden edemicem ;)

Bu arada Seyficim senden daha uzun süredir çalıyorum ama senden önce ben, seni izlemeye geldim, 5 şarkı da olsa :p Bunu da belirtmeden edemedim :) :) :)

heeey geldim ve mutluyum izini koparttığıma halen inanamıyorum en azından ilk araya kadar izledim sizi yine süperdiniz yine coşturdunuz ne diyim ben size çok sağoluuuun helal sizeeee :D ;)

Geri