Gestapo [Rock] - Ankara

sevgili gestapo...arkadaslarim benim..:) :)
özlemisim sizi dinlemeyi..
bu akşam da superdiniz yine..(her zamanki gibi ;) )
beni kırmadınız time is running out caldiniz...mutlu mesut bahtiyar oldumm cook ama cook...:D :D :p

sonra should i stay or should i go dediniz..
eglenceme eglence kattınız coşturdunuzz...:D
efsane

ah mert bak 500. mesaji kacirmissin tabi sen ye künefeleri su anda, uzulursun sonra "vah neden ben yazamadim 500. mesajı" diye.. valla icim gitti siz yediniz kebaplari kunefeleri bu gece ben dondum evime, neyse kısmet degilmis..

ayrica bu aksam yolcu mukemmeldi, ozellikle sahne onundeki bagıra cagira sarkilari soyleyen 5 insan, superdiniz keske olsaniz her konserimizide=)

neyse efenim baska bir cumartesi tekrar gorusmek uzere esenlikle kalin..=P

deepfloyd demiş ki:
ayrica bu aksam yolcu mukemmeldi, ozellikle sahne onundeki bagıra cagira sarkilari soyleyen 5 insan, superdiniz keske olsaniz her konserimizide=)

Utandırıyorsunuz bizi. O sizin süperliğiniz.
Yok yok, şaka. Utanmıyoruz, gerçekten de bizim süperliğimizdi. Misal siz sahnede çalmasanız da biz orada boş boş dönüp bağırırdık, şarkıları söylerdik. Yegane amacımız dediğiniz gibi KaraKedi'ye enerjimizin kalmamasıydı.

En kısa zamanda tekrar bize ayak uydurmanız için orada olacağızdır.

muahah yaw yalin sen kendi adına yaz bazı şeyleri civanım... ;) :LOL:
foruma yazıyosun bak grup senin yüzünden ne hallere düştü,senemle ortaklaşa batıracakmısınız lan siz bizi! :evil: :LOL:
efsane bu arada sen yine efsaneliğini konuşturup 500.mesajın sahibi oldun... mert bey bu 500.msjı atana sanırım yemek ısmarlayacaktı-ayrıntılı bilgiyi mertten alırsın :D ;)
senemcim sen biraz daha birdahaki seferlere,bak yeni şarkılar&sürprizler geliyor ;) ayrıca olayın tatlıya bağlanma durumu beni çok sevindirdi yazmadan edemeyeceğim :)
çağrımı kocaman tükürüklüce öptüm (ulan "kocaman öptüm" yazacam; erkek adam öper mi öyle başka bi adamı diye bi görüş vardır, o yüzden olaya iğrençlik katıp bu durumdan sıvışıyorum :mrgreen:) desteğin için teşekkür ederim(z)...

Vee...
Dün bizi yanlız bırakmayan&alkışlarını esirgemeyen(!) herkese çok teşekkür ederiz,şunu unutmayalım ki sizler ve biz o ortamda bir enerji sürkülasyonu içindeyiz... Karşılıklı eğleniyoruz! Dün Gestapo'nun fitilini ateşlemede katkısı olan başta o meşhur 5liye ( :LOL: ) sonra tüm dinleyicilerimize ve en sonda arkadaşlarımıza :)D) teşekkür ederiz.
Tüm konuşmama "Birlikte Daha İleriye" sloganıyla sçıp haftaya tekrar görüşmek üzere diyorum! :mrgreen:
Chiao!

selamlar,

daghan belirtmis bir ust baslikta ama ben yine biraz daha ayrintili acikliyim,

3 kasim cuma gunu Bilkent Üni. Müzik Kulubu etkinlikleri icerisinde Bilkent Merkez Kampus marmara restoranda olcaz, saat 17:40 civari baslar heralde..

özellikle forumdaki tüm bilkentli arkadaslara duyurulur=)

Bilkentlilerin vize zamanına geldi sanırım,kötü olmuş... :?
Umarım yarın her 2 tafaf da güzel zaman geçirir :)
Yarın,denilen yerde ve zamanda görüşmek üzere,hoşçakalın...

evet yorucu bir günün ardindan( her ne kadar bazilarimiz cok yorulmasa da=) bilkent konserini geride biraktik.. her ne kadar ses sistemi kotu olsa da dolayisiyla tam performans verememis olsak da bence cok cok guzel bir konserdi, oradaki tum bilkentlilere tesekkurler bizi yalniz birakmadiklari icin.. neyse yarin da yolcuda olcaz 21:00 bekleriz efem..

Too-che demiş ki:
CaGDaSH demiş ki:
Bilkentlilerin vize zamanına geldi sanırım,kötü olmuş... :?
evet hiç sorma.. :evil: :evil:
Yok Too-che ya yine iyiydi :) Vizeler olmasaydı bu sefer oturacak yer olmayacaktı :)

deepfloyd demiş ki:
oradaki tum bilkentlilere tesekkurler bizi yalniz birakmadiklari icin.. neyse yarin da yolcuda olcaz 21:00 bekleriz efem..

Ben Bilkenti ve Bilkentlileri sevdim yaw,dün şahsen bende eğlendim sayelerinde :)
Aahh Yalin bi sen kaldın seni sevecem bigün inşallah... :D

deepfloyd demiş ki:
( her ne kadar bazilarimiz cok yorulmasa da=)
Ahanda daş! 8O
Bu ne demek lan onca taşıdım :? tabi senin kadar taşımadım ( 8) ) ama sen orda ev sahibisin en çok sen uğraşacaksın tabi :) Sen gel bizim dağa bak ben sana 1 tane eşya taşıtıyomuyum ;) :*

Bide Echoes vokali Alpere bize sahnede eşlik ettiği için,ve Bırçine bizim için taaa Başkentin dağlarından üşenmeden Bilkente geldiği için vee dün o soğuk havada evinde yada yurdunda sıcak sıcak oturmak varken Gestapoyu dinlemeye gelen tüm arkadaşlara teşekküler!! Son yazdığım önemliydi :D

Bu gece 21:00 de Yolcudayız arkadaşlar dilimde tüy bitti,söylemek istemiyorum ama yine her halukarda söylüyorum :)

Görüşmek üzere,hoşçakalın...

Gestapo'ya tekrardan selamlar.
Dun aksam cok keyifliydi.cok kalamadim vakit ve yol sorunu nedeniyle gene.ama UFO - Doctor Doctor beni benden aldi, tesekkurler :)
Jonglor'un sahnesini guzel isgal ettiniz,guzel oynadiniz.Hakan'in danslari ve Cagdas&Yalin'in back vokalleri superdi :D hep beraber eglendik.

aksam farkettim ki bir grubun elemanlari bu kadar kaynasır birbirleriyle. sahnede bir uyum gerekiyorsa her elemanin oncelikle iyi bir arkadas olmasi gerektigini gordum. hep boyle kalin ;)

Bilkentlilerin vize sorunsalı bizim için de geçerliydi, bu yüzden dün erken kaçmak zorunda kaldık. Kaçarken kalbimiz de kesinlikle sizinle değildi, bunu özellikle belirtmek istiyorum. Şöyle 1-2 hafta sonra en öne dizilmeyen beşliden adam olmaz! Bunu da yazın kenara.

Bilkent Konseri

Bu kadar gec yazdigim icin oncelikle ozur dilerim. Gestapo eksikliklere aksakliklara ragmen gosterdiginiz performans ve basarili gece icin hepinizi tek tek kutluyorum ve cok tesekkur ediyorum. Gercekten cok eglendim, zaten halimdende belliydi sanirim :D Yolcuda da bizimkiler benimle eglenmisler sonra o halimi gorup. Pek hatirlamiyorum...
Ses sistemi konusunda da elimden geleni yaptim ama cok basarili olamadim, disariya gelen seste cok sorun yoktu ama kendinizi duyamiyor olmaniz gercekten kotu oldu. Tekrar ozur dilerim bu aksilikler icin.

Hersey icin tekrar tesekkurler. Kaliteli ve tecrubeli bir grup oldugunuzu bir kez daha gosterdiniz. :twisted: Gorusuruz sonra :)

Re: Bilkent Konseri

innuendo demiş ki:
Bu kadar gec yazdigim icin oncelikle ozur dilerim. Gestapo eksikliklere aksakliklara ragmen gosterdiginiz performans ve basarili gece icin hepinizi tek tek kutluyorum ve cok tesekkur ediyorum. Gercekten cok eglendim, zaten halimdende belliydi sanirim :D Yolcuda da bizimkiler benimle eglenmisler sonra o halimi gorup. Pek hatirlamiyorum...
Ses sistemi konusunda da elimden geleni yaptim ama cok basarili olamadim, disariya gelen seste cok sorun yoktu ama kendinizi duyamiyor olmaniz gercekten kotu oldu. Tekrar ozur dilerim bu aksilikler icin.

Hersey icin tekrar tesekkurler. Kaliteli ve tecrubeli bir grup oldugunuzu bir kez daha gosterdiniz. :twisted: Gorusuruz sonra :)
ü
Bizim açımızdan inanılmaz eğlenceli bir konserdi bu arada ne kadar güçlü kuvvetli olduğunu konserin sonunda aletleri taşımak için 3 kişi kaldığımızda anladık biraz zor anlar yaşadık ama değdi bence süperdi sahnede yere kapaklanmam dışında :LOL:
Bunun dışında bir başka süper haber daha vereceğim Gestapo 10 Kasım Cuma günü İf'te sahne alacaktır giriş çok komik bir fiyat olan 2ytl dir Gazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakaültesinin organizasyonudur bizim dışımızda ayrıca çok sevdiğim arkadaşlarımın grubu Gryllus ve biricik Çiğdemimizin grubu olan hayal meyal reloaded sahne alacaktır eh daaa ne bekliyonuz gelin gayriiii
Ayrıntılı bilgiyi Sercan kardeşimiz yakında verir afişi fln da asar buraya söylemye az daha unutuyordum kapı açılış saati 18:00'dır erken gelin valla yer kalmaz aman haa sonra vay bu konser kaçmazdı demeyin

işte buyrun afiş..

hemen kısaca özetliyeyim:
Giriş 2YTL, saat 10a kadar bira 4ytl, biletleri GUMMF Rock Topluluğu standından veya kapıdan (kalmassa karışmam :)) temin edebilirsiniz..

Arkadaşlar yukarıda Sercan arkadaşın da belirttiği gibi İf'te konserimiz olacaktır ancak maalesef Gestapo tam kadro sahnede olamayacaktır çok sevgili gitaristimiz Yalın'ın sınavları münasebetiyle aramızda olamayacak olması kadromuzu eksiltmiştir.Gestapo ilk grup çıkacağı içinde sınavı bittikten sonra dahi yetişemiyor bu sebeble Gestapo Cuma günü tüm imkansızlıklara rağmen 4 kişi yine karşınızda olacaktır efenim aynen söz verdiğimiz gibi sanırım 19 gibi sahnede olacağız tüm dostlarımızın bu zor günümüzde bizi yanlız bırakmaması dileği ile......

Geri