Gestapo [Rock] - Ankara

Ozan çok teşekkür ederiz eski bir dostumuzun bize destek vermesi çok sevindirici bu arada Çankaya Anadolu Lisesi'nin en güzel tarafı sanırsam sizin gibi güzel insanlarla bir arada olmaktı.Sertsessiz grubuna başarılar;Ozan'ın ve Anıl'ın olduğu gruptan başarı dışında bir başka davranış beklenmez.Artık en yakın konserimize bekleriz efenim....
Orkun çok samimi bir insan olduğun belli oluyor umarım bir gün DeepFocus grubu ile aynı sahneyi paylaşırız umarım en kısa zamanda dediğin gibi bir organizasyon yapılabilirse bizde çok seviniriz tekrar başarılar ilgin ve desteğin için teşekkürler.
Arkadaşlar bu arada Gestapo adına çok sevindirici gelişmeler yaşanıyor yakın zamanda bunun haberini burdan vereceğiz.........Çağdaşın dediği gibi yakın bir tarihte herkezin yakından tanıdığı sağlam gruplarla birlikte konser olasılığı var ama tarih belli olmadığı için şimdilik bir şey söylemek istemiyorum ancak.
Sizden çok kısa bir süre daha istiyoruz sürprizlerle birlikte geliyoruz......
Saygılar

Gerçi Mert herşeyi özetlemiş ama bende birşeyler yazayım istedim :) Şunu da söylemek istiyorum,aslında konuşulmuş bir tarih var ama %100 olmadığı için şimdiden bir tarih vermek istemiyoruz,malum sonradan mahcup olma durumu... :oops:

RunRabbitRun demiş ki:
Umarım aynı konserde bulunacağız ilerki günlerde bir aksilik olmazsa....

Evet Emine umarım yaklaşık 3hafta sonra [diğerine yazdık hala 3hafta var :) ] aynı sahneye tekrar çıkabileceğiz. Sizle tekrar sahne almak gerçekten çok güzel olacak,sabırsızlanıyoruz grupça... Serkan[ECHOES] Garage ile konuşmuş,bir tarih söylemişti,umarım bir aksilik çıkmaz...
Bu arada evet ben okula biraz zor da olsa yeni geldim :)

sertsessiz demiş ki:
misal ben de grubumun isminin sertsessiz olmasını istedim, neden? kısaltması ss oluyor, yaa böyle bir şey işte.
okuduğum yorumlar çok iyi, bi gün ben de izlemek isterim.

Ozan espri anlayışından bişey kaybetmemişsin,evet sanırım bzim liseden kaynaklanıyor! :D Allahta seni güldürsün :mrgreen:
Gel abi konsere bekleriz,bende sizinkini çok merak ediyorum...

orkunorkun demiş ki:
ozman konser 17aralık cıvarlarına gelıoo .. snrm bizimde konser oluck garagede.. sizinki ?? artık ayarlasakta beraber cıksak sole guzel bi org. a_
merakla bekliorum arkdaslar..

basarılar.. Wink

Orkun Kasım sonuna yakın diyelim :D Deminde dediğim gibi daha tam kesinleşmedi ama olursa bu ay içinde olacak. Sizin konsere de gelmek isterim gerçekten,sizi zaten takip ediyoruz,grupça gelmek istiyoruz.

"artık ayarlasakta beraber cıksak sole guzel bi org. a_"

Sözlerine de neden olmasın diyorum :) Gerçekten güzel olabilir ;) Biz burdayız,ayarlarsanız haberinizi bekleriz,seve seve de geliriz...

Konser tarihi kesinleşince foruma direk damlayacak :D Sahneyi çok özledik,çalışıyoruz. Mert de belirtmiş,sürprizlerle geliyoruz...

Saygı&Sevgi...

Arkadaşlar bugün itibari ile Gestapo grubu için çok üzücü bir gelişme yaşanmıştır Gestapo grunun lead gitarist pozisyonunda olan Caner okul derslerinin yoğunlaşması sebebiyle gruptan ayrıldığını açıklamıştır Caner'e bundan sonra ki hayatında başarılar dileriz umarız herşey dilediği gibi olur.
Grubumuz şu an için grup 4 kişi kalmıştır ilgilenen arkadaşlar için lead gitar pozisyonu boştur ö.m yolu ile başvurular yapılırsa daha çok seviniriz.
Saygılar

gestapo kolay kolay dagılmaz be hocam ben RTB de onu gördüm...bence sizle calmak isteyecek lead gitarist oldukca fazladır... hiç merak etmeyin...arayı en kısa zamanda kapatacak birini bulursunuz...

cagrson demiş ki:
gestapo kolay kolay dagılmaz be hocam ben RTB de onu gördüm...bence sizle calmak isteyecek lead gitarist oldukca fazladır... hiç merak etmeyin...arayı en kısa zamanda kapatacak birini bulursunuz...
Çok teşekkür ederiz ya artık ne diyelim zaten dağılma gibi bir olay grupta ki hiç bir elemanın aklına gelmedi sanırım bi 10 senede gelmez :D
iyi dileklerin için çok teşekkür ederiz umarım yakında size müjdeli haberi veririz.
Orkun ne diyim eğer biz bulursak bi lead gitar söz sizede yollarız bi tane :D bu arada sizede kolay gelsin umarım en kısa sürede diledğiniz gibi bir lead gitar bulursunuz sonrada istenilen projeyi yeni lead gitarlarımızla yaparız.
Saygılar.......

yazık olmuş eleman olayı... tam da sizin hazır olmanızı beklerken.. umarım en kısa zamanda halledersiniz de irtibata geçersiniz.. çalışmaya devam.

hakan sesin soluğun çıkmıyo hayırdır?

Evet forum pembe diziye döndü biraz ama,size şimdi güzel birkaç haber vereyim :D

Garage Bar ile görüşmelerimiz devam ediyor arkadaşlar,Lead Gitar bulsak da bulmasak da çıkıyoruz ama büyük ihtimal bulacağız. Başvurular geldi,bize başvuran arkadaşlarla bu haftadan itibaren buluşacağız.

şakaaaa :LOL: :LOL: işte bunun adı kader arkadslar.. aynı sahneyı paylasıoruzz arkadaslar detayları burdan konusurzz .. valla bn sızın foruma yazıorum sız bızımkine yazmıonuzz bozuluorum yaa :roll: :roll: hehe..

neyse artık umrm ii hazırlanız sizde bizde cok guzel bı konser olur!!

saygılar.. ;)

walla ben adayım şarkıların da çoğu hazır baştan sona ama bakalım bi görüşelim arkadaşlarla uyarsa 24üne kadar mutlaka yetiştirirm neyse seygiler....

burdayım ahmetcim.ne diyeyim ki görüyorsun işte durumları.şöyle daha iyi olalım da senin organizasyonlarında çalalım derken böyle talihsiz durumlar da olabiliyor.
duraksamayalım diyoruz, duraksamıyoruz da...çalışıyoruz...
bakalım işte "hayırlısı" (bu da ne saçma laftır!) demekten başka çare yok.sağol desteğin için...mesajlarıyla destek olan herkese teşekkürler...
biz buradayız.show must go on! ;)

Arkadaşlar günlerdir yılan hikayesine dönen Garage Bar konserimizin tarihi tamamiyle kesinlesti! 24Aralık Cumartesi günü GARAGE BAR'dayız... Umarim eglenceli ve güzel bi konser olur. Gelme durumu olan herkesi bekliyoruz :)

Gruplar:
Echoes
Little Big Band
Well Behaved
Gestapo
Gölge Lekesi

Tarih: 24 Aralik Cumartesi
Saat: İlk Grup 14.00de başlıyor
Giriş: 5 ytl + bira
Adres: GARAGE BAR Karanfil Sok.No:22 Kızılay/Ankara

Çağdaş çok güzel bir haber vermiş bende bizim için güzel bir haber vereyim o zaman......
Garaj Bar'da ki gerçekleştireceğimiz organizasyonda Gestapo'nun sponsorluğunu SHOV ELEKTRONİK
üstlenmiştir desteklerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz ayrıca katkılarından dolayı Sn Zafer Sevdi'ye ayrıca teşekkür ederiz.
Saygılar.

Geri