Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

deerrudolf demiş ki:
Crossfire çaldıklarını görmüştüm ama hiç Whiplash duymamıştım. 8O
Hangi parça Whiplash'ten? Red Bomb ya da Message Blood değildir umarım.

Ahahaha süper fantazi :mrgreen:

Ne yazık ki Metallica - Whiplash ;)

umut teşekkürler yazdığın için, eskiden daha sık görüşürdük, her zaman bekleriz! :metalhead

DaveMustaine_64 demiş ki:
Ne yazık ki Metallica - Whiplash ;)
neden yazık olsun ki? :?
kötü mü yani? calamıyosun diye şarkıya suç bulma :LOL: :D
ayrıca o gün berkay biz whiplash çalarken, toparlanmış çıkacaktı stüdyodan, bir anda Jam_Loomis'le CROSSFIRE-Slaves (to insanity) girdik berkay koşa koşa geldi gitarını çıkardı, sanki gerçek bir metalciymiş gibi 8O :twisted: gitarını direk amfiye girdi ve sarkıyı sonuna kadar calar gibi yaptık,ona rağmen çok zevkliydi.
ama çalışırsak neden olmasın... :roll: :D :)

Beğenerek dinlediğim grup ODTÜ rock şenliklerinde izlemiştim holy wars süperdi özellikle berkayın solo atarken kafa sallamsı taktire değerdi..

Başarılarınızın devamı beyler

ben bu arkadaşları bir kere dinledim barakadaki bi konserde arkadaşlar daha sahneye çıktıklarında bu ne dedim yaa küçücük çocuklar neyse sonra başladılar çalmaya kala kaldım öylece cidden bayaa etkilendim zaten ondan sonra yaş konusundaki önyargım hemen değişti hele bir gitaristler vardı ismini bilmiyorum ama sanırım gözlüklüydü cidden çok başarılı ki bu yaşta bence daha ileride çok daha ii yerlere gelecektir... tebrikler arkadaşlar...

tsunami demiş ki:
hele bir gitaristler vardı ismini bilmiyorum ama sanırım gözlüklüydü cidden çok başarılı ki bu yaşta bence daha ileride çok daha ii yerlere gelecektir... tebrikler arkadaşlar...

Biraz önce kulakların çınladıysa bilki benim yüzümden oldu :LOL: monitöre çay püskürttüm... "sanırım gözlüklüydü"
kls.gif
... Berlaylom iyidir iyi çalar
CEDP_Stealer_Emoticon17.png

dostum sen onlrar pek aldırış etme sabaha karşı bi milyon kafayla yazmıştım onu ama dediklereimin hala arkasındayım çok sağlamlar hele bi GÖZLÜKLÜ :D gitaristleri varkı deheşet bişey... :LOL: [/b]

tsunami demiş ki:
ben bu arkadaşları bir kere dinledim barakadaki bi konserde arkadaşlar daha sahneye çıktıklarında bu ne dedim yaa küçücük çocuklar neyse sonra başladılar çalmaya kala kaldım öylece cidden bayaa etkilendim zaten ondan sonra yaş konusundaki önyargım hemen değişti hele bir gitaristler vardı ismini bilmiyorum ama sanırım gözlüklüydü cidden çok başarılı ki bu yaşta bence daha ileride çok daha ii yerlere gelecektir... tebrikler arkadaşlar...
bu konser ilk bar konserimizdi, ondan önce hep liselerde çıkmıştık, 1 kere de odtü de metal günlerinde... :) ayrıca o konserde diğer gitaristimiz cem o sırada fink atarak gezdiği için başka bi şehirde, gözlüklünün kuzeni çalmıştı (yanılmıoysam) 2 şarkıda... sora tek gitar devam etmişti gözlüklü!!!
(ayrıca o konserin sonunda POPZITAR Abidin'i gördük barda... bu da böyle bir enstantane olsun...)
o gözlüklünün gözlüklerinin arkasındaki gözün üstünde kaş var, aslında iyi bi....(stop) :LOL:

merhaba arkadaşlar sınıf64 ü gazide dinledim ve baya bi beğendim. gitaristler uçmuş durumda. davul ve vokal de iyiler tabi. umarım tanışma fırsatımız olur. başarılar

tsunami demiş ki:

Abi çok saol düşüncelerin için ama bi gözlüklü dedin olay oldu :D Ama bak gözlük olmasa hiç birşey diyemeyecektin :D

O konser bence de çok güzeldi, o konserde acayip eğlenmiştim şahsen... En iyi konserlerimizden de birisiydi bence o :)

bebeko demiş ki:
merhaba arkadaşlar sınıf64 ü gazide dinledim ve baya bi beğendim. gitaristler uçmuş durumda. umarım tanışma fırsatımız olur.(bende gazideyim bu arada-bölüm makina müh.)

Teşekkürler abi, umarım tanışırız bir gün. Davulcumuz Gökhan da gazi de okuyor, onu görme ihtimalin en yüksek sanırsam :)

DaveMustaine_64 demiş ki:
tsunami demiş ki:

Abi çok saol düşüncelerin için ama bi gözlüklü dedin olay oldu :D Ama bak gözlük olmasa hiç birşey diyemeyecektin :D

O konser bence de çok güzeldi, o konserde acayip eğlenmiştim şahsen... En iyi konserlerimizden de birisiydi bence o :)

bebeko demiş ki:
merhaba arkadaşlar sınıf64 ü gazide dinledim ve baya bi beğendim. gitaristler uçmuş durumda. umarım tanışma fırsatımız olur.(bende gazideyim bu arada-bölüm makina müh.)

Teşekkürler abi, umarım tanışırız bir gün. Davulcumuz Gökhan da gazi de okuyor, onu görme ihtimalin en yüksek sanırsam :)

lense geçmedin umarım!? ben seni 64 numara gözlüklerinle hatırlamak istiyorum:D jack daniels şişesi dibi gibi olursa daha iyi olur hatta:)

hakikaten unutulmaz bir gündü 21 Haziran günü..SNF 64 fanı olduğum bir gün -ve aynı zamanda aynı sahneyi paylaşmış olmanın verdiği büyük şerefle - ve abidin kardeşin barakaya ''ben kralım'' edasıyla girdiği gün..
kolay gelsin arkadaşlar..

olabilcek bi konser için kafmda çok pis coverlar var... umarım ikna ederim bizimkileri...:roll:
AYRICA SERKAN BURASI ARTİStİK FORUMU DEÐİL!!! LÜTFEN ARTİStİKLERİMİZİ BAŞKA YERLERDE YAPALIM, MESELA karaleke BAŞLIÐI'nda... :twisted: :LOL:

(ula deerrudolf ÖSS'ye girecek ya, "serkan efendi"deki "e" yi büyük yazmış,işte azmin zaferi, sınav kaçmaz senin elinden olm, hadi gel Gazi MMF'ye, bekliom bak yannız başıma... :( :cry: )

Arkadaşlar "LİSELİ GRUP" SINIF 64 liseli mantığı güden, liseli ruhunu kuruluşundan bu yana benimsemiş olan grubumuz, bugün itibariyle son şehidini de vermiş bulunuyor :cry:

Gitaristimiz Cem de liseden mezun oldu, g.t gibi kaldık ortada :mrgreen:

Ayrıca Cem'in dün doğum günüydü, muhteşem grup ruhu sergileyerek hiç birimiz kutlamadık, aklımızdaydı ama vallaaaa unuttuk :D

İyi ki varsın sayın Cem Loomis :mrgreen:

Geri