Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

heeey dostlar nasıl gidiyo...

ösledim sizleri yaaaaa...

ahaaaa şafak da yaklaşıyor...

kendinize iyi bakın... bir gün geri gelceğim ankara"ya sizleri izlemeye..... (Crepping Death" de kendimi bulmaya....) :p

Ahmetcim bekleriz en yakın zamanda :) Bu aralar pek konser olmayacak ama, öyle bir karar aldık beste olayına tam olarak konsantre olabilmek amacıyla...

Ayrıca güzel bir gelişme daha var, kesinleştiğinde/bittiğinde ilk olarak buraya yazarız herhalde :)

junkcan demiş ki:
Gökhan'ın elinde çok sağlam gitar riffleri olduğunu duydum, evde hazırlamış bir iki bir şey sanırım...

Ne?Gökhan'ın elinde gitar riffleri mi?Onun elindeki baget olmasın sakın :?: :mrgreen: Gökhan'ın gitar çaldığını da ilk defa duyuyorum :LOL:

erd demiş ki:
junkcan demiş ki:
Gökhan'ın elinde çok sağlam gitar riffleri olduğunu duydum, evde hazırlamış bir iki bir şey sanırım...

Ne?Gökhan'ın elinde gitar riffleri mi?Onun elindeki baget olmasın sakın :?: :mrgreen: Gökhan'ın gitar çaldığını da ilk defa duyuyorum :LOL:

Gökhan eskiden gitaristti, KaraLeke grubunun kurulum aşamasında da yer aldı fakat daha sonra gitarı bırakmaya karar verdi, bunu duyunca biz de onu gruptan attık :twisted:

junkcan demiş ki:
erd demiş ki:
junkcan demiş ki:

Gökhan eskiden gitaristti, KaraLeke grubunun kurulum aşamasında da yer aldı fakat daha sonra gitarı bırakmaya karar verdi, bunu duyunca biz de onu gruptan attık :twisted:
Karaleke'de gitar çalmaktan daha iğrenç birşey yoktur sanırım şu dünyada... Bıktırdınız lan beniii!!!:p :LOL:

junkcan demiş ki:
erd demiş ki:
junkcan demiş ki:

hehe :mrgreen:

gbanes374 demiş ki:
junkcan demiş ki:
erd demiş ki:
junkcan demiş ki:

Karaleke'de gitar çalmaktan daha iğrenç birşey yoktur sanırım şu dünyada... Bıktırdınız lan beniii!!!:p :LOL:

sınıf 64'te de gitara geçecekmişsin diyorlar doğru mu Berkay yerine. Gitaristliğin davulcuğundan daha iyi bu arada

junkcan demiş ki:
sınıf 64'te de gitara geçecekmişsin diyorlar doğru mu Berkay yerine. Gitaristliğin davulcuğundan daha iyi bu arada
öyle bi düşüncem vardı, ama berkay'ın davulculuğunun gitaristliğinden daha kötü olduğu ortaya çıkınca, grupça vazgeçtik...
Can sen de, grubunuzdaki zurnacı açığını dolduracak kadar zurna eğitimi almıştın yanlış hatırlamıyorsam. Bence heavy metal'i zurna ile birleştirerek değişik bir sentez yaratabilirsiniz KARALEKE olarak... sen de hem davulcu, hem zurnacı olur, şöhretine şöhret katarsın bu sayede...
:kahve

DaveMustaine_64 demiş ki:
Teşekkürler, iyi ettin valla :D, Sevindik ailecek...

Beste sayımız 1di, 0.75e düştü :mrgreen: O şarkıda köklü değişikliklere gidiyoruz onun için şu anda tam bir şarkı değil diyebilirim. Bunun yanısıra 0.25 x 5 = 1.25 bestemiz daha var :) Yani 2 ediyor toplamda :D

Çok tembeliz çook...

Bende en tembel grup bizim grup sanıyordum. Yoksa sizdemi bir araya gelince sessiz sinema veya Wining Eleven oynuyor yada Whiplash açıp birbirinize girişiyorsunuz :metalhead

o değilde likemore'un solosunu değiştirin abi önce. Valla garip hissediyorum kendimi. Tamam yardırıyorsunda olmamış :) Vallahi dinle sen beni (aha bir rakibi daha safdışı bıraktım :mrgreen: )
Şaka bir yana o şarkının ana rifini çok beğeniyorum ben çok güzel.

Skull_KruSher demiş ki:

Beste sayımız 1di, 0.75e düştü :mrgreen: O şarkıda köklü değişikliklere gidiyoruz onun için şu anda tam bir şarkı değil diyebilirim. Bunun yanısıra 0.25 x 5 = 1.25 bestemiz daha var :) Yani 2 ediyor toplamda :D

Çok tembeliz çook...

Bende en tembel grup bizim grup sanıyordum. Yoksa sizdemi bir araya gelince sessiz sinema veya Wining Eleven oynuyor yada Whiplash açıp birbirinize girişiyorsunuz :metalhead

o değilde likemore'un solosunu değiştirin abi önce. Valla garip hissediyorum kendimi. Tamam yardırıyorsunda olmamış :) Vallahi dinle sen beni (aha bir rakibi daha safdışı bıraktım :mrgreen: )

Ya biz Counter Strike oynuyoruz daha çok (winning eleven gibi oyunlara benim beynim yetmiyo :D ) ayrıca en çok evde oturuyoruz kendi kendimize buluşmadan :mrgreen:

O soloyu değiştiricez, benim ilk solo denemem flndı o ,yazdığım zaman beğeniyordum o soloyu artık ben de beğenmiyorum :LOL:

Teşekkürler eleştirin için :)

Skull_KruSher demiş ki:

Çok tembeliz çook...

Ya biz Counter Strike oynuyoruz daha çok (winning eleven gibi oyunlara benim beynim yetmiyo :D ) ayrıca en çok evde oturuyoruz kendi kendimize buluşmadan :mrgreen:

O soloyu değiştiricez, benim ilk solo denemem flndı o ,yazdığım zaman beğeniyordum o soloyu artık ben de beğenmiyorum :LOL:

Teşekkürler eleştirin için :)

Soloyu değiştirin, davulcuyu değiştirip kendisini groupie yapın...

Geri