Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

modern thrash metal ne demek? modern olmayanından farkı nedir? ayrıca modern olması iyi bişeymidir ki belirtilmesine gerek duyulmuş? ewet? başarılar...

Modern ne demektir diye sormuşsun kısaca, sözlüğe bakabilirsin bunun için :) İyi olup olmadığı konusunda bizim düşüncemiz açık değil mi? Kötü olduğu için böyle yaptık biz :LOL:

XENTRIX demiş ki:
modern thrash metal ne demek? modern olmayanından farkı nedir? ayrıca modern olması iyi bişeymidir ki belirtilmesine gerek duyulmuş? ewet? başarılar...

Testament'in The New Order'ı da Thrash Metal şaheseridir, The Gathering albümü de. Sence bu iki albüm arasındaki fark ne farkı?

deerrudolf demiş ki:
XENTRIX demiş ki:

Testament'in The New Order'ı da Thrash Metal şaheseridir, The Gathering albümü de. Sence bu iki albüm arasındaki fark ne farkı?

SNF 64 cok basarılı bır donus konserı verdi.. gercekten cok ozlemısız... son parcadakı gaz gorulmeye degerdi.. seyırcının de etkısı ıle ınanılmaz gaz caldılar.. halitin oldschool imajı mukemmeldi.. konserdeki tek kotu sey MODEREN:) thrash metal klasigi nevermore calmanız oldu:)

bence modern thrash denılen kavram ıle oldschool thrash arasındakı ayrım sadece sound farklılıgından kaynaklanmıyor.. modern thrash muzıgın daha teknık taramaların daha az yapıldıgı rifflerın gorece basıtlestıgı melodılerın arttıgı ve soloların da gorece teknıklestıgı bır muzık tarzı...

THRASH TILL DEATH
HALIT TILL DEATH:)

64 64 64 64 64 64
bence güzel bir dönüş konseri sergilerdiniz beyler
seyirci de çok gazdı,elinize sağlık
bu arada Halit kıyafetlere diyecek laf yok :metalhead
:metal

Harika bir performanstı beyler, tebrik ederiz. Mümkün olsa daha çok beste dinlesek, zamanla o da olur(çok da güzel olur gibime geliyor :twisted: ) sevgiler&saygılar

wastelander demiş ki:
Harika bir performanstı beyler, tebrik ederiz. Mümkün olsa daha çok beste dinlesek, zamanla o da olur(çok da güzel olur gibime geliyor :twisted: ) sevgiler&saygılar
Teşekkür ederiz Can... 2. bestemizi benim yüzümden yetiştiremedik ve çalamadık, üzgünüm... (Ama hazırlanmak için vaktimiz dardı... :roll: ) Umarım bundan sonrakilere daha çoklarıyla çıkarız...
..
..
..
Bugün oraya gelip METİN-ALİ-FEYYAZ'ı destekleyen herkese çok teşekkür ederim, yaklaşık 8 aylık sahne özlemimimz şimdilik güzelimtırak bir son buldu... :)

allah allah yazık size yaa rahatsızmısınız dostum neden böyle sinirli bi tepki verdiniz ki. ayrıca modern kelimesinin anlamını sadece sözlükte yazdığı kadar biliyosanız bi 30 hez daha yazık size. size gayet samimi bi şekilde bi soru sordum iyi cevap vermeyin. daha önceki mesajıma yazdıklarınızdan bu mesajıma da agresif cevaplar vereceğinizi tahmin ediyorum. foruma soru cümleleri yazan herkes sizi çekemeyen kötülemek isteyen ya da ne biliyim sizi sevmeyen biri değildir.ukala davranmaya hiç gerek yok. gayet samimi bi şekilde merak ettim ve sordum. ayrıca başarılar falan da yazdım.ayrıca modern kelimesine aç sözlüğe bak diyen sivri zekalı arkadaş: lütfen bir kitap dükkanına gidip modern kelimesinin anlamını irdeleyen kaç tane kitap olduğuna bak. thrash ne demek deseydim de sen muhtemelen aç sözlüğü bak diyecektin...peki ne çıkacaktı sözlükte ?

tekrar tekrar başarılar diliyorum. kolay gelsin umarım emeklerinizin meyvesini alırsınız.

sevgili snf 64 uyeleri :D
guzel bir gun gecirdik sayenizde. the river dragon has come i cok guzel caldiniz ozellikle solo kismini. gayet uyumluydu. ozlemisim bu parcayi bayaadir dinlemiyordum iyi oldu. guzel coverlar secmissiniz. guzeldi hersey. territory de gayet gazdi. ben tam gokhanin hizasinda arkada oturuyordum. berkayin sesi cok az geldi bana. ilk 2 sarkida ozellikle. neyse guzeldi ellerinize saglik... basarilar

edit: gun yazmayi unutmusum :oops:

Sınıf 64...
8 aylık ara sizden hiçbir şey kaybettirmemiş, üzerine çok şey eklemiş. Bunu zoraki bir gaza getirme anlamında söylemiyorum, çok ciddiyim. Öncelikle bunu bilesiniz. Ufak tefek hatalar elbette oldu, olacaktır da. Önemli olan Mimarlık'ta hep beraber bu atmosferi, bu ruhu yaşamak idi. Caner'in kuliste dediği gibi "Çok sıçtık ama çok eğlendik. Zaten önemli olan da bu."

Yine bir Ankara konseri ve ben yine izledim sizi. Çoğu konserde olduğu gibi yine Mindcrime-RectifieR tayfası da en öndeydi. Ama bu konserin tadı, atmosferi bambaşkaydı. "Thrash Till Death!!!" dedik ve öyle olduğunu, bu ruhun ölmeyeceğini gösterdik cümle aleme.

Daha nice konserlerde bu ortamı yakalayacağız...
Modern ya da değil;
THRASH TILL DEATH !!!

Geri