Echoes

sevgili fat-strat ve joker mg..çok teşekkürler gerçekten çok keyifli bi akşamdı..
Bu cuma yeni parçalarla Yolcu'da olacağız
grüşmek üzere..

Selamlar :)

Cuma sizi daha uzun süre dinleme şansım oldu.
Yine keyif aldık ailecek :)

Repertuarınız gayet iddalı ve zor parçalardan oluşuyor, buna rağmen vokal elinden geleni yapıyor.
Bence başarılı da sayılır ama sesini doğru kullanmazsa ileride büyük sıkıntılar yaşayabilir.

Pek rağbet edilmeyen rock klasiklerini çalmanız çok güzel. Herkes alternative diye tutturmuşken insan bu tarz şeyler duyunca mutlu oluyor.

Cuma görüşmek üzere :)
Başarılar
MG

sevgili runrubbitrun,nerelerdesin lem özledik..Garajda belirli bi programımız yok henüz,Nedjima'da başlayacağız çalmaya ama ne zaman başlarız bilmiyorum alt kat hala tadilatta..Gel tabi ilk fırsatta dağıtalım,haber ederiz..

sevgili joker mg,çok teşekkürler değerli yorumun için bizde çok eğleniyoruz o parçaları çalmaya çalışırken..:) Alper gruba yeni dahil oldu sayılır ve parçaları yeni oturtuyoruz sanırım..Bizde program bittikten sonra biralarımızı yudumlayıp KAKAO dinlemekten büyük keyif alıyoruz sizede başarılar dilerim.

ECHOES bu cuma yine Yolcu'da,görüşmek üzere..

dün yolcuda izledim ve süperdi gerçekten her ne kadar fazla kalamasamda birinci bölümü dinleyebildim yeni repertuvar ve yeni vokal gruba daha enerjik yapmış umarım kısa sürede çok daha iyi yerlerde görürüz ve herkes sizi dinleme şansını elde eder...saygılar sevgiler..

p_f_g.jpg
[/url]

"Pink Floyd" ECHOES'u biraraya getiren grup ve bizi biz yapan tutku..Herşey bundan yaklaşık 2 yıl önce Pink Floyd parçaları çalmak üzere verilen muhteşem bir konserle başladı,araya Deep Purple,Led Zeppelin karışarak bugünlere gelindi..Ancak o konser ve o ruh hali hiç unutulmadı ve hep biryerlerde saklı kaldı..
Tekrar Pink Floyd çalmak ayin gibi olacak,ritüel rutinden uzak..
E.ç.ğ.u.t..
Tabii bu konseri bizim için daha önemli kılan olay OYUN grubunun bu işte organizasyonu üstlenmesi ve sahnede bize Pink Floyd ziyafeti yaşatacak olmasıdır.
Görüşmek dileğiyle..

Haydaaaa....

Tarihe bak ya,haftaya perşembe...
Çok izlemek isterdim. :?:

---------------------------------------------
edit : bi terslik olmazsa ordayım...

Hey you çalmayanı Allah baba taş yapsın walla Serkan :D

o yeah,super!
cok guzel dusunulmus bi organizasyon.
sadece sinevizyon gosterimi icin bile gidilebilecekken yaninda Echoes'u da izlemek buyuk keyif verecek.
Basarilar simdiden beyler.yalniz gun ve saat biraz ters olmus.hafta ici ve gec bi zaman,ertesi gun okul,is vb.. engelleyebilir insanlari.
Neyse ben imkanlari zorlayip gelmeye calisacagim.
Hadi kolay gele ;)

gerçekten süper bir organizasyon, umarım bi aksilik cıkmaz ve orda olurum...
pink floyd baştan sona, pink floyd bütün damarlarda... ee daha ne denir... süper olacak...
görüşürüz...

arkadaşlar çok teşekkürler yorumlarınız için biz de heyecanla bekliyoruz perşembeyi..
bu akşam(cuma) maalesef Yolcu'da çalamayacağız.Ancak yerimize BLUE VELVET çalacak bizede gidip onları dinlemek düşüyor..

Yolcu programı haftaya aynen devam edecek grüşmek dileğiyle..

Geri