Tasma

herrasmus demiş ki:
gelsin artik cumartesi yaa...olmuo walla..hem ramazan hem çaçaronda tadilat hem 'tasma'sizlik kötü kodu walla hepsi bi arada ağir geldi ....

walla ramazan bize hiç koymadı, aynen dewam!!

cacaronun yoklugunda istanbul ortamlarına aktık!!

artı saygıdeğer grup TASma'yı da cok özledik!!

beklioz sabırsızlıkla!!

bursayi çaçaronu insanlari önümde ozani solumda bagisi arkamda tolkayi barda veliyi kapida altani dj kabininde memcosu ya da isiklarda serhati soundcheckleri alet edevat kurmayi toparlamayi dans eden mutlu insanlar görmeyi gece program cikisinda hasan ustadan kokorec yemeyi ertesi gün aksamüstü yapilan kahvaltiyi kisaca herseyi özledim...
bursa sana dooru geliyorum...
allahim sen çaçaronda çalisan ustalarin bilegine kuvvet ver bir an önce su tadilat bitsin... :elsalla

:zipla CACARON 06KASIM2004 CUMARTESI GECESİ ACILIYOR. :zipla
:elsallaa 21.30 :elsallaa

Cıkacak grup Tasma'dır.. :metalhead
:zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla :zipla

Gecikmeden oturu ve cevreye verdıgımız rahatsızlıktan dolayı herkesten ozur dılerıs... :kafaat

Tolga çok iyi haber verdin saol
Senin baterinin sesini özlemiştir
alice - susanna - the roof is on fire dinlemeyi sabırsızla bekliyordum
Bu arada demonuzu açılış şerefine dağıtmanız mümkünmüdür. Senin yanına gelip alayım demoyu

hayırrrr yaaaaa çaça yeniden doğuyoo ve ben yokum :cry: bende istiyorum orda olmak ne kadar bahtsızım :evil: ahh bursaaa ve tasmaa ..giden herkes benim yerimede eğlensin :!:

6 kasım tarihi için ciddi endişelerim var...acaba işler yetişecek mi...eğer öyle olursa hepimizi çok güzel bir gece bekliyor,ama açılmazsa benim enerjim bitmek üzere...S.O.S...

Ewt yaa!! Bugün Çaçaron'u gördüm!!

Walla hiç 6 KASım'a yetişecek gibi bi havası yoktu!!
HEr taraf dağınık, toz , duman!!

Bursa seyircisi fazla bekletmeye gelmez!!

İsyan falan cıkar Allah korusun!!!

Bekliyoruz 6 kASım'ı tüm coşkunluğumuzla !!

akşam ben de gördüm insanlar çok çalişio harap we bitap haldeler veli nin şafti kaymişti yazik...ama güzel olacak..aksilik çikmasada dönüşleri muhteşem olsa diorum ben

arkadaslar içiniz rahat olsun ...veli çaçayı o güne yetiştirecektir...yetişmezse tasma temiz caddenin ortasına kurar alet edevatı çalar...yazdıklarım sabırsız dinleyiciye duyuru, veli beye de uyarı niteliğindedir...mantıklı düsünüldüünde polise bi ihbar niteliinde de olabilir...

sakin...

eeeeeeeeeee....b.kunu çikardiniz ama çaçaronda açilacak tasmada çikacak bize düşen de eğlenmek olacak abartmanin alemi yok....o kadarrrr....yetti be..ööffff....

Geri