Tasma

millet ne kadar meraklıymış...gözlerim yaşardı :) :) valla afişler asılmaya başlamış...artık herşey için çok geç, çıkıp çalıcaz abi..

bu arada kulağıma tasma dağılmış dedikoduları geldi...güldüm bkz==> :D
biz dağılırsak, mfö bile dayanamaz, ayrılırlar...
yapmayın böyle şeyler, hadi canım..

walla tolka yi taktir etmek gerekio en aktif o görew aldi tadilat olayinda ben şahit...o ortami hazirlio dier grup üyeleri hazira konup sanatlarini icra edecekler...olmaz abi böle 8)

herrasmus demiş ki:
walla tolka yi taktir etmek gerekio en aktif o görew aldi tadilat olayinda ben şahit...o ortami hazirlio dier grup üyeleri hazira konup sanatlarini icra edecekler...olmaz abi böle 8)

yok öyle bişey...kalbimiz her zaman tolkayla birliktedir...

tolka da bu gücünü bizim ona inancımız ve güvenimizden alır...canım benim...

hem sizin haberiniz yok ama tolka bu iş güç arasinda bi izmir bi de istanbul kaçamağı yapmıştır... :dans

6nanik9 demiş ki:
peki beyler bursada albümüzü alabilecegimiz yer var mı?

tabii ki Bursa da albümümüzü alabileceğiniz bi çok yer var...

CD Bank, dii en ar, büyük müzik marketler falan filan ama önce albümün çıkması gerekiyor tabi...

dua edelim en yakın zamanda inşallah... :tap::tap: :tap: :tap: :tap:

walla dookie tolka ii yapmiştir helal olsun herife
onca iş güç arasinda bunlari da sııdırmış aşmış bi abimiz demek ki saygilar ona :taptim
neyse hadi cumartesi görüşürüz sewiom hepinizi :zombi

cumartesi çıkıyonuz değilmi ey aziz tasma grubu
çaçaron olurda açılmaz olurda tasma orda çalmazsa çaçaronun daha büyük bir tadilata ihtiyacı olacak ona göre

Ctesi Tasma mükemmeldi. Çaçronda yeni haliyle çok güzel olmuş. Tüm çalışanlareın eline sağlık. Ama havalandırmada problem vardı Hiç bu kadar sigara dumanına boğulmamıştım. Onun haricinde ortam müzik çok iyiyidi. Gelecek konserleri iple çekimeye başaldım şimdiden.
Herkese müzik dolu günler

cumartesi stres ve koşuşturma dolu bir gündü...

aksaklıklar yakamızı bırakmadı ve fakat kesinlikle uğraştığımıza değdi...

çiseleyen yağmura rağmen çaçaronun kapısında sabırla bekleyen ve eğlenmeyi bilen herkese teşekkürler...

bayramda (büyük ihtimalle 1. gün yani pazar) tekrar görüşmek üzere...

Geri