RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

exodus_deniz demiş ki:
rectifier6_by_exodusdeniz.jpg

Pentagram'ın ilk albümündeki foto gibi olmuş :)
güzel :)

:D Tuna'dan eser kalmamış... Ama ben de çok beğendim, büyük halini isteriz...
Hey yavrum, beyaz boğazlı spor ayakkabı üzerine, mavi dar kot giyen koçların gözünü seveyim... ;)

BUGUN COK EGLENDIK ARKADASLAR... ısım ısım belırmeyecegım ama bızım yanımızda olup bize destek veren herkese sonsuz tesekkurler...

UNITED WE STAND
ETERNAL BAN
TOGETHER WE ARE STRONG
ETERNAL BAN

THRASH TILL FUCKING DEATH!!!

Beş dakkada bir "abi ne güzel çalıyolar" diyerek dinledim sizi :) samimi olayım çok dinlediğim bir tarz değil(o kadar metalci değilim belki de) :) ama gerçekten zevk alarak izledim, emeğinize sağlık, tebrikler

abi çok beğendim sizi.
ne yaptınız siz ya valla süperdi bugün.
pek o kadar sert thrash adamı değilim ama çok iyi ve çok düzgün çaldınız tebrikler

RectifieR...
Size yazacak pek bir şeyim kalmadı. Muhteşemdiniz... ODTÜ'de uzun süre göremeyeceği bu konser sizin de bugüne kadarki en iyi performansınızı sergilediğiniz konser oldu. Günün en iyisiydiniz diyemeyeceğim çünkü bugün gruplar arasındaki performans değil ruh konuşuldu. Daha uzun süre de konuşulacak, konuşturulacak bu ruh. Kimsenin şüphesi olmasın.

Buradan Thrash Metal dinleyicilerine sesleniyorum... (Ulusa sesleniş konuşması gibi oldu lan)
"Türkiye'nin en Thrash grubu" ODTÜ'deydi. Bugün kaçıranlar çok büyük bir hata yaptı, umarım bir daha yapmazlar...

THRASH TILL DEATH !!!

Tebrikler muhteşemdi, daha fazla beste ve üzerimize gölge gibi düşen kapitalist güçlere daha fazla küfür istiyorum... United Fucking Bastards... Hepsine kolum girsin...

Geri