RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

Söz konusu konser Exodus olunca şimdiden kafamızda konserle ilgili planları kurmaya başladık. Bilet fiyatının sokaktaki herhangi bir thrash dinleyicisini mekana sokacak derecede uygun bir meblada olmadığını düşünürsek sanırım son yılların en old-school konseri gerçekeleşecek.

2001 yılındaki King Diamond konserinin atmosferi anlatıldıkça anlatılır. Gerçek anlamda old-school ve sağlam dinleyicilerin tıklım tıklım doldurduğu Sold Out'ta harika bir konser olmuş.
Aynı doluluk bu konserde gerçekleşir mi, pek sanmıyorum. Ama ortamdan yana pek şüphem yok.

beyler exodus haberini şimdi duydum, sizin ön grup olarak açıklanmanıza ise iki kere sevindim... bayram bayram sevindik hayırlı olsun...

exodus konser haberini duyunca 'rectifier alt grup olsun' fikri geldi aklıma.İkisi birden olmayınca yeteri kadar sevinemeyecektim şimdi sevineyim

OLey beaaaaaaaaa

bundan mutlu şey var mı? :)

(Bu arada deniz kaplansın,bana Geri holt ve liii altıs penası alırsın artık :LOL: )

Gerçekten old school Thrash ruhunu çok iyi yaşatan bir grup olduğunu düşünüyorum şarkılarıda bunu belli ediyor zaten , "exodus" un altınada tam oturmuşlar gerçekten başarılarının devamını diliyorum...

rsl8.jpg

Abi bizim kafa harbiden kopacak bu Rectifier yüzünden. İstanbul konseri, sonra Rockstation, derken bu anma gecesi, o da yetmezmiş gibi Exodus olayı... walla Exodusu izleyemeden ölcem diye korkuyorum :?

İsim vermeyeceğim ama grubun biri bu DIME anma gecesinde bir PANTER cover yanında bir de DEATH cover'ı yapsak mı ne diyordu... Yok yok, bu konuya yazdım diye heyecan etmeyin, Rectifier değil...
Bu mesajı yazış amacım RECTIFIER logoyu kopişlerken C'nin alt kısmını unutmuşum.
Gruptan çok özür dilerim, asıl afişler zaten bombiş (bombanın bir küçüğü) olacak, orada unutmayacağız.

Geri