voodoo

nolmuş gruba ya benim haberim yok.ya beri den başka yermi yok .niye illada beri?
grubun yaşortalaması yüksek diilmi beriye göre...özellikle solistin?şaka şaka:)ben biliyom yani daha 30 bile diil.ama basçı yaşlı sanki.yıkılmamış fakat:)

VooDoo nun şimdiki kadroyu bi yaziim da insanlarin kafasi karişmasın:;
solistimiz sayin Begum hanfendi..

kitarcimiz sayin Seralp Baskın(Detone)

vurmali çalgilar sayın Serkan Çalar(Detone)

bass kitar Halil kardeşimiz ( 42! )

saygilar....

Pazar ve pazartesileri BERİ BAR dayiz herkesi bekleriz..

zafmasapan demiş ki:
nolmuş gruba ya benim haberim yok.ya beri den başka yermi yok .niye illada beri?
grubun yaşortalaması yüksek diilmi beriye göre...özellikle solistin?şaka şaka:)ben biliyom yani daha 30 bile diil.ama basçı yaşlı sanki.yıkılmamış fakat:)

beri için alt sınır 18di de üst sınır neydi yau? :zombi yaş iş bunlar yaş..

eee....ehom ohom.. :roll: hakliymissiniz galba gercekten yaslanmisim arkadaslar :LOL: bu hafta saglik sorunlarimdan oturu prg yapamadik haftaya pazar pazartesi yeni sarkilarla beri prgramlarina devammm :dans

ooo, efemm bu sayfayi fazla mi boslamisiz?? 8O

dun gece gecikmeli de olsa varabildik sonunda.. hele o `sizdeee` komutuyla hep bir agizdan sarki soylenmesi yok mu... gayet hostu. bir de `push the tempo` dansi vardi tabi arada... :D :D :D

yine cok eglenceli bol muzikli bir gece oldu, sagolun, varolun...

:arrow: :arrow: eglenceye devam... :arrow: :arrow:

Canlarım benim.. Herşey çok güzel oldu ama ben gitmek zorundayım. Sizi çok özleyeceğim.. Söylemek istedim; lütfen devam edin. Bırakmayın! Begüm vazgeçme! sürekli gaza gelen 'physco + kocaman' davulcu Serkan ve rock'n'roll insanı Seralp! Kocaman öpüyorum hepinizi. :)

eywll...............

WhinginWoman demiş ki:
ooo, efemm bu sayfayi fazla mi boslamisiz?? 8O

dun gece gecikmeli de olsa varabildik sonunda.. hele o `sizdeee` komutuyla hep bir agizdan sarki soylenmesi yok mu... gayet hostu. bir de `push the tempo` dansi vardi tabi arada... :D :D :D

yine cok eglenceli bol muzikli bir gece oldu, sagolun, varolun...

:arrow: :arrow: eglenceye devam... :arrow: :arrow:

ya evet ihmal ediyosunuz bizi böhü :roll: :LOL: hakkaten de bu pazar ve pazartesi birbirinden zevkli iki program geçirdik, çok eğlendik hep beraber, eşlik eden herkese teşekkürlerrr :dans

Geri