Kramp

mary_canoba demiş ki:
baRock demiş ki:
istanbul yokmu ya.yada grubun çalışmaları hakkında bilgi alabileceğimiz bi site falan ???
Antalya 'daki ilk konserden sonra Eskişehir,Ankara,İstanbul,İzmir... sıradaki şehirler..Ancak kesin tarihler belirlenmedi..
Gruba Kramp olarak ulaşabileceğin aktif bir internet sitesi şuan da yok,ancak yakında yeni web sitesi açılmış olucak.Eğer iletişim kurmak istersen grup müzikal çalışmalarına Alanya' da Zorbeyler olarak da devam ettiriyor.Zorbeyler ve Kramp birleştiler ama Kramp asıl kadrosunu içinde barındırıyor.Bu nedenle mail adresleri zorbeyler olarak geçiyor.Sana mail adresini veriyorum.Buraya mail atabilirsin.
[email protected]

saol yardımın ve verdiğin bu güzel habewr için ;)

baRock demiş ki:
mary_canoba demiş ki:
baRock demiş ki:
istanbul yokmu ya.yada grubun çalışmaları hakkında bilgi alabileceğimiz bi site falan ???
Antalya 'daki ilk konserden sonra Eskişehir,Ankara,İstanbul,İzmir... sıradaki şehirler..Ancak kesin tarihler belirlenmedi..
Gruba Kramp olarak ulaşabileceğin aktif bir internet sitesi şuan da yok,ancak yakında yeni web sitesi açılmış olucak.Eğer iletişim kurmak istersen grup müzikal çalışmalarına Alanya' da Zorbeyler olarak da devam ettiriyor.Zorbeyler ve Kramp birleştiler ama Kramp asıl kadrosunu içinde barındırıyor.Bu nedenle mail adresleri zorbeyler olarak geçiyor.Sana mail adresini veriyorum.Buraya mail atabilirsin.
[email protected]

saol yardımın ve verdiğin bu güzel habewr için ;)
ne demek..görevim..güzel haber gerçekten de.. :eek:

KRAMP SON DUYURU

Bu mesaj KRAMP Grubu tarafından verilmektedir;
Bazı arkadaşların sorularına cevaben ;

KONSER TARİHİ : 25 MART 2006 CUMARTESİ
YERİ : ANTALYA - BEACH PARK - GİZLİ BAHÇE

KADRO :

Doğan SAKİN : Solo Gitar, Vokal
Nezih ONUR : Akustik Gitar, Bas, Vokal
Serdar RAMAZANOÐLU : Bas, Vokal
Cudi KOYUNCU : Yaylı Tambur, Bağlama , Perküsyon
İdris TÜBCİL : Davul

Cudi KOYUNCU ; Edip AKBAYRAM-DOSTLAR Grubunun kurucularındandır.
Serdar zaten her zaman grup elemanıydı.(İstanbul , Alanya , Antalya ; bilen bilir.)

Re: KRAMP SON DUYURU

mary_canoba demiş ki:
Bu mesaj KRAMP Grubu tarafından verilmektedir;
Bazı arkadaşların sorularına cevaben ;

KONSER TARİHİ : 25 MART 2006 CUMARTESİ
YERİ : ANTALYA - BEACH PARK - GİZLİ BAHÇE

KADRO :

Doğan SAKİN : Solo Gitar, Vokal
Nezih ONUR : Akustik Gitar, Bas, Vokal
Serdar RAMAZANOÐLU : Bas, Vokal
Cudi KOYUNCU : Yaylı Tambur, Bağlama , Perküsyon
İdris TÜBCİL : Davul

Cudi KOYUNCU ; Edip AKBAYRAM-DOSTLAR Grubunun kurucularındandır.
Serdar zaten her zaman grup elemanıydı.(İstanbul , Alanya , Antalya ; bilen bilir.)
şu kadroya bak yahu...bir de 2006 içinde albüm yaparlarmış o zaman ne dilerlerse dilesinler kabulümüzdür :twisted:
babaların varlığını sürdürmesi her şeyden önemli...kramp bu...başka söze ne hacet...hard rock şöleni krampla güzel...
yaşasın babalar-yaşasın kramp...
long live rockn roll :evil:

küçük küçük damlalar okyanus oldu artık....beklemekten...iyi ki varsınız :)

harika bi kadro, "all star band" grupları gibi; yalnız tek farkla, bu karma bi grup değil..sadece ve sadece kramp!
4 eylül 2004'te onları canlı izleme şansını yakaladığım için şükrediyorum çünkü 25 marttaki konserde antalyada değilim..
eğer imkan olursa onlara bir edirne konseri ayarlamayı çok isterim...

yalnız zorbeylerin tarzı baya bi farklı kramp formundan ancak o programlarda zorbeyler adındaydılar o formlarına uygun repertuardaydılar şimdi kramp vizyonunu sergileyecekler ve çok daha iyi olacak hepsi çok iyi müzisyenler gecen kıs bi tanıgımın barında çıkıyordu zorbeyler birçok kez dinlleme fırsatı buldum sahsen :D

my__kantale demiş ki:
yalnız zorbeylerin tarzı baya bi farklı kramp formundan ancak o programlarda zorbeyler adındaydılar o formlarına uygun repertuardaydılar şimdi kramp vizyonunu sergileyecekler ve çok daha iyi olacak hepsi çok iyi müzisyenler gecen kıs bi tanıgımın barında çıkıyordu zorbeyler birçok kez dinlleme fırsatı buldum sahsen :D

o zaman kramp olarak da dinlemek gerek :D arkadaşlar bu konserde antalya ve yakınında yaşayan tüm kramp dostları olmalı bence çünkü onları yeniden bulmuşken kaybetmemek lazım.....
konser tarihi yaklaşıyor ve ben daha vakit varken herkes duysun herkes bilsin ve herkes gelsin istiyorum..çünkü herkesin benim gibi düşündüğünü hissediyorum... :) bilmem yanlış mı düşünüyorum:?: sanmıyorum ama..

scrotestical demiş ki:
harika bi kadro, "all star band" grupları gibi; yalnız tek farkla, bu karma bi grup değil..sadece ve sadece kramp!
4 eylül 2004'te onları canlı izleme şansını yakaladığım için şükrediyorum çünkü 25 marttaki konserde antalyada değilim..
eğer imkan olursa onlara bir edirne konseri ayarlamayı çok isterim...
bence edirne konseri de çok şık olur..neden olmasın dimi..orda da kramp seven biçok insan vardır eminim :) grup bu konserden sonra istanbulda da konser vericek ve oralara kadar gelince edirne de güzergaha çok uygun olur..iletişim için mail adreslerini görmüşsündür . ama ben sana nezih onurun mail adresini tekrar yaziyim belki onunla direk daha kolay iletişim kurarsın :)
[email protected]

my__kantale demiş ki:
cuma günü geliyorum antalyaya orada kalmaya çalışacam o gece eger becerebilirsem konserde görüşmek üzere :D
hadi bakalım yarın cuma becerebilicekmisin bakalım :D
umarım bu güzel konseri kaçırmazsın çünkü herşeyin çok güzel olacağından eminim.kramp bu konserde şapkaları uçurtucak :mrgreen: :mrgreen:

Arkadaşlar 25 Martta Kramp, sevenleriyle Antalya'da buluştu.Konser Beachpark'da Gizli Bahçe'de gerçekleşti.Saat 22'de sahneye çıkan grup saat 01.30'da dinleyenlerin daha devam etmelerini istemelerine rağmen sona erdi.Çünkü mekandaki insanların şehir merkezine servisle dönmeleri gerekiyordu.Konsere Zorbeyler temasıyla "Ağrı Dağı Efsanesi" ni Edip Akbayram ve Dostlar Grubunun kurucularından Cudi Koyuncu'nun çaldığı Yaylı Tambur ve Bağlama ile Ethnic Rock temasıyla başlayan Kramp ikinci olarak "L'an Noldu" yu seslendirdi.İlerleyen saatlerde özellikle aradan sonra kendi tarzı ağırlıkta olmak üzere Hard Rock temalarda ilerleyen Kramp gecenin finaline doğru Bass Gitarist Serdar 'ın Sythsizer kullanmasıyla güzel ve farklı bir hava yarattı.Konserde bazı olumsuz noktaların olmasına rağmen her ne kadar beklenen kitle konserde bulunmasada 50 kadar izleyici bu güzel konsere şahit oldu.Mekan normalde yazlık bir mekan olduğu için üstü açık ancak hava henüz yaz mevsimindeki kadar ısınmadığı için çeşitli yöntemlerle havadan yalıtılmış.Bu yalıtım dolayısıyla akustik bozuktu.Fakat bu problem izleyicilere yansımadı.Çünkü ses izleyicilere net bir şekilde geliyordu. Sadece sahneden çıkan ses, bozuk akustik nedeniyle gruba dağılarak geri dönüyordu.Bu anlamda sorun yaşayan grup yinede güzel bir konserle yeniden aktif olarak müzikal faaliyetlerine başlamanın vermiş olduğu mutluluğu yansıtıyordu.Ve asıl önemli haber bu konserden sonra Kramp'ın devamlı olarak Gizli Bahçe'de çalıcak olması .Nisan ayında 2.konserini vericek olan grup bu konserden sonra yaz dönemi boyunca sürekli olarak Gizli Bahçe'de çalıcak.Sevenlerine duyurulur :)

2.KRAMP KONSERİ

:) Arkadaşlar.Nisan ayında yapılacak 2. Kramp konserinin tarihi belli oldu.Konser yine aynı mekanda yani Beach Park Gizli Bahçe'de 15 Nisan 2006 tarihinde yapılacak.Şimdiden haber veriyim dedim.Ayrıntıları yeniden yazıcam ;)

scrotestical demiş ki:
şansa bak ya, ben antalyaya bir hafta erken geldim,haftaya gelicektim normalde..krampı kaçırmış olduk..tüh be.. :(
ya bu kadar üzülme.KRAMP artık her cuma ve her cumartesi beach park gizli bahçede sahneye çıkıyor.
15 nisanda gizli bahçede ogün sanlısoy un konseri var.öncesinde ve sonrasında kramp sahne alıcak.
7 nisan cumartesi akşamı ise kramp çok güzel bir program yaptı gizli bahçede.gerçekten de çok güzel bir geceydi...zorbeyler ve kramp birlikte sahne aldılar.iki grubun uyumu harikaydı...

kardeşim,15 nisan konserinin ayrıntılarını senden alırız artık :roll:
hangi şarkılar çalındı yeni çalışma falan var mı???öğrenmemiz lazım repertuarı...
küçük küçük damlalar göl olacak yakında :twisted:

saxon demiş ki:
kardeşim,15 nisan konserinin ayrıntılarını senden alırız artık :roll:
hangi şarkılar çalındı yeni çalışma falan var mı???öğrenmemiz lazım repertuarı...
küçük küçük damlalar göl olacak yakında :twisted:
aslında 15 nisanda konserden öte bar programı şeklinde olucak.ancak sana 7 nisandaki konser hakkında küçük anektotlar düşebilirim.o gece kramp ve zorbeyler birlikte sahneye çıktılar,ki bundan sonra da gizli bahçede sürekli birlikte çıkıcaklar. o gece gerçekten de çok güzeldi,25 marttaki konsere göre.repertuar olarak da yaklaşık ilk 8 şarkı zorbeyler sounduna göreydi yani daha ethnic formdaydı,ve zorbeylerin solisti Murat Yenyıl ki mutlaka dinlemelisin sopranik ses tonuyla inletti heryeri,gerçekten de çok gür ve sağlam bir sesi var.ilk 8 şarkıdan sonra kramp kendi parçalarını söyledi.krampa ait olan parçalarda doğan,nezih ve serdar birlikte söylediler."tek başına" yı bu kadar etkilenerek dinlememiştim daha önce.dediğin doğru damlaların göl olması hikayesi sanırım gerçek oldu ve bundan sonra sürekli çalacakları için daha yüksek nice sahne performanslarının ortaya çıkacağını düşünüyorum...ben her cuma ve cumartesi ordayım onları dinlemek için :D beklerim

mary_canoba demiş ki:
scrotestical demiş ki:
şansa bak ya, ben antalyaya bir hafta erken geldim,haftaya gelicektim normalde..krampı kaçırmış olduk..tüh be.. :(
ya bu kadar üzülme.KRAMP artık her cuma ve her cumartesi beach park gizli bahçede sahneye çıkıyor.
15 nisanda gizli bahçede ogün sanlısoy un konseri var.öncesinde ve sonrasında kramp sahne alıcak.
7 nisan cumartesi akşamı ise kramp çok güzel bir program yaptı gizli bahçede.gerçekten de çok güzel bir geceydi...zorbeyler ve kramp birlikte sahne aldılar.iki grubun uyumu harikaydı...
ya burda niye duyurmadın o zaman, o akşam giderdim ben babaları izlemeye :cry: :cry: kaşke söylemeseydin ayın 7'sinde burda olduklarını :D
neyse, yazın izlicez artık, yazın da buralardalar mı?

Geri