Abartı Ilanlar

Çay demleyip servis edebiliyor mu bu?

Abi pedal, 2 tane eleman kiralıyor kendisi, bu adamlardan biri Zuhal’e gidip Boss Ce-2w alıyor, diğeri de mydukkan’dan iki adet planet waves american stage kablo bir adet boss psa adaptör alıp gelip setup’ı kuruyorlar. Sonra adamlardan biri evde çekirdekten öğütüp chemex kahve demlerken diğeri gitarı akortlayıp sana sunuyor öyle bir chorus yani kendisi. Öyle olmalı.

el arttırıyorum

Çok özel tasarlanmış 5 watt Single Ended Gitar Amplifikatörü.. Bu tonları Marshall ve Fender hatta Mesa Boogie den bile alamasssınız.... Çünkü Single Ended çalışmalar bu işin en yüksek ve en zengin ton kalitesine sahip amplifikatör sınıfıdır...
Ecc83 - El34 sayesinde bu zenginlik gerçekleştiirilir Analog Prcrossor ise : Oc7 Yamaha 'nın 1980 lerde ürettiği ovtave ve onu sıfırdan daha modiiyeli yaptık bu processörün içersinde kullandık.. Devamında Ross Phaser onuda sıfırdan modifiye ettik , Reverb analog ve Marshall Jcm800 preamplifikatör ile procecessor başka bir vücut buldu... Ton zenginliğine ve amplifikatör ve processörün uyumunu sonuna kadar mutlaka dinleyin. Şu aleti bu zamanda üret deseniz bu fiyatlara asla imkansız derim...
Sayfa youtube kanalının linkini paylaşmamıza izin vermiyor. O yüzden ürün video örneği için mesaj atarsanız size linkini yollarım ....

el arttırıyorum

-------------------------KULE LİNE ARRAY -----------------------
Öncelikle ağır bass ağırllıklı ürün değildir.. Fullrange değildir... Line array ve monitör nasıl çalışıyorsa buda öyledir...
. 8 ohm da çalışıyor şuanda sıfır 4 adet B&C hoparlör çiftinde kullanıldı . Sadece soft case yok ve arka panel '' 220 giriş ton kontroller ve xlr giriş jak yeri vardır . '' ... İçersinde 1200w 4 ohm , 2 ohm da 1600w çalışan amplifikatör var... İsteyen kendisine daha yüksek güçlerde 8 +8 ohm paralel bağlayıp 4 ohm da daha rahat çalıştırabilir.... 100w tweeter amplifikatörü var... Yani bildiğiniz fullrange çalışmıyor. Bütün enstrümanları tane tane duyacağınız bir çalışma... Dsp li yada aklınıza gelecek en iyi , en üst kalite hoparlörü getirin bunun üstüne çıkabileceğini düşünmüyorum.. Çünkü tamamen analog , trafolu ve bütün korumaları var . Bütün parçalar tek tek ölçülerek monte edildi....Bu parayı bu alet için az ve hak ettiğimizi düşünüyoruz. Yaz a doğru fiyatlar iki katına çıkacaktır nerdeyse ...Tweeter Mak audio ct445s .. İsteyen değişebilir.... Doğu müzikleri ve doğu tarafında bu işe gönül vermiş dostlarımız bu ürünü çok beğenecek...
Teknik Özellikler : 4xlr giriş

low pass band filtre yani subbas frekansı geçirmez düşük low sesler , orta sesler ve tiz sesleri tane tane duymanız açısından

3 band ton kontrol volume -bass - tiz

7 band equalizier içersinde mix edilip ayarlanmış

2 yollu aktif crossover .. Low frekans : 100hz -3200hz arası geçirir...

Tweeter frekansı : 3200-22000hz arası...

Sipariş geldikten sonra 1 hafta içersinde diğer kule hemen toplanacaktır... Bir tanesi hazırdır ...

Malzemelerinin hepsi alındı toplanmayı bekliyor , sipariş adına...

KALİTE OLARAK MEYER SOUND - L ACOUSTİC - EAW GİBİ HOIPARLÖRLERİN '' AKTİFLERİN '' TON VE KALİTE OLARAK NERDEYSE ÜSTÜNE ÇIKMAKTADIR... BAKIN YARIŞIR DEMİYORUM ÇIKMAKTA DİYORUM... ÇÜNKÜ TAMAMEN Hİ-Fİ MANTIĞINDA ÇALIŞIYOR VE ANALOG OLARAK ÇALIŞIYOR.. BU PARAYI KESİNLİKLE HAK ETMİYOR AMA ŞİMDİLİK BU FİYAT.
Dual 21 inc aktif subbass isteyenler buraya..
Rcf tts 56 dual 21 inc hoparlör '' Kasa '' aktif amplifikatörü dahil .
Trekking digital köprü modda amplifikatör '' rms 7000-8000 '' güçlere çıkabilecek bir amplifkatör çalışması.... İçersinde soft start , clip limiter dc protect koruma , Mevcut
Frekans ayarı 90-110-140hz arası komitatör , phase kıontrol 0-180 deceayar dümesi ve volüme kontrol. İsteyene Stereo Xlr yada monp xlr olarak üretebiliriz..... Şuanda alınacak en iyi güçlerden bahsediyorum ..
Gerçekten bu fiyatlara bulma , alma şansınız bile yok... Sezon başı diye hayal edilemeyecek rakama yapıyoruz adetli yada tek ...
120000tl...
Sezon başiında bu fiyat ilerleyen zamanda kesinlikle bu fiyatı hayal bile etmeyin. Yaptırdınız yaptırdınız yaptırmadınız daha ciddi rakamlar ödemek zorunda kalıırsınız.... Kullanılacak hoparlörler B&C nin en yüksek güşteki hoparlörleri olacaktır... Artık piyasada hangisi varsa ve sıfır ürün olacak verilecek..Modül her zaman tamir edilme imkanı vardır....
NOT : SİPARİŞ ALINDIKTAN SONRA ÜRETİLMEYE BAŞLANIR... Amplifikatör transistörlü ve çok güçlü Lagrubben ve Power Soft un amplifikatörlerinin içerisinde kullanılan çalışmalara benzemektedir...
NOT: Şu an için Türkiye de çıplak bass bulmak zor . Nisan yada Mart ta temin edilecek .... Bu zamana kadar kasa ve aktif modülleri siparil verip hazırlatabilirsiniz bu fiyat şu an için uygun bu .Sezon da değişecektir.
#hifi #highend #hifitoncontrol #speaker #hoparlör #vintagesound #mcintosh #marantz #audiophile
TANITIM İÇİN İLK 1 TANE SON FİYAT ....BU ALETİN PREAMPLİFİKATÖRÜ BİLE MAĞAZALARDA 50000TL YE SATILIYOR...
BİZİM TASARIMIMIZ İNSANLAR GÖRSÜN DENESİN DİYE HEPSİNİ BU KOMİK RAKAMA VERİYORUZ.. EĞER SATILMAZSA SATIŞTAN VE BU İŞLER İLE UĞRAŞMAKTAN VAZ GEÇECEĞİZ.. SIRF İNSANLARIN BÜTÇESİNE ZARAR GELMEMESİ ADINA VE TANITIM ADINA BU RAKAMA VERİYORUZ.. MALZEME FİYATINA RESMEN...
VİDEO YÜKLEDİM , SES ÖRNEĞİNİ LAPTOP TAN DİNLİYORSUNUZ VE TELEFON İLE ÇEKİM KALİTE BELLİ OLUYOR.
GERÇEK HI-FI 2X100W 4-8 OHM ÇALIŞIR
KORUMA DEVRELERİ MEVCUTTUR..
PREAMPLİFİKATÖR STEREO.
ŞU SETİ HI-FI DÜKKANINDAN ALSANIZ 100000TL ÖDERSİNİZ...
KABLOLARI KENDİNİZ ALMANIZI ÖNERİRİM KALİTELİ OLANLARDAN TERCİH EDİN..
PREAMPLİFİKATÖR + AMPLİFİKATÖR HEPSİ : 23500TL PAZARLIKSIZ.... İLK GELEN ALIR.. İKİNCİ İSTENİLİRSE BU FİYATA ALINMASI İMKANI YOK..
20000TL. SON FİYAT. Hoparlörsüz

Geri