Abartı Ilanlar

ebay'de 400-600 dolar arası değişen Fender Highway One Showmasterlar, forumumuzda 6bin tl. Bana göre abartı. Yaklaşık olarak bir adet Fender CS gitar fiyatına satılıyor. Sahibindende 6300 TL'e Custom Shop Fender varken hem de.

http://turkrock.com/konu/54654/

O başlığı da trolledik bin şükür :) Bence forumda böyle yapanları trollersek en azından forumumuzda böyle şeylerden kurtulmuş oluruz.

Gitarın tellerine bakarak yapılan analizlere göre gitar yaklaşık 200 senelik çıkmış arkadaşlar. Fiyat gayet uygun. Avusturya kraliyet orkestrasının damgası da mevcut aslında ama satıcı mütevazi davranmış.

Dolar üzerinden alınmamış yalnızi TL yazıyor, görüldüğü gibi. Su anda USA signature modellerin fiyatı bile okadar değil. Satan arkadaşla bir tanışıklığın mı var?
Tarzınız çok ilginç. Ben de size o zaman satan arkadaşa bir gareziniz mi var ya da aranızda bir düşmanlık mı söz konusu diye sormalıydım. Ben arkadaşı tanımıyorum. Fiyatı bana çok abartı gelmedi. Kendisi bir fiyat biçmiş ve özgürce bunu sergilemiş.

Enflasyon mağlesef gereçeğimiz. Dışarıda kaç tane ürünü 4-5 sene önceki fiyatını referans göstererek alabiliyoruz ki...

Geri