Rol

yazdan bu yana sizlerden uzaktaydım.. neyseki geldim gördüm
hem shaft'ta hem limon'da dinledim.. bol bol dans ettim :dans ve tekrar izmirime döndüm
her defasında kendini geliştirmiş bir rol bulmaktan da ayrıca keyif aldım
bu arada shaft ve limon personeline sevgilerimi gönderiyorum.
sizlere de ankara konserinde başarılar diliyorum.

ankara konseri nasıldı :?: anlatın bakalım!..Meraktayız orayı da istanbul'u salladıgınız gibi coşturdunuz mu :?:

Bu arada cumartesi ekşi limon'da yer yerinden oynadı :LOL: Millet eglenmeye gelmişti harbiden ve ROL'de herzaman ki gibi formundaydı...

Arkadaşlar selam :)

Onca yol tepip, sahne alıp tekrar geri döndünüz.
Bunca yorgunluğa bizler için katlandınız, çok teşekkür ederiz.

Müziği keyif alarak yaptığı belli olan çok şeker adamlarsınız.
Etrafta bu tip müzisyenler görmek çok güzel.

Sizlerle tanışmaktan çok mutlu oldum.
Performasınız da bence gayet iyiydi.

Herşey için tekrar teşekkür ediyor, aksaklıklardan dolayı kendi adıma özür diliyorum.

İstanbul'da işlerin yolunda gitmesini ve bir an önce sabırsızlıkla beklediğiniz albümünüzün çıkmasını dilerim.

Görüşmek üzere :)

Sizin gibi bi grubu tanıyıp izlediğim için mutluyum.Kişilik olarak da 1 numaralar müzikalite olarakda.Sound da ufak bi sorun vardı fakat ROL kendini kanıtladı...Herşey için teşekkürler ayalarınıza sesinize ellerinize terinize sağlık :)

yeni geldik yuvamıza..
öncelikle öyle pek ankarayı salladığımızı söyleyemeyeceğim maalesef.
tabi bunun bizimle pek ilgisi olmadığını belirtmek isterim..
hava koşulları,organizasyon eksikleri,konser saati v.s bir çok olumsuzluk vardı.Herşeye rağmen çıkıp çaldık(yani bize düşen kısmını yaptık)
joker grubu çalamadığı içinde ayrıca üzüldük ama onları tanımış olmaktan dolayı sevindik.
Özellikle jokermgnin misafirperverliğine ayrıca teşekkür ederim rol adına.(onun dışında kimseden bu misafirperverliği göremememizde bizi ayrıca üzmüştür)
Evada bizle hemfikir bu konuda..
En çok eğlendiğimiz anlar trendeydi buda olayın trajikomik yanını yeterince yansıtıyor sanırım..
Daha sağlam organizasyonlarda görüşmek üzere..
Saygılar sevgiler

Arkadaşlar size el ayak olmak isterdim,sonuçta 1 senelik Garage grubu olarak şunu söleyebilirim ki gün-mekan ilişkisi diye bişi var,bazı günler bazı mekanların günleridir,ama bazı günler de fiyasko günlerdir..Siz ters bi zamana denk gelmişiniz,organizasyona b.k atmıyorum kimse yanlış anlamasın,kısmet :roll: Bu arada bu Cuma Limon'dayız,bekleriz,tanışalım kaynaşalım..Başarılar..

rol feat salim-çilekeş gözaltı
bu akşam limonda..
kaçırmayın bak üzülürsünüz,bin çeşit yemek var
gelceğinizi söyledik salim çıldırdı delirdi : )

bi grup hiç bu kadar güsel ROL yapabilirmi??

walla cuma gecesi mükemmeldi yaa. samuray yaptı yine yapacağını, sertan bas'ı konuşturdu her zmanki gibi, hakan zaten sölemeye gerek yok. bu gece yine ordayıs rehin aldık bi kere sizi:) ama şunu çok ii biliorumki bu gece yine rol ekşi limondan sesini sokaklara duyurcak ve mekan sallancak her zamanki gibi... RoL yapmaya DeWaMmMmMmM (samsun)

RoLeVa:))

yaa bu gece mükemmel ötesiydi. yani yok böle coşturma yok böle
performans yok böle eğlence. öyle güsel bi gece yaşattınızki anlatılamaz. hakan abi bu arada sen solistliği bırak davula geç varya ciddi diorum:) samuray sende basa sertan sende elektro eva'da solist tamam işte daha ne istiosunuz. şaka bi yana her şey mükemmeldi shneden sonra muhabbetler çıktıktan sonra yemek falan tek kelimeyle muhteşem ötesi... herşey için teşekkürler RoL. unutmayın her zaman yanınızdayıs her zman... bu yüsdennnn bundan sonrada ROL yapmaya devammmmmmm.( walla eğer rolü görmeden duymadan eğlendim diosanız yanılıosunuz gelin görün dinleyin işte ozaman eğlencenin anlamını yaşayın bu sözüm buraya girip bunları tanımayanlar için:)

eyw. saolun sizde bizim için öylesiniz biliyosunuz yalnız ben 2 hafta yokum dediğim gbi samsuna gidiorum istediğiniz bişi va rsa söleyin:) hem gitmişken reklam çalışmalarına ordada dewam edim;) hadi bu 2 hafta boyunca bütün sahnelerizde baaşarılar kolay gelsinn. 2 hafta sonra tekrarr rol yapmaya dewam... love you too:)

yaaaa arkadaşlar cuma ve cumartesi performanslarınıza tek birşey söylemek istiyorum 'yuhhh' yine dağıttınız hergeçen gün bize abi kim bunlar die soranların sayısı giderek artıyor.hatta bu hafta sonu en az 10 kişi sormuştur bana her cuma c.tesi burdalar mı die yine diyorum gurur duyuyoruz abi sizinle ...

başarabiirsem bir iki foto atıyorum arkadaşlar millet görsün bi kaç karizmatik ROL fotosu

Geri