Rol

dün on the run'daydık beraber. çok güzel geçti, bütün grup üyelerine teşekkür ediyorum sahneye çıkan ilk grup ile ki adlarını bilmiyorum pek coşamadık ama rol ile beraber çok güzel eğlendik:)

perşembe gecesi tierra'da tesadüfen dinledim ama sanırım uzun süredir bu kadar eğlenmemiştim :D
korkarım ki baya göbek falan bile attık o gece :oops:
hatta sesimin sadece banyo ortamında dinlenebilesi olduğunu görmüş oldum ama yine de çok keyifliydi.

sağolun, sağolun, sağolun... :)

Grup Rol Gelme Bana ile Kral Tv'de Haftanın Grubu Oldu

Arkadaşlar süpersiniz ya :D Ben zaten biliyodum ve sizlerede söylemiştim en çok oyu siz alıcaksınız diye 8) Çünkü beş grup içinde en iyisi sizdiniz :LOL: Bu bi gerçek.GRUP ROL TEBRİKLERRRRR ;) ;) ;)

rol @ tierra (taxim) her perşembe 23:00

rol @ on the run bar (taxim) her cuma 00:00

rol @ karma music centrum (kadıköy) her cumartesi 22:30

ayrıca rol @ kral tv 17 kasım cuma 22:30

Re: Grup Rol Gelme Bana ile Kral Tv'de Haftanın Grubu Oldu

didosh demiş ki:
Arkadaşlar süpersiniz ya :D Ben zaten biliyodum ve sizlerede söylemiştim en çok oyu siz alıcaksınız diye 8) Çünkü beş grup içinde en iyisi sizdiniz :LOL: Bu bi gerçek.GRUP ROL TEBRİKLERRRRR ;) ;) ;)

ne 5 grubu ya 5000 grup rol hızlan hızlaaaan

süpee süpeee

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri