Rol

larien demiş ki:
ekşi limonda tanıştığım beğenerek dinlediğim o gece beni çok eğlediren bir grup! tekrar görüşürüz umarım.

çok teşekkür ederiz.. pinhaniyi bu mesajdan önce tesadüfen bulmuştum..
şarkılar çok güzel.. başarılı olacağınızdan hiç şüphem yok..
görüşmek üzere

16 nisan pazar günü sinek tv de yayınlanan rol ün konuk olduğu soundcheck programının tekarı 18 nisan salı günü 18.30 da dır. kaçıranlara...

bu haftaki program:

shaft salı 22.30
gitar cuma 00.00

Re: ROL S`nek Tv de

dizzytrippin demiş ki:
Arkadaslar ROL 16 Nisan Pazar gunu oglen 12`de ve yayın tekrarı olarak 18 Nisan Salı gunu de 18:30 da kısa soylesi ve canlı performansla(4 cover + 1 `de bizden) S`nek Tv Soundcheck programına konuk olacak.Digiturk`u olanlar kacırmasın......
pazar günü kaçıranlar için hatırlatmıştım :LOL:

tahminim su anda yine gitarı sallıyosunuz her kes kopmuş durumdadır...elde olmayan nedenlerden dolayı bu aksam aranızda olmadık en kısa zamanda görüşmek üzere RoL'e sevgilerle...

yaşasın ROLLLLLL........

Uzun bir aradan sonra tekrar Limon da RoL yapmak çok güseldi...Özlemişiz valla...Performans her zamanki gibi harikaydı...Finali sölemek istemiyorum böyle bir final hiç bi yerde göremessiniz...Haftaya tekrar Ekşi de kopmak üzere eyw....

Yaşasın RoL........

program günlerimizde değişiklik oldu artık cumartesi günleri ekşi limondayız oleyyy :zipla her salı shaft devam

salı shaft 22.30
cumartesi ekşi limon 00.00

Geri