Rol

ee kimseden ses çıkmıo arkadaşlar RoL'un bu hafta sezon içindeki son gecesi yani yaz boyuncaa istanbulda göremices RoL'ü. bu hafta gerçek bi kopukluk yaşamak isteyenlerr LiMoN'da buluşalımmmmm o sokağı yıkalımmm

hakana güvenmeyin abi yaa sabah 6 ya kadar çalıcaz diyo sonra 4 başlıyo bitirelimmi yetmezmi?? diye...
gerçi bu hafta bi türlü bitirmesine izin vermedik hakanın performansı oldukça iyiydi ama samurayı düşüremedi program sonunda:)

ROLe bodrumda başarılar yaz sonunda görüşürüz umarımm mayracım seni kınıyorum eee napsınlar adamlar 5-6 ya kadar çalma kolaymı ya:D
herkese selam ve sevgiler.....

dün gece 3 civarları herkes kopuo lityum sahnede ve gelme bana çalıyor:) herkes zaten kopmuş buraya kadar herşey normal ama "karanlıktan korkarmısın" kısmına gelince birden elektrikler gidiyor dün gece saolsun limondaki herkes TEK'in kulağını iice çınlattı adaletmi bu yaa nasıl bişidir walla anlamadım artık dicek söz yok RoL'işte sizden başkası söleyince böle oluo hadi gelin artıkkk:(

Heyyyyyyyyy millet, siz gene lityumdan, mityumdan ''Rol'' parçaları dinleyebilip,eğlenebiliyorsunuzzzz. Ya samsundaki; ROL'den EKŞİ LİMON'dan mahrum kalan, ben,ne yapayım haaaaaaaaaaa ????? Söyleyin bakiym??? ; )))))

ben rolle bodrumda tanıştım.. samuray'ın altında kırmızı bi pantolon ekose gibi süper duruodu ya deli gibi davul çalıo:) çok sağlam bi grup. gerçi fazla dinleyemedim ama yinede fikir edinmek adına iyiydi bence cidden iyi bi grup. albümü bekliorum. hakan da iyi bi vokal bu arada coverlar müthiş. sertanda süper. ya harika bi grup işte dinlemeyen çok şey kaybeder..ben bodrumda programlarının bittiğini duydum arkadaşlar ama ne kadar doğru bilmem.

Geri