Aslı

gelemiyorum elimde olmayan nedenlerden dolayi..
gidenler mumkunse benim icin `odunc erkeklere` dinlesin :)
bi de iletin Asli`ya Ankara`ya gelsinnnnn!!!

ben gidiyorum konsere pek kaçırdığım görülmemiştir :D senin için ö.a.t.eyi dinliyeceğim ve bu sefer hazırlıklı gideceğim diğer konserlerde nerdesini sözlerini unuttum diyerek söylemiyodu söylersede çok kısa tutuyodu o nedenle sözlerin çıktısını aldım :D zaten artık nerdesinin bestesini beraber yaptığı ümit özdemirde aslıda çalıyo

üzgünüm pam ödünç aldığım tüm erkeklereyi söylemedi aslı ama playlistinde vardı
konserde bazı aksilikler oldu o nedenle 3-4 şarkıyı söylemedi ben her konser olduğu gibi nerdesini istedim her seferinde ya hatırlıyamadığını söylerdi yada hatırladığı kadarıyla azıcık söylerdi ama ben hazırlıklıydım ve sözleri çıkardı "akifi kırmayalım ümit çalarmısın" dedi ve söyledi en özel 2. aslı konserimdi :)

"ölüm kapımı çalmasada" dışında gerçekten beğenerek dinlediğim bir şarkısı yok.ama o şarkıda gerçekten çok güzeldi..halada dinlerim yani...

birde o klipte o kadar güzel olan bi hatunun daha sonraki klip,şarkı,konser vs.lerde bu kadar evrim geçirerek çökmüş olması ve bana "beğendiğim hatun bu muydu yaaa?" diye sorgulatmasıda aynı bi ilginçliktir nacinaze hayatımda :D

aslı iyidir :D [son günlerde Neresindeyim'e takmış durumdayım..;)]
Su Gibi de mükemmel :)
Ama artık yeni albümü istiyorum aSLı'dan!.. :D

Geri