Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

sayın çirkefin basçısı yaw tanıştıkta adını bile sormadım valla kusura bakma bugün yolcuyum ben oralardan yazamam muhtemelen size başarılar bayramda burdayım ama eğer çıkarsanız felixte görüşürüz...

İşlerini ciddiye alan,özenli müzisyenler...herşeyin daha ii olması dileğiyle,sadece bornova değil,izmir,ist,türkiye,balkanlar ve tüm avrupa'da adınızın duyulması dileğiyle...=)

saygılar,sevgiler....ONR!

arkadaşlar tekrar merhabalar.yine uzun zaman oldu galiba.şahsen ben yoğun bir hastalık dönemini geride bıraktım.cuma günü OZEE de olan herkes anlamıştır heralde.eğer zamanında bitirmeseydik heralde düşüp kalacaktım.cumarteside felixte (orada olanlar bilir)son bölümü oturarak çaldım.doğrusunu söylemek gerekirse oturarak çalmak çok keyifli.neyse biz yeniden buradayız.bu hafta başlıyoruz repertuar çalışmalarına görüşmek üzere...

bu arada pickthezack kardeşim çarşambe geldin ama sıkıldın heralde hemen gittin. oturup konuşamadık. bunu saymıyorum.bu arada adım emre.genelde program sonlarında tanıtırız kendimizi.heralde hiç kalmadın o vakte kadar.neye bayramda bekliyorum tekrar o zaman.mümkümse ROXANNE de gelsin.en anathema isteyenler olarak.
hade bakalım görüşürüz..

yoksa repertuara yeni bişiler mi geldi de beni davet ediyonuz....eheheh gelmem mi arkadaşım sen istersin de.....çok yorgundum şu okul olyları yüzünden....ama bitti artık eheheh.....dinlendim de birazcık...bundan sonra gelip sahnenin önünde tezahürat edip, çok sevgimle rahatsız etçem sizi.....:)

aranıza yeni katıldım.izmirde yaşamasamda sık sık gelirim.ozze ve beride dinledim sizi.bence gayet sağlam bi grup

cirkefinbascisi demiş ki:
bu arada pickthezack kardeşim çarşambe geldin ama sıkıldın heralde hemen gittin. oturup konuşamadık. bunu saymıyorum.bu arada adım emre.genelde program sonlarında tanıtırız kendimizi.heralde hiç kalmadın o vakte kadar.neye bayramda bekliyorum tekrar o zaman.mümkümse ROXANNE de gelsin.en anathema isteyenler olarak.
hade bakalım görüşürüz..
Bak gördün mü bi hasta oldun,herkes iyileş iyileş mesajları yağdırmaya başladı... :LOL: Eheheh.Demek ki neymiş,bassız olmazmış! :LOL: Pek ses etmesem de takip ediyorum başlığı.Kolay gelsin...

Sevgiler...

StickmasteR demiş ki:
cirkefinbascisi demiş ki:
hade bakalım görüşürüz..
Bak gördün mü bi hasta oldun,herkes iyileş iyileş mesajları yağdırmaya başladı... :LOL: Eheheh.Demek ki neymiş,bassız olmazmış! :LOL: Pek ses etmesem de takip ediyorum başlığı.Kolay gelsin...

Sevgiler...

kesinlikle haklısın kardeşım.yani benim değerimi bilsinler. :D

bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım...kendinize çok iyi bakın izmirin sizlere ihtiyacı var..tavuk ve tavuk ürünleride yemeyin kuş gribi malummm... :)

Herkese selamlar,

[Emre, iyileştin mi abi? O ateşle ve o kavun kadar bademciklerle sahneye çıkmak pek akıl kârı birşey değildi ama, neyse, sonrasında da haber alamadım senden, merak ettim...]

Ben bu forumda oldukça yeniyim aslında, neler yazılır, nasıl dedikodular yapılır bilmiyorum :) Sadece Çirkef'i çok sevdiğim için birşeyler yazmak istedim. Eski grup arkadaşım Apo'ya da burdan selam eder, gözlerinden öperim.

İyi gruptur Çirkef, tanıdığım tüm grup elemanları şeker gibi insanlardır, şans eseri (Kemal'in bir seyehati dolayısıyla) bir gece eski Terminal'de beraber çalma şerefine erişmişliğim de vardır kendileriyle. Müziğin sadece müzik olmadığını hisseden adamlardır... Görüşelim!

ya emre kardesim kusura bakma o aksam icin ama ucaga yetismem gerekiyodu o yuzden kalamadim yarin donuyorum izmire. gelicem ilk firsatta. tabi bira ismarlarsan :D ayrica o gece ne ugursuzluktur arkadas. kemal sonradan geldi. cagdas tel kopardi. bateristte patlatiyodu kasnagi :) neyse geldigimde gorusmek uzere iyi calmalar :D

taze geldim programınızdan,hemen denk geleyim dedim,hepinizin bayramını bol şekerli...
kelkemal...hastasıyız senin...
arkanda binlerce slayer müridyle beraber,,,
destek sosuz... serlap:)

Geri