Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

arkadaşlar hepinizin bayramını kutlarım.geçmiş olsun dileyen herkesede teşekkürlerimi iletiyorum.iyileştim allaha şükür.tabiri caiz ise taş gibiyim şu anda.bayramda full çalıyoruz.bugün ooze deyiz hepinizi bekleriz...

mRNA demiş ki:
Herkese selamlar,

[Emre, iyileştin mi abi? O ateşle ve o kavun kadar bademciklerle sahneye çıkmak pek akıl kârı birşey değildi ama, neyse, sonrasında da haber alamadım senden, merak ettim...]

Ben bu forumda oldukça yeniyim aslında, neler yazılır, nasıl dedikodular yapılır bilmiyorum :) Sadece Çirkef'i çok sevdiğim için birşeyler yazmak istedim. Eski grup arkadaşım Apo'ya da burdan selam eder, gözlerinden öperim.

İyi gruptur Çirkef, tanıdığım tüm grup elemanları şeker gibi insanlardır, şans eseri (Kemal'in bir seyehati dolayısıyla) bir gece eski Terminal'de beraber çalma şerefine erişmişliğim de vardır kendileriyle. Müziğin sadece müzik olmadığını hisseden adamlardır... Görüşelim!

emrecim çok teşekkür ederiz bu övgülerin için.o gece süperdi.ben de çok eylendim.bi de o şeref bize aittir.sana da carnival'le başarılar yolunuz açık olsun.kendine iyi bak..bece de görüşelim..

şimdi siz p.tesi varmısınız yokmusunz olm felixte.geçen geldim başka bi grup vardı direk çıktım ordan.özledim sizi dinlemeyi be.yeniden transfer etmek lazım sizi..

ben bi başka arkadaşın mesajını kullanarak grup elemanlarına bir mesaj göndermek istedim......
fakat ikili tarışmaya girmek istemediğimden böyle seslenmiş olayım:

arkadaşlarım, madem alt yapısı hazır, çok eskilerden beri bildiğiniz bi şarkı var elinizde, bizde ısrarla sizden dinlemek isterken neden çalmıyorsunuz.......

eğer bu şarkıyı yapan başka gruplar var zaten bizde başka bi anathema şarkısı yapalım diye bi düşünceniz varsa (ki duyumlarım o doğrultuda olduğu için söylüyorum) üzülürüz.....deep çok sevilen bi şarkı.....ve sizin yorumunuzu merak ediyoruz........saygılar........

biz sabrederiz canım arkadaşım siz yapın yeter....bu arada ı feel you ve black ne alemde onlarıda merak etmiyo değiliz hani.....
öncelikleriniz neler bi de anlatsana.......

FeliX`e Sırf Tarzlarını sevdiğim için Gittiğim Grup ayrica Vocalin Tripleri Ve basscı Kardeşimin Tripleri harika.. Performansları gayet iyi yanlız Gitaristin paso teli kopmasının sebebini o gitarın sapının atık olmasına Bağlıyorum :) Coverlarda Gayet başarılı
Kendilerini tek tek tebrik Eder.. Müzik Hayatında Başarılar dilerim..

OwaR demiş ki:
FeliX`e Sırf Tarzlarını sevdiğim için Gittiğim Grup ayrica Vocalin Tripleri Ve basscı Kardeşimin Tripleri harika.. Performansları gayet iyi yanlız Gitaristin paso teli kopmasının sebebini o gitarın sapının atık olmasına Bağlıyorum :) Coverlarda Gayet başarılı
Kendilerini tek tek tebrik Eder.. Müzik Hayatında Başarılar dilerim..

bende bu olaydan sikayetciyim ama sebebi ne sap atıklıgı nede sert tuse
bendeki cort studyo modeli oldugu için ince (sivri) bilenmiş bir eşiğe sahip daha guclu bi sustain için. mesela telecasterımda boyle bi problem yok.
artı bide cogu zaman 0.11 lik tel takımı ve 1.5 mm. pena tercih ettiğim için bu kazalar olabiliyor. ama o aletten cıkan ton için bikaç ara vermeyi goze alabilcek bi gurubuz heralde. coverlar için de saol.

Geri