Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

ya siz anathema deep çalamıyormusunuz beş adam oraya çıkmışsınız aylardır istiyoruz ya ayıp oluyor valla aslında herkes biliyor parçayı gibi görünüyor neden çalmıyorsunuz arkadaşlar :?

ya arkadaşlar alıntı yapayım dedim ama gölüm elvermedi o kadar çokki şu anathema istekleri. ya valla şu muhabbeti ortaya attığıma pişman oldum. yazık ya adamlara bu kadar baskı yapılmaz. yeter b.kunu çıkarmayalım. çalacakları varsa zaten çalarlar. neyse dün gece için teşekkürler kendimi evimde hissettim valla resmen felixi kapatmışız gibi oldu. resmen bize çaldınız yaw. allah ne mıradınız varsa vissin. bayadır yazmıyodum foruma yaw. özlemişim yazmayı. durduramıyorum kendimi.

evet nedir bu anathema olayı??yok mu başka grup başka şarkı??illa deep de deep..açın evinizde dinleyin kardeşim hasta etmeyin adamı...çıkarın bu at gözlüklerini artık!!!

mystical_b demiş ki:
ya siz anathema deep çalamıyormusunuz beş adam oraya çıkmışsınız aylardır istiyoruz ya ayıp oluyor valla aslında herkes biliyor parçayı gibi görünüyor neden çalmıyorsunuz arkadaşlar :?

"beş adam oraya çıkmışsınız" cümlesini pek anlayamadım, herneyse anathema çalmıyoruz çünkü...

1 ben anathema söylemekten haz almıyorum
2 evdede dinlemiyorum
3 dolayısıyla sözlerini de ezberlemiyorum ve can atmıyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri deep
5 bizde emre ve kemal hariç kimse anathema dinlemiyor bildiğim kadarıyla
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu, bence sizler yokken kimse o şarkıyı dinlemek istemez
7 okullar açıldı kafamızı kaşıycak vaktimizi zaten sahnede geçiriyoruz
8 falan filan

istersen daha 10larca sebep yazabilirim, anathemadan önce bir sürü şarkı var yapmak istediğimiz onlara yetişemiyoruz, zaten bu tip alternatif şarkılar eklersek sadece pazartesi çalıcaz felixte kimse yokken, bu da bi fikirdi grupça aramızda geçen, bolca radiohead, muse, placebo gibi alternative grupların şarkılarını ekliyip pazartesi günleri baştan sona onları çalıcaktık, tabi bu fikirde yalan oldu, çünkü pazartesileri hep ölü gün ve yeterince boş

tazizim demiş ki:
cirkefinbascisi demiş ki:
tazizim demiş ki:
Selam arkadaslar
Grubu sırtında götüren tek bi arkadas var affedin ismini bilmediğim için tarif edicem sarı saçlı elektrocu arkadas...
cok basarılı birisi.Gitarı yalayıp yutan ender insanlardan birisi
tebrik edıyorum
diğer arkadaslar için bişey yazmıcam polemik yaratmak istemıyorum

SAYGILAR...

öncelikle gitaristimizin adı çağdaş.enstrümanitesi hakkında söylediklerin çok doğru.sound konusunda gitaristimin üstüne tanimam.
ayrıca herhangi birimize gelen bir övgü hepimizi mutlu eder.istersen polemik yaratabilirsin.bizde eleştiriye açığız.bizim grupta 1 doğru 4 yanlışı düzeltir.
övgüler için sağol.sound konusunda da sormak istediğiniz birşey olursa çağdaş her türlü yardım eder....
bu msj ın için öncelıkle senı tebrık edıyorum arkadasım...cana yakın ve içten birisin anlaşılan
sizde eksik gördüğüm belkide sadece o güne mahsustu oozede zamanını kestıremıyorum ama sankı studyodaymışınız havası verıyordu..
yanı demek istedığım beliki sosyal hayatta cok rahat ınsanlarsınız kişisel olarak tanımıyorum ama sahnede bu izlenımı verdınız bana.
kırıcı olmak istemem fakat sahne kenarındakı bayan arkadasınızdan sıgara yakıp keyfınızın gelmesını beklememız hoş degıldı
çünki o arada baya bi boşluk olmustu
belkıde ben yanılıyorumdur
saygılar arkadaslar.....

yanlış bi izlenim uyandırmış olmamız çok üzücü.dediğin gibi sahnede evde gibi hissediyoruz.galiba biraz fazla rahatız.bide en keyifli olduğumuz zamanlar sahnede olduğumuz zamanlardır.sahnede sigara içmek benim en büyük keyiflerimden biridir.fakat dışarıdan nasıl göründüğü hakkında bi fikrim yok.bu eleştirin için öncelikle teşekkür ederim.bu konuda biraz daha dikkatli oluruz.bu arada gerçekten içten insanlarız biz.her türlü eleştiriye öneriye açığız.
saygılar bizben

nonsleeper demiş ki:
mystical_b demiş ki:

"beş adam oraya çıkmışsınız" cümlesini pek anlayamadım, herneyse anathema çalmıyoruz çünkü...

1 ben anathema çalmaktan haz almıyorum
2 evdede dinlemiyorum
3 dolayısıyla sözlerinide ezberlemiyorum ve can atmıyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu
8 falan filan

istersen daha 10larca sebep yazabilirim, anathemadan önce bir sürü şarkı var yapmak istediğimiz onlara yetişemiyoruz, zaten bu tip alternatif şarkılar eklersek sadece pazartesi çalıcaz felixte kimse yokken, bu da bi fikirdi grupça aramızda geçen, bolca radiohead, muse, placebo gibi alternative grupların şarkılarını ekliyip pazartesi günleri baştan sona onları çalıcaktık, tabi bu fikirde yalan oldu, çünkü pazartesileri hep ölü gün ve yeterince boş

arkadaşlar yiğitin saydığı bu nedenlerden dolayı anathema çalmayacağız.söz vermiştik fakat sözümüzden döndük.kusura bakmayın.

punkhero demiş ki:
evet nedir bu anathema olayı??yok mu başka grup başka şarkı??illa deep de deep..açın evinizde dinleyin kardeşim hasta etmeyin adamı...çıkarın bu at gözlüklerini artık!!!

daha önceki sayfalardan bildiğim kadarıyla koyu bir pink floyd fanıısın.hatta echoes'i çok güzel anlatmışsın hayran oldum.şöyle birşey var arkadaşım;barda,sevdiğin grupların sarkısını dinlemek evde dinlemekten daha keyifli oluyo bazen.özellikle de biraz kafayı bulmuşken.En leş soundta bile keyif alınır.birde müzik dünyadaki en göreceli şeydir.niye bunu seviyosun.niye sevmiyosun tartışmalarının hiçbir zaman sonuca varmadığını hepimiz biliriz heralde.bu anathema seven arkadaşlara biraz ağır gelebilir diye söylüyorum.at gözlüğü tabiri bencede biraz ağır.
ayrıca 'yokmu başka grup başka şarkı.'demişsin.sende bişeyler önerirsen sevinirim.SAYGILARIMI SUNARIM.

nonsleeper demiş ki:
mystical_b demiş ki:

1 ben anathema çalmaktan haz almıyorum
2 evdede dinlemiyorum
3 dolayısıyla sözlerinide ezberlemiyorum ve can atmıyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu
8 falan filan

bencede anathema çok iyi ama çirkefin programına daha doğrusu alternatif rock yapan bi grubun barda o şarkıyı çalması biraz garip !
sahnede 5 adam!
beş çok iyi müzisyen!kolay gelsin! :LOL:

başka tabiki şarkılar var istediğimiz..ki bunları daha önce tartıştık...verilen sözler olduğu için bu şarkının bu kadar üstüne gidildi...
"ki bütün şarkılar evimizde mevcutken ben acaba niye dışarıya çıkıp para harcayıp bi daha müzik dinliyorum deli miyim neyim yahu..ya da çirkef neden var bu insanlar nedn bir grup oluşturmuş" diye düşünmedim değil sizin eleştirilerinizin üstüne ....fakat mantıklı bir çözüm getiremedim.....
neyse arkadaşlar çalmayacaklarını açıkladılar ve konu kapandı.....

Çirkef öle istio öle sölüo cokda saygılılar =)istemeyen yada başka bişiler arayaana alternatif cok...bu kadar germeye luzum yok

cirkefinbascisi demiş ki:
punkhero demiş ki:

daha önceki sayfalardan bildiğim kadarıyla koyu bir pink floyd fanıısın.hatta echoes'i çok güzel anlatmışsın hayran oldum.şöyle birşey var arkadaşım;barda,sevdiğin grupların sarkısını dinlemek evde dinlemekten daha keyifli oluyo bazen.özellikle de biraz kafayı bulmuşken.En leş soundta bile keyif alınır.birde müzik dünyadaki en göreceli şeydir.niye bunu seviyosun.niye sevmiyosun tartışmalarının hiçbir zaman sonuca varmadığını hepimiz biliriz heralde.bu anathema seven arkadaşlara biraz ağır gelebilir diye söylüyorum.at gözlüğü tabiri bencede biraz ağır.
ayrıca 'yokmu başka grup başka şarkı.'demişsin.sende bişeyler önerirsen sevinirim.SAYGILARIMI SUNARIM.

önerelim hemen..danzig--mother açar sizi..zengin gösterir..hatta apo ziyadesiyle sever kanaatindeyim...

valla arkadaşlar ben derimki pazartesi gelin dinleyin. ben ilk gittiğimde şok oldum. ne çağdaşın ekipmanı vardı ne de kemal vardı. buna rağmen acayip eğlendik biz. bomboştu. valla bıkmışım anlamsız kalabalıklardan. neyse emrede taş gibi gitar yapmış. eee bu kadar iyi olunca grup parada oluk oluk akıyor tabi :)

işte geldim,hani özledim demiştin yaa,dayanamadım geldim.
hayallerimi süsleyen,sevgisini yüreğine kazıyan sevgiliye geldim.sana geydim sanaaa..zuzuu,zuuuee!sana geldim zezeee..Kokunu ,elimi sımsıkı tutuşunu, gözlerindeki sevda ateşini özledim zuzuuu..bi tanem bi bi bi bi bi bi tanem!hasretiyle yandıım yare,hayallerimdekiii,ama hep rüyalarımda gördüüm prensime geldim!(

2 evdede dinlemiyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri deep
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu, bence sizler yokken kimse o şarkıyı dinlemek istemez
8 falan filan

sunu en basindan soyleseydin ya canim benim, nerdeyse 3 ay oldu milleti yalvarttigin. ayrica soylemistim demek istemiyorum ama ... 8)
seni ayrica tebrik etmek istiyorum, bugunlerde senin gibi vokaller nadir bulunuyo, yani parca yiginla istek alacak ama assolist o parcayi dinlemedigi icin ve en onemlisi onu soylemekten haz almadigi icin soylemeyecek. bende hep boyle dusunmusumdur zaten yani, piasanin nabzina gore degilde icinden geldigi gibi muzik yapmali muzisyen , oyuzden sana hak veriyorum ve seni cok takdir ediyorum, ama buarada soyledigin o oyun havalarindan ne kadar haz aldigini daha once geldigimde gordugum icinde, tarzini daha iyi anliyorum.iyi eglenceler ...

bum demiş ki:
2 evdede dinlemiyorum
8 falan filan

sunu en basindan soyleseydin ya canim benim, nerdeyse 3 ay oldu milleti yalvarttigin. ayrica soylemistim demek istemiyorum ama ... 8)
seni ayrica tebrik etmek istiyorum, bugunlerde senin gibi vokaller nadir bulunuyo, yani parca yiginla istek alacak ama assolist o parcayi dinlemedigi icin ve en onemlisi onu soylemekten haz almadigi icin soylemeyecek. bende hep boyle dusunmusumdur zaten yani, piasanin nabzina gore degilde icinden geldigi gibi muzik yapmali muzisyen , oyuzden sana hak veriyorum ve seni cok takdir ediyorum, ama buarada soyledigin o oyun havalarindan ne kadar haz aldigini daha once geldigimde gordugum icinde, tarzini daha iyi anliyorum.iyi eglenceler ...

walla oyun havalarının sözlerini bilmiyorum açıkçası, ama söylediğin şarkı "erkeklerde yanar"ın introsuysa bence gayet güzel, yani sahnede bizim gülümsememizi sağlıyor ve beni çok eğlendiriyor, asıl amaç eğlence olunca bir introda düğün havası çalmak rahatsız etmiyor beni, bide ben kendi hayatımda anathema dinlemiyorum ama winamp playlisttede düğün havası bulundurmuyorum doğal olarak, ben dave matthews dinlerim bilen varsa, sezen aksu'da dinlerm, az önce placebo nun yeni albümünü indirdim dinlicem ezberlicem, bu aralar joe dassin çok seviyorum, dün radiohead'in I will şarkısını çalıp söyledim ve kaydettim, pzrtesi sahnede arap saçı söyledim, geçen pzrtesi muse - unintended söylemiştim, eve geldim sabah "nil karaibrahimgilden - ben aptal mıyım?" la uyandım, geçen hafta okulda rahmaninov üstüne araştırma yaptım... kısacası 1 hafta içinde bir sürü tür olarak birbirinden uzak şarkı dinledim, sonra foruma geldim ve anathema - deep...
bilmiyorum genelde forumlarda kendimi çok iyi ifade edemiyorum sanırım mimiklerim eksik kalıyor bikaç smiley dışında, söylemek istediğim eğer bazı şeyler içinizden gelmiyorsa kimseyi kandırmaya gerek yok

Geri