Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

nonsleeper demiş ki:
mystical_b demiş ki:
ya siz anathema deep çalamıyormusunuz beş adam oraya çıkmışsınız aylardır istiyoruz ya ayıp oluyor valla aslında herkes biliyor parçayı gibi görünüyor neden çalmıyorsunuz arkadaşlar :?

"beş adam oraya çıkmışsınız" cümlesini pek anlayamadım, herneyse anathema çalmıyoruz çünkü...

1 ben anathema söylemekten haz almıyorum
2 evdede dinlemiyorum
3 dolayısıyla sözlerini de ezberlemiyorum ve can atmıyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri deep
5 bizde emre ve kemal hariç kimse anathema dinlemiyor bildiğim kadarıyla
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu, bence sizler yokken kimse o şarkıyı dinlemek istemez
7 okullar açıldı kafamızı kaşıycak vaktimizi zaten sahnede geçiriyoruz
8 falan filan

istersen daha 10larca sebep yazabilirim, anathemadan önce bir sürü şarkı var yapmak istediğimiz onlara yetişemiyoruz, zaten bu tip alternatif şarkılar eklersek sadece pazartesi çalıcaz felixte kimse yokken, bu da bi fikirdi grupça aramızda geçen, bolca radiohead, muse, placebo gibi alternative grupların şarkılarını ekliyip pazartesi günleri baştan sona onları çalıcaktık, tabi bu fikirde yalan oldu, çünkü pazartesileri hep ölü gün ve yeterince boş

Noluyo :eek: bole ya valla bu kadar tepki alacagimi bilsem yazmazdim kaldiki benim fikrimde degildi bu sekilde yazmami barda gectigimiz cuma emreyle konustuk o bide boyle yaz dedi saka yolluydu bu yazdigim haa smileyleri kullanmamisim onu farkettim/Soyleyip soylememek senin en dogal hakkin yigitcim haz etmedigini anathema soylemekten en basta bu foruma ilk yazildiginda yazsaydin eyvallah bunlari yazmadim zaten o calamiyormusunuz kismida espri yollu yapilmis biseydi yine emre sagolsun boyle soylememi istedi yani emre abi bitek sen istiyormussun grupta bu parcayi walla nese fazla tepki verdigine inaniyorum bendeki tek hata smiley kullanmamak ozur dilerim yigit bu kadar tepkili olduguna gore hata bende

punkhero demiş ki:
evet nedir bu anathema olayı??yok mu başka grup başka şarkı??illa deep de deep..açın evinizde dinleyin kardeşim hasta etmeyin adamı...çıkarın bu at gözlüklerini artık!!!

Oncelikle sunu soyleyeyim ben bir dinleyici olarak sevdigim gruba isteklerimi iletmem en dogal hakkim onlardan kesin bi cvp alana kadar iltirim ya tas atipta kolum yorulmuyo sevdigim bi grup sevdigim sarki.Cirkef`ten ilk defa calmayacaklarini acikca belirten bi msj geldi eyvallah yigit sebebleriyle belirtmis.At gozluklerinden kastin ne anlamadim.Son olarak acin evinizde dinleyin demissin yaa ben bi grubun formunda anca bu kadar mantiksiz bi cumle okuyorum ben veya benim gibi anathema isteyenler cirkefin butun caldigi sarkilari evlerinde dinliyorlardir o zaman nie bara gidip cirkefi dinleyelim .`ben evde dinliyorum canim bunlari nie bide gidip barda dinleyeyim`demek gibi bisey bu yazdigin bence sen biraz tak at gozlugunu ne yazdigini oku

selam tüm çirkef grubu arkadaşları :LOL: ne zamandır sizi dinlemek kısmet olmadı.. umarım yakında geliriz.. Yiğit şu okula uğra biraz da yüzünü görelim.. yoğun insan seni :D

mystical_b demiş ki:
nonsleeper demiş ki:
mystical_b demiş ki:
ya siz anathema deep çalamıyormusunuz beş adam oraya çıkmışsınız aylardır istiyoruz ya ayıp oluyor valla aslında herkes biliyor parçayı gibi görünüyor neden çalmıyorsunuz arkadaşlar :?

"beş adam oraya çıkmışsınız" cümlesini pek anlayamadım, herneyse anathema çalmıyoruz çünkü...

1 ben anathema söylemekten haz almıyorum
2 evdede dinlemiyorum
3 dolayısıyla sözlerini de ezberlemiyorum ve can atmıyorum
4 benim için sadece istek gelen ve çalmadığımız(çalamadığımız değil) yüzlerce şarkıdan biri deep
5 bizde emre ve kemal hariç kimse anathema dinlemiyor bildiğim kadarıyla
6 anathema iyi bir gruptur ancak barda olmuyor yahu, bence sizler yokken kimse o şarkıyı dinlemek istemez
7 okullar açıldı kafamızı kaşıycak vaktimizi zaten sahnede geçiriyoruz
8 falan filan

istersen daha 10larca sebep yazabilirim, anathemadan önce bir sürü şarkı var yapmak istediğimiz onlara yetişemiyoruz, zaten bu tip alternatif şarkılar eklersek sadece pazartesi çalıcaz felixte kimse yokken, bu da bi fikirdi grupça aramızda geçen, bolca radiohead, muse, placebo gibi alternative grupların şarkılarını ekliyip pazartesi günleri baştan sona onları çalıcaktık, tabi bu fikirde yalan oldu, çünkü pazartesileri hep ölü gün ve yeterince boş

Noluyo :eek: bole ya valla bu kadar tepki alacagimi bilsem yazmazdim kaldiki benim fikrimde degildi bu sekilde yazmami barda gectigimiz cuma emreyle konustuk o bide boyle yaz dedi saka yolluydu bu yazdigim haa smileyleri kullanmamisim onu farkettim/Soyleyip soylememek senin en dogal hakkin yigitcim haz etmedigini anathema soylemekten en basta bu foruma ilk yazildiginda yazsaydin eyvallah bunlari yazmadim zaten o calamiyormusunuz kismida espri yollu yapilmis biseydi yine emre sagolsun boyle soylememi istedi yani emre abi bitek sen istiyormussun grupta bu parcayi walla nese fazla tepki verdigine inaniyorum bendeki tek hata smiley kullanmamak ozur dilerim yigit bu kadar tepkili olduguna gore hata bende

keşke emre bana gelip böyle bi şaka(!) olduğunu çıtlatsaydı bu kadar tepki vermezdim, bide gerçekten ben sanırım yanlış anladım, keşke smiley leri kullansaydın, bide ben dedim ya forumda kendimi ifade ederken güçlük çekiyorum diye aynen mevzu buydu, mimik olmaması sorun tabi, emreyle bugün konuştuk anathema'yı kendisi söylemek istediğini arz etti bana ben ok dedim, yani sanırım yakında emreden dinlersiniz bolca o şarkıyı, yanlış anlaşılma olmuş biraz da ters tarafıma geldi heralde, kusura bakma diyim

onuratess demiş ki:
selam tüm çirkef grubu arkadaşları :LOL: ne zamandır sizi dinlemek kısmet olmadı.. umarım yakında geliriz.. Yiğit şu okula uğra biraz da yüzünü görelim.. yoğun insan seni :D

pazartesi okuldayım genç, bu aralar kayıt işleri var kafamı kaldırmıyom valla, yengeye selam :D

sözüm çirkefin assolistine!!sen farketmeyebilirsin ama ben "müzikten anlayan biri olarak" bu ne maydonoz,bu ne lahana turşusu diyorum!!çok kilo almışsın,biraz az ye sahnede çok kötü duruyosun.. giderek
akustii bozuyosun !!saygılar..

bu ne demek şimdi.....serpilcakmaklıları, arkadaşınız da şaka mı yapıyor anlamadım......

bugün gayet eğlendim.....hayat bazen yoruyo insanı ve yanlız kalmak istiyor insan....yalnız kalıp bir bira içmek,güzel bir müzik eşliğinde....bunu başarmak için çok çaba sarfetmiyorum artık,çirkef sayesinde...her birinize çok teşekkürler.....

Hayır ne arkadaşlarıyım ne de şaka yapıyorum,bunlar acı gerçekler 90cım!
bu kadar çalışıyosun,bu kadar insanın karşısına geçip onları eğlendirmeye çalışıyosun,üstüne bi de göbek yapıyosun,olcak iş deil yeminle..(yok sadece göbek olsa neysede,...)

serpilcakmaklilari demiş ki:
bu kadar çalışıyosun,bu kadar insanın karşısına geçip onları eğlendirmeye çalışıyosun,üstüne bi de göbek yapıyosun,olcak iş deil yeminle..(yok sadece göbek olsa neysede,...)

bu daçok yapıcı bi eleştiri tabi, ben g.t göbeğimden pek bi memnunum saolasın beni düşündüğün için, umarım seni tanıyorumdur, hatta tanımıyorsam bile bi gün o muhteşem vücudunla tanışırız inşalla :roll:

serpilcakmaklilari demiş ki:
olay müzik eleştrisinden çıkıp vücut beğenme olayına gitmiş!ben çok güldüm!
gerçi dinleyenin amacı farklı olunca olay değişio tabi !iyi bişeyler dinlemek için giden birinin sahnedekilerin göbeği vs .. bakıcağını sanmam!

Yiğit kardeşim senin üstüne niye bu kadar geliyorlar yaww :LOL: :LOL: walla komik.. seni hiç görmemiş olanda obez felan sanar hehühehe.. kaldı ki aklıma asım can gündüz geldi bide... canlı izleyen varsa bilir, adam döktürür sahnede

nonsleeper demiş ki:
bu daçok yapıcı bi eleştiri tabi, ben g.t göbeğimden pek bi memnunum saolasın beni düşündüğün için, umarım seni tanıyorumdur, hatta tanımıyorsam bile bi gün o muhteşem vücudunla tanışırız inşalla :roll:

Az kaldı az bu çarşamba felixe tanışmaya gelicem,hiç merak etme sen..
Benim yağlı vücuuuudumu görüp napcan?hemen zeytinyağı gibi üste çıkma!!yarın öbürgün albüm çıkarıp insanların karşısına ben çıkmıcam yiğit beyler!!Sonra jennifer yiğit,rock müziğinin latin güzeli gibilerinden benzetmeler yapılabilir,çok çikin olur sonra ona göre..ben senin iyiliğin için diyorumm,ben bilmem..hadi çüsz.

Geri