Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

ohh ohh amanda aman neler duyyorum güzel güzel şarkılardan ve coverlardan bahsedioz çok güzel yaa çirkefede yakışanı bu, zaten hep böllelerdi artık benimde çirkef günnerim geldide çattı bile bah şimdiden çirkefsadım:p :metalhead öpüyorum sizleri çirkef abilerim muhacckksss:))

çirkef grubu üyeleri tek tek merhaba..

sizi çoğu zaman gerek ooze'da gerekse felix'te dinlemişimdir.. sound'unuz repertuarınız ve sahnede ki dağılımınızz ve özelliklee birbiriinize olan uyumunuz gerçekten son zamanlardaki
gruplarda göremeyeceğimiz kadar iyi..

öncelikle kendimi tanıtayım size.. ismim sercan..
in-san grubu eski menajeriyim.. ayrı fikirlerden dolayı menajerliklerini bırakmış bulunmaktayım..

menajerliğiniz için siz çirkef grubu üyeleriyle görüşmek istiyorum..

SERCAN İPÇİ
0535 702 93 55

ilginizden dolayı teşekkürler..

KumKurabiyesi demiş ki:
ohh ohh amanda aman neler duyyorum güzel güzel şarkılardan ve coverlardan bahsedioz çok güzel yaa çirkefede yakışanı bu, zaten hep böllelerdi artık benimde çirkef günnerim geldide çattı bile bah şimdiden çirkefsadım:p :metalhead öpüyorum sizleri çirkef abilerim muhacckksss:))
valla uzun zamandır böyle..sana anlatmaya çalıştım..arkadaşım...gel bigün hatta arkadaşlarınıda getir..çirkef in namı yürüsün....

in-sanmanager demiş ki:
çirkef grubu üyeleri tek tek merhaba..

sizi çoğu zaman gerek ooze'da gerekse felix'te dinlemişimdir.. sound'unuz repertuarınız ve sahnede ki dağılımınızz ve özelliklee birbiriinize olan uyumunuz gerçekten son zamanlardaki
gruplarda göremeyeceğimiz kadar iyi..

öncelikle kendimi tanıtayım size.. ismim sercan..
in-san grubu eski menajeriyim.. ayrı fikirlerden dolayı menajerliklerini bırakmış bulunmaktayım..

menajerliğiniz için siz çirkef grubu üyeleriyle görüşmek istiyorum..

SERCAN İPÇİ
0535 702 93 55

ilginizden dolayı teşekkürler..

öncelikle teklifin için teşekkür ederim, ancak şu an için menajere ihtiyacımız yok, zaten haftanın 4 günü çalıyoruz, havalar biraz daha ısınınca eskişehir'e de gitmeye başlıycaz, yani 5 gün olucak, ancak çalmadığımız boş günlerimiz için ekstra kabul edebiliriz, eğer ilgilenirsen istediğin zaman programa uğra yüzyüze konuşuruz. övgülerin için ve bizi seçtiğin için ayrıca bir daha teşekkür ederim. umarım iyi bir grupla anlaşırsın, kolay gelsin...

bende şimdi eve gldim....çirkef dinlemekten tabi...yine çok başarılıydılar abiler....çarşambaları daha bi güzel oluyo felix, haberiniz olsun arkadaşlar......gruba da çok teşekkürler..........

çirkef çirkef yanaaaar!!! hem de naasıl yanaaar!!! yanmak çözüm deegil; sizi albüm paklar.......!!!!!

hihi

nonsleeper demiş ki:
ah bu forum öldürcek beni, grubu 3. sayfalardan topluyoz, reyting düşmüş heralde
yiğitçim bende üye oldum artık reytingleri elimden geldiiince yükseltirim..eh benimde hoşuma gitmedi böle 3. sayfalarda görmek?(eee ziyafet ne zaman buarada)? :p :LOL:

ben girdim bile anatolian rock a hakkaten güzel olmuş siteniz hayırlı olsun daha fazlaaaa demooo istiiozzzz dahaa fazlaaaaaaaaa !!!!! abii sizin coverlar süper oluo nie ben ölmeden önceyi koymadınız ki?? neysem bu da güzel olmuş ama en az 11 demo beklioz ki sizi evdede bi album nidasıyla dinneyebilelim demi?? :utandim

Geri