Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

naklovan demiş ki:
Ne diyeyim ki ben sana daha kendi nickinle yorumunu yapabilecek cesarete kavuşmamışsan dimi ama .. Zaten Nokiasupersound gibi gerizekalı bir organizasyona onun yakışacağını düşündük o kayıt 1 günlük adı üstünde zaten 'sallapati' Tabi Sen S..laksan yapacak bişi yok algıda zorluk yaşıyorsun. bide vokalinsölediği sözleri anlamamak senin ahmaklığınla ilgili en azından sağol REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ ;)
sENIN SALAK SARKINN REKLAMINI YAPIYORUM ISTE NICKINLE BE HEY SALAK :p :p nOKISUPERSOUND GIBI HERKES TARAFINDAN BILINEN BIR YARISMADA SALAK PARCAYLA DERECEYE GIREMEDIGIN ICIN YARISMA COK GERIZEKALI BIR YARISMA OLDU HEEE....gULDURME YAAA... :p :p oPARCAYI 1 GUNDE HAZIRLADIYSAN NASIL OLUYODA YARISMAYA GONDEREBILIYOSUN?..BU FORUMDAKI VE DINLEYICILEI SALAK YERINE KOYUYOSUN DEMEKTIR BUU..kIMSE SALAK DEGIL HERKES IYIYI KOTUYU BILIYO... :!: :!:

salla-pati demiş ki:
21 gramın parcası arkadaslar dınleyın g...tunuzle gulceksınız :p :p

naklovan ve salla-pati;

burası bildiğiniz gibi çirkef grubu yada şarkıları hakkında konuşulması gereken bir forum, ne yaptığınızı tam olarak anlayamadım, eğer reklamsa merak edip tıklamadım bile şarkıya bu tavırdan dolayı, forumumuzda bizimle ilgili olmasa bile küfür ve hakareti hoş karşılamadığımızı bilmenizi isterim, iyi günler

cmrtesi felix'in ses sistemine rağmen bizi dinleyebilen ve eğlenebilen herkese kendi ve grubum adına çok teşekkür ederim, cuma günü ooze'da çalarken emre aydın'ın "afili yalnızlık" şarkısına gelen yoğun isteği malesef şarkı hazır olmadığı için geri çevirmek zorunda kaldık, bunun için özür, ancak cumartesi bu şarkıyı çaldık, haftaya her program çalmaya özen gösteririz artık, saygılar efenim :)

Cuma harikaydınız... ama seyirci yine o bildik seyirciydi. Sonunda I Feel you yorumunuzu dinleyebildim çok ama çok iyidi... Bu kadar iyi olabileceğini pek beklemiyodum... Bliss te oldukça iyiydi ama gitarda bi sorun vardı sanırım orjinal ritminde değildi biraz değişmiş gibi geldi(belkide ben öyle zannettim). Modjo nun Lady si çok eğlenceliydi lise günlerim geldi aklıma. elinize sağlık...

Lord_Melkor demiş ki:
Cuma harikaydınız... ama seyirci yine o bildik seyirciydi. Sonunda I Feel you yorumunuzu dinleyebildim çok ama çok iyidi... Bu kadar iyi olabileceğini pek beklemiyodum... Bliss te oldukça iyiydi ama gitarda bi sorun vardı sanırım orjinal ritminde değildi biraz değişmiş gibi geldi(belkide ben öyle zannettim). Modjo nun Lady si çok eğlenceliydi lise günlerim geldi aklıma. elinize sağlık...

yazdığın yorumlardan ve istediğin şarkılardan iyi bir müzik dinleyicisi olduğunu tahmin ediyorum, senin cuma gününü beğenmene sevindim, bu aralar çok yoğunuz okullar yüzünden ama yinede her hafta 1 şarkı eklemeye çalışıyoruz, bu seyirciye yönelik şarkıların yanında 1 ay içinde yine az bilinen ve kimsenin çalmadığı 1-2 güzel şarkı düşünüyoruz, ne olsun sence :)

Editors-Blood (veya All Sparks)
Interpol-Evil
Joy Division-Love Will Tear Us apart
Rush-Heart Full of Soul
The Killers-Somebody Told Me(harika bi parça ama çok sağlam bi ingilizce telaffuzu gerektiriyo)
Bad Religion-American Jesus
The Strokes-You Only Live Once
Radiohead-Street Spirit

street spirit bizim vazgeçilmez şarkımızdı fakat kemalle birlikte o şarkıda gitti.tek gitarlı grup şarkısı değil malesef.ama radiohead deyince akan sular duruyo bizim için.mesela bi how to dissapear completely çalsak nasıl olur.yada bullet proof.

cirkefinbascisi demiş ki:
street spirit bizim vazgeçilmez şarkımızdı fakat kemalle birlikte o şarkıda gitti.tek gitarlı grup şarkısı değil malesef.ama radiohead deyince akan sular duruyo bizim için.mesela bi how to dissapear completely çalsak nasıl olur.yada bullet proof.

bu şekilde kendi kendimize istek yapıyor gibi olmuyor mu emrem :)

gogol bordello "start wearin' purple" çalsak mesela 8)

Geri