Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

en başta şu bunu çalmış şu daha önce çalmış muhabbeti hoş bi olay değil bence.
makine'nin çaldığı şarkılar diğer gruplar tarafından da çalınabilir, ama bence farklı şarkıların olması daha güzel olurdu.
bir de enjoy the silence olayı var ama ben hatırlıyorum, daha sizin baterist arkadaş o zaman adı in progress olan makine'nin bateristiyken in progress'ten enjoy the silence dinlemiştim ama şu an çaldıkları şekilde çalmıyorlardı.
ayrıca size gerçekten saygı duydum, makinenin özellikle bornova gruplarını hem repertuar hem anlayış hem de teknolojiyi kullanma konusunda etkilediği açıkça ortadayken bunu inkar etmemeniz size saygı duymamı sağladı. bence kaliteli bir grupsunuz ama repertuar seçiminizde değişikliğe gidilmeli.
bu arada makinenin sırf sample grubu olduğunu söyleyen arkadaşın da makinenin çadığı şarkıların klavye soundunun 20-30 klavyeci tarafından değil de tek bir klavyeci tarafından yapıldığını gözönünde bulundurması gerek bence.
bi de mümkünse (gerçi dinime küfreden muhabbeti gibi olacak da) bi gruba sevgini göstermenin yolu başka bir gruba b*k atmak değildir, bunu da unutmayalım bence.

ben çirkefe olan sevgimi gostermek için oyle bişey yazmadım. dikkatli okursan yazdıgımı eskiden yani in progressken dinlerdim o grubu. ama şimdi bozdular bana gore. fazla emek verilmeden yapılan muzik pek hosuma gitmiyo aslına bakarsan. yani arkada cok fazla sample döndüğünün görülmesi için müzik alimi olmaya gerek yok bence

pickthezakk demiş ki:
ne ara caldınız yaw hit me baby one more time bak ben hiç dinlemedim. bu arada e-pack arkadaşa tavsiyem bu şarkıyı children of bodomdan dinlemesidir ;)

yaa children of bodomdan bulamadım ama travis'ten bldum baya bi soft olmuş çook ii diil ama hoş olmuş :D
çirkeftende en yakın zamanda dinlemelisin bence bak işte o süpperr olmuşş :alkıs

pickthezakk demiş ki:
ne ara caldınız yaw hit me baby one more time bak ben hiç dinlemedim. bu arada e-pack arkadaşa tavsiyem bu şarkıyı children of bodomdan dinlemesidir ;)

children of bodom'un coverladıgı opps i dit it again. baby one more time deil ki 8O yoksa o şarkıyıdamı coverladılar :idea:

cumartesi gecesi doğum günümü sizle kutladık... :D :D ilginize teşekkürlerr..ehehhe ;)
"sitem"ide hemen çaldığnız için aaayrıca teşekkürlerr.. :p
eğlenmeye devam arkadaşlarr... ;)

Dün gece Arapsaçı dinlerken bir duygulandım,bir gurur duydum,kelimelerle ifade edemiyorum..daha sık çalmanızı rica ediyorum :p

Bu arada "sen de yaz"ı bundan sonra hep Tuba söyleyecekmiş :D

bocux demiş ki:
Dün gece Arapsaçı dinlerken bir duygulandım,bir gurur duydum,kelimelerle ifade edemiyorum..daha sık çalmanızı rica ediyorum :p

Bu arada "sen de yaz"ı bundan sonra hep Tuba söyleyecekmiş :D

"arapsaçı" şarkısını çok sevdiğini bildiğimiz için bu şarkıyı bundan sonra hep senin için çalmaya devam edicez :) hatta repertuardan hiç çıkarmayı düşünmüyoruz artık senin yüzünden :LOL:
tuba'yı her gördüğümüzde sahneye çıkması için zorlamak artık benim görevimdir...

ne yapıyorsunuz bakem gençler ? nasıl gidiyor herşey ? uzun zamandır uğramıyorum ama kaçak bateristinize söyleyin uğrasın bir ara benim muayenehaneye.. hadi görüşürüz.

nonsleeper demiş ki:
"arapsaçı" şarkısını çok sevdiğini bildiğimiz için bu şarkıyı bundan sonra hep senin için çalmaya devam edicez :) hatta repertuardan hiç çıkarmayı düşünmüyoruz artık senin yüzünden :LOL:
tuba'yı her gördüğümüzde sahneye çıkması için zorlamak artık benim görevimdir...

allah sizi başımızdan eksik etmesin :D alkol komasına girmemek için bu akşam sahnelerden uzak kalmaya karar verdim 8) şşştt yanlış anlaşılmasın
"beni yak" ta diğer favorim aman unutmayın çalmayı ;)

hmm...bu arada Cadohan isimli kullanıcının telefonuma cevap vermediğini de burdan cümle aleme ilan etmekten çekinmiyor,hesap sormayı da bir borç biliyorum..

Tuba'ya gelince,kendisi pek bir girişken zaten bu konuda zorlamaya gerek yok iki bira kafi :p

seviyorum sizleri (special K hala benimdir,benim kalacak :D )

bocux demiş ki:
hmm...bu arada Cadohan isimli kullanıcının telefonuma cevap vermediğini de burdan cümle aleme ilan etmekten çekinmiyor,hesap sormayı da bir borç biliyorum..

Tuba'ya gelince,kendisi pek bir girişken zaten bu konuda zorlamaya gerek yok iki bira kafi :p

seviyorum sizleri (special K hala benimdir,benim kalacak :D )

hadi leeeeeennnnnnnnnnn... kesin yanlış numarayı aramışsındır. suçu bana atma.

cok ilginc ama ben cumartesi gunu arapsaci ve diger parcayi hic duymadim.. demek ki algida secicilik boyle birseymis :) ..

istek parcalarim var;

Ersan Erdura - Sensiz saadet neymis (keske calsaniz)
Hoobastank - The reason (bu da ciddi olan)

Geri