Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

arkadaşlar biz yeniden yoğun repertuar çalışmalarına başladık.çirkef cover'lasa iyi olur diyeceğiniz türkçe 'ben ölmeden önce, duymak istiyorum vs..' şarkılar varsa yazın.değerlendirelim.
sayygılar..

cirkefinbascisi demiş ki:
arkadaşlar biz yeniden yoğun repertuar çalışmalarına başladık.çirkef cover'lasa iyi olur diyeceğiniz türkçe 'ben ölmeden önce, duymak istiyorum vs..' şarkılar varsa yazın.değerlendirelim.
sayygılar..

Söylediğin tarzda olmayabilir ama
Gripin- Böyle Kahpedir Dünya
Helldorado- A Driking Song

Özellikle "A Driking Song" repertuarınıza girse her programınıza gelirim herhalde :)

Sevgiler..

sayygılar..
yavuz çetin-yaşamak istemem.. ne dersiniz_? ;)

ayse_ya demiş ki:
sayygılar..

Söylediğin tarzda olmayabilir ama
Gripin- Böyle Kahpedir Dünya
Helldorado- A Driking Song

Özellikle "A Driking Song" repertuarınıza girse her programınıza gelirim herhalde :)

Sevgiler..
bende arkadaşa katılmadan edemicem..lütfen a drinking song u çalın.yiğite çok yakışır bence..

corpsebridee demiş ki:
sayygılar..
yavuz çetin-yaşamak istemem.. ne dersiniz_? ;)

yavuz çetinin şarkıları biras fazla idealist olur bence.eğer olmaz diosanız.bende 'sadece senin olmak'ı tavsiye ediorum.

mart ayında yeni eklenen şarkılar ; (kaçıranlar için)

teoman - gemiler, uykusuz her gece, zamparanın ölümü
mirkelam - hatıralar
emre aydın - kim dokunduysa sana
portecho - sympathy
morissey - let me kiss you

nisan ayı için araştırmalarımız sürüyor, haberiniz olsun :LOL:

Ramones69 demiş ki:
yazık bu gruba ozellikle gitaristine

vallaha yazık bu gitariste bi gibson'u bile yok.hatta mesa boogie'si hiç yok.zaten onda bunları bilecek teknik bilgi ve onlara sahip olacak azim yok.hatta bide tc electronics diyecem.o çok daha ağır.zaten bunlara sahip olmak başka bi duruş gerektirir.sonra ne derler böyle özenli hayatını gitara adamış gitaristlere.

Hakikaten iyi ekipmanı var arkadaşın, geçenlerde lafladık da.. Bana da önümüzde ki ay Mesa geliyor Amerika'dan o yüzden bir kaç birşey sordum, ilgilendi saolsun.
Vizeler bitsin yine geleceğim.

Ama birşeyi söylemeden geçmek istemem, grubun çaldığı bazı şarkılar yüzünden de o ekipmana yazık oluyor diye düşünmeden edemiyorum..

Sevgiler, yanlış anlaşılmaz umarım yazdıklarım. Başarılar.. :)

sekoser demiş ki:
Ramones69 demiş ki:
yazık bu gruba ozellikle gitaristine

vallaha yazık bu gitariste bi gibson'u bile yok.hatta mesa boogie'si hiç yok.zaten onda bunları bilecek teknik bilgi ve onlara sahip olacak azim yok.hatta bide tc electronics diyecem.o çok daha ağır.zaten bunlara sahip olmak başka bi duruş gerektirir.sonra ne derler böyle özenli hayatını gitara adamış gitaristlere.

Hakikaten iyi ekipmanı var arkadaşın, geçenlerde lafladık da.. Bana da önümüzde ki ay Mesa geliyor Amerika'dan o yüzden bir kaç birşey sordum, ilgilendi saolsun.
Vizeler bitsin yine geleceğim.

Ama birşeyi söylemeden geçmek istemem, grubun çaldığı bazı şarkılar yüzünden de o ekipmana yazık oluyor diye düşünmeden edemiyorum..

Sevgiler, yanlış anlaşılmaz umarım yazdıklarım. Başarılar.. :)

yanlış anlaşılmaz ;)

DinLemekten Zevk aLdığım En ii 3 Gurup Arasındasınız ;) Sahne Performansınızıda ReperTuarınızıda Beğeniyorum..Diğer GurupLar Gibi SaLak Saçma ŞeyLer YapmıyorsuNuz Yani Anemi gibi :D RePerTuarınıza Diğer ArkadaşLarında Dediği Gibi Helldorado 'A Drinking Song' U ekLemeLisiniz ;) Birde Basçıyı Takdir Ediorum Çünkü Çok İİ VokaL Yapıor Where is My Mınd ın HUHUHULARI gibi :p Gitarist, Gitar a Ve Sound A Çok Hakim..SoList Çok Güzel Kafa SaLLıo :D Ve SeSinide Çok Beğeniorum ;) DavulCuda Çok Şirin Çok GüLeç YüzLü :D BAŞARILAR sizeeee ;)

nonsleeper demiş ki:
mart ayında yeni eklenen şarkılar ; (kaçıranlar için)

teoman - gemiler, uykusuz her gece, zamparanın ölümü
mirkelam - hatıralar
emre aydın - kim dokunduysa sana
portecho - sympathy
morissey - let me kiss you

nisan ayı için araştırmalarımız sürüyor, haberiniz olsun :LOL:

8O ammaannn tanrııııımmm eminim süpper olmustur zamparanın ölümüü..bikaç gündür foruma yazmayı düşünüodum çook ii oldu bnm içinn.en kısa zamanda dinlemeye gelmelıyım ;)

vay anasınıı :twisted: kaçıranlara da dahil oldum ya allah nasıl biliyosa öyle yapsın beni :p

gerçi şimdi bu yeni şarkılar eklenince Arapsaçı ve Beni Yak çalmazsanız kahrolurum ben :D

portecho - sympathy 8O :!: sonunda Yiğit'i de kandırmışsınız aferin size :x

gemiler ve uykusuz her gece'yi teomandan saymıyorum ya neyse,sizden dinleriz artık..Zamparanın Ölümü seçiminizi takdir ettim..dinleyince de yorumunuzu ederim artık 8)

Bir ay içinde repertuara eklenen şarkı sayısıyla açık ara önde olduğunuzu da belirtmeme gerek yok sanırım..Alkışlar çirkefe efendim ;)

bereal demiş ki:
DinLemekten Zevk aLdığım En ii 3 Gurup Arasındasınız ;) Sahne Performansınızıda ReperTuarınızıda Beğeniyorum..Diğer GurupLar Gibi SaLak Saçma ŞeyLer YapmıyorsuNuz Yani Anemi gibi :D RePerTuarınıza Diğer ArkadaşLarında Dediği Gibi Helldorado 'A Drinking Song' U ekLemeLisiniz ;) Birde Basçıyı Takdir Ediorum Çünkü Çok İİ VokaL Yapıor Where is My Mınd ın HUHUHULARI gibi :p Gitarist, Gitar a Ve Sound A Çok Hakim..SoList Çok Güzel Kafa SaLLıo :D Ve SeSinide Çok Beğeniorum ;) DavulCuda Çok Şirin Çok GüLeç YüzLü :D BAŞARILAR sizeeee ;)

çok geç oldu ama teşekkür ederiz.

bu aralar grupça çok yoğunuz ve internetimiz yok.bu yüzden bi süredir ilgilenemedik forumla.gerçi sizde pek ilgilenmemişsiniz ama olsun.

paul weller:you do something to me
the white stripes:seven nation army
acaba varmı ki bunları çalma ihtimaliniz :?: ayrıca çağdaş iyiki varsın ;) 8)

pissy demiş ki:
yazın foça dip barda olacağınızı duyduk..varmıdır doğruluk payı ??

yazın yazlık bir yerde çalmayı düşünüyoruz, 2-3 mekanla görüşmeye başladık, henüz kesin birşey yok, felix sezon sonunda yani yaz döneminde kapanıyor, yaz sezonu boyunca cuma günleri ooze'da sahne almaya devam etmeyi düşünüyoruz, dediğim gibi eğer anlaşabilirsek yazlık bir mekanla buradan net olarak duyururuz, rahat olun, şimdilik bişey yok :LOL:

Geri