Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

şimdilik felix 2 hafta daha açık kalacak, bu daha da uzayabilir tabi...
bu arada pazar akşamı felix'teki partide emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz, daha fazla eğlenemezdim :LOL:

cirkefinbascisi demiş ki:
Alive-bass demiş ki:
HAdi gençler PAint Ball'a :)

her türlü silahlanmaya karşıyım.boyayla savaşmayın arkadaşlar daha güzel şeyler yapın mesela resim yapın...

peace.....................................................

emre'nin söylediğine bakma sen, o da deliler gibi istiyor gelmeyi ama korkuyor sanırım :LOL: bu pazar kesin gidiyoruz, ama bi sorun var biliosun, malesef YİNE biz yenicez :twisted:

beri de çirkef başka bi güzel dinleniyormuş canım... :)
çok sevindim, çok eğlendim... ayrıca şarkılar için teşekkür ederim....
hayırlı uğurlu ola.................

bu hafta felix yaz tatiline girdi, yani artık felixte değiliz, yaz sezonu boyunca beri ve ooze'da çalmaya devam edicez, 24hzrn pazar günü berideydik, tabi ben buraya yazıp duyurmayı unuttum :oops:
28hzrn perşembe yine berideyiz, haftaya günlerimiz tamamen netleşir ve buradan duyururuz, bekleriz...

nonsleeper demiş ki:
hemde çok geç kalmışız bu forumu açmak için, izmir'li gruplar almış yürümüş zaten burada, saatlerdir anemi, alarm+ ve çalar saat'i okumaya çalışıyorum, sabahlarım bu gidişle, birde en ilginci ne zaman "buraya yeni msj gelmiş mi acep?" diye kontrol etsem en ummadığım kişilerden mesaj geliyor;
seyfi sende çok özlettin be kendini!!!

bende tamer ummamıştın sanırım

hem grup olarak hem de insan olarak sevdiğim çirkef. oldu mu bu çirkef ismi cümlenin sonuna, olmadı:) uzak kaldık son haftalarda. bi boşluk bulursam gelcem. bir insomnia çalarsınız artık:) kolay gelsin.

Geri