Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

Çirkef’ e bakınca gördüğüm şey; müziğe, insanları eğlendirmenin ötesinde bakan, her halleriyle bunu damarlarında var eden ve bu ezberi bozup tersine çevirerek müziği geliştirmeye çalışan güzel adamlar. Daha çok şey yapmak istiyorlar ama ağırlar şimdilik naifliklerinin gölgesinde. Yine de onları dinlemek için yola koyulmayı bir çeşit ritüele dönüştürüyorlar.
Bilmem abartıyor muyum ama sanırım arkadaşlıkları müzisyenlikleriyle yarıştığı için onları tanımanın kadim mutluluğunu yaşatıyorlar.. gecenin tam üçünde …

shadowest demiş ki:
Çirkef’ e bakınca gördüğüm şey; müziğe, insanları eğlendirmenin ötesinde bakan, her halleriyle bunu damarlarında var eden ve bu ezberi bozup tersine çevirerek müziği geliştirmeye çalışan güzel adamlar. Daha çok şey yapmak istiyorlar ama ağırlar şimdilik naifliklerinin gölgesinde. Yine de onları dinlemek için yola koyulmayı bir çeşit ritüele dönüştürüyorlar.
Bilmem abartıyor muyum ama sanırım arkadaşlıkları müzisyenlikleriyle yarıştığı için onları tanımanın kadim mutluluğunu yaşatıyorlar.. gecenin tam üçünde …

yorumların için çok teşekkürler, bence çirkef'i anlayan nadir insanlardan birisin, fikirlerin bizim için çok değerli haberin olsun, bu arada özlettin kendini...az değil ezen değil...

ok. teşekkür ediyorum saatler kesinleştiğinde bizi bu durumdan haberdar edersen sewinirim bende o günü merakla bekliyorum emnim her zamankinden daha bi güsel performans gösterirsiniz:) şimdiden iyi şanslar size

slm bir okudun son yazılanları bir gördümki siz beride aman tanrım dedim birascık tatil insanı nasılda habersiz bırakıyoo izmirden geç olacak ama hayırlı uğurlu olsun :)

slm dün sizi dinlemeye geldim ama başka bi grup wardı karşımda işte bu kötü oldu sende birden kayboldun ortadan eee emre yi de göremedim sen selam sölersin artık ona büyük hayranından:p

Geri