Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

dün gece felixte izledim ilk olarak. tavsiye üzerineydi. gerçekten iyilermiş. zaten kötü bile olsalar sanırım o repertuarla kurtarırlardı zaten:)
gerçi isteğimiz çalınmadı ama(üstelik doğum günümdü!)... neyse artık.
ayrıca felixin ses sistemi harbi kötüymüs. ben dün bunu gördüm.

dün gece bizi sahnede yalnız bırakmayan çirkef kardeşlerime çok teşekkür ederim.. geldiler mis gibi çaldılar valla..

bu gece de beraberiz, oh oh.. ne ala..

thulsa_doom demiş ki:
dün gece felixte izledim ilk olarak. tavsiye üzerineydi. gerçekten iyilermiş. zaten kötü bile olsalar sanırım o repertuarla kurtarırlardı zaten:)
gerçi isteğimiz çalınmadı ama(üstelik doğum günümdü!)... neyse artık.
ayrıca felixin ses sistemi harbi kötüymüs. ben dün bunu gördüm.

dün gece ısrarla istenen 2 şarkı vardı, 1.si "afili yalnızlık" 2.si "tarlaya ektim soğan", birini çaldık zaten, "tarlaya ektim soğan" repertuarda olmadığı için çalamadık, başka bi istek varsada bana ulaşmadı bu yüzden kusura bakmayın, bide bizi beğendiğinize pek sevindim, yine bekleriz efenim

bayramda bizimle eglenen herkese cok tesekkur ederim. altı gunde bes program ve her programıza duzenle gelen, bizi basından sonuna kadar dinleyen insanlar; bunu hissetemek inanılmaz guzel. işte bu yuzden tum aksiliklere, yorgunluğa ve ipsiz sapsız insanlara rağmen bu işi seviyoruz ve heyecanlanıyoruz. yiğitin de dediği gibi yeni şarkılar yeni coverlar geliyor, ısrarla bekleyiniz

Eh biz arkadaşlarla son programa yetişebildik, ama dün gece de oldukça eğlendik. Ayrıca istediğimiz şarkıları (Direc-T- Hasret, Coldplay-In my place, Emre Aydın-Afilli yalnızlık) çaldığınız için tekrar teşekkürler.

Geri