Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

slm beyler uzun zamandır görüşemiyoz, tatilede girdik nikita party vol:2 gerçekleştirilmeli die düşünüyorum şöyle oxanalı helgalı :oops: 3'e 5'e de kanmalı tatilin farkına varılmalı. o kadar.

Her zaman takdir ettiğim,soundunu sevdiğim,dinlediğim zaman başımın ağrımadığı,parçaları güzel yorumlayan ayrıca yaptığı kendi coverlarını çok başarılı bulduğum bir grup umarım yürüdüğünüz yolda hak ettiğiniz başarıya ulaşırsınız ;)

kelkemal demiş ki:
slm beyler uzun zamandır görüşemiyoz, tatilede girdik nikita party vol:2 gerçekleştirilmeli die düşünüyorum şöyle oxanalı helgalı :oops: 3'e 5'e de kanmalı tatilin farkına varılmalı. o kadar.

vallaha kemal senin okul bittide benimki henüz bitmedi.ayın 22'sinden sonra kap nikitaları-, 3 - 5 eğlenelim.bizde tatilin farkına varalım..

yaa ben bişey sorabilirmiyimm :roll: demolarınıza nerden ulaşabiliriz? bende sadece '' i will - radiohead'' var... :!: bu arada dün gece çok eğlendik teşekkürler... başarılarr...

demolarımız için yapım aşamasında olan web sitemizi beklemeniz gerekiyor maalesef,
"i will" cover'ı yeterince(ne demekse) indirilmediği için ilgili siteden silindi artık, sanırım yalnızca sen ve 59 kişide daha var o kayıt ve bir daha yaymayı şimdilik düşünmüyorum,
"you tube" sitesinde "arap saçı" cover'ı dinleyicilerimiz tarafından çekilip konulmuş, onu izleyebilirsin
bunların dışında daha önce "knives out" şarkısını da paylaşıma açmıştık, o şarkı da 200 küsür kere dinlendikten sonra koyduğumuz sitenin işbilmezliği yüzünden silinmiş, bizde bir daha koymadık
web sitemiz bizim açımızdan çok önemli bir mevzu, orada hakkımızda istemediğin kadar mediaya ulaşabilirsin, tabi açılınca...

hmm... :roll: demek siteyi beklememiz gerekiyor... sitede hemen olmaz herhalde... neyse artık programlarla idare ederiz ozamana kadar... ayrıca bu çok aydınlatıcı cvp için teşekkür ederim ;)

izmirde eksik olduğunu düşündüğüm birşey var, kareoke bar.. bence çok keyifli olurdu.. madem yok belki mevcut barlarda boyle bir uygulama olabilir.. aslında diyeceğim şu ki, program bitmeye yakın siz böyle bir uygulama yapmayı düsünmez misiniz.. özellikle barın cok dolu olmadığı günler (mesela).. geçen gece arkadaşımla geldiğimizde biz de şarkı söylemek istedik.. kendi adıma söylemeliyim kötü sesim var ancak önüne geçilemeyecek bir istekti :) .. tabi bu sadece müşteri odaklılık sınıfına giriyor ama belki düşünülebilir..

Nina Simone - To Love Somebody

oozeda tanıstık o kalabalık kuliste. yaz günüydü sonra çağdaşla uzun bi sohbete basladık sabaha kadar :) sonra bi anda hayatıma girdiniz. terminale sizi dinlemeye geldiğimiz günler, beraber oozea gitmemiz emrenin inat etmeleri.. dungeonda deli gibi sarhos olmustuk hepimiz.. sanırım emre ve kemal derslerden kurtulmuştu o gece onu kutlamıştık. hiç okadar sarhoş olmamıştım :) sonra saçma sapan olaylar, saçma sapan insanlar yüzünden aramıza mesafeler girdi. ama sizi çok seviyorum. umarım istediğiniz gibi olur herşey. artık mesafeler hem konusmamıza hem görüşmemize engel. ama sizi unutmadım... sadece bi yerlerde hatırlandığınızı bilin istedim.. ;)

julia demiş ki:
oozeda tanıstık o kalabalık kuliste. yaz günüydü sonra çağdaşla uzun bi sohbete basladık sabaha kadar :) sonra bi anda hayatıma girdiniz. terminale sizi dinlemeye geldiğimiz günler, beraber oozea gitmemiz emrenin inat etmeleri.. dungeonda deli gibi sarhos olmustuk hepimiz.. sanırım emre ve kemal derslerden kurtulmuştu o gece onu kutlamıştık. hiç okadar sarhoş olmamıştım :) sonra saçma sapan olaylar, saçma sapan insanlar yüzünden aramıza mesafeler girdi. ama sizi çok seviyorum. umarım istediğiniz gibi olur herşey. artık mesafeler hem konusmamıza hem görüşmemize engel. ama sizi unutmadım... sadece bi yerlerde hatırlandığınızı bilin istedim.. ;)

bunu, onca zaman geçtikten sonra duymak bana o hoş günleri hatırlattı şahsen.bi garip oldum.hatırlanıyor olmak çok güzel.teşekkür ederiz.yolun bu taraflara düşerse mutlaka yanımıza gel..

en kısa zamanda gelcem tabiiki ugrarım. teşekkür ederim onca olana ragmen güzel bi cevap aldıgım için sağol emrecim. ama ben gitmem, uykum var yorgunum, ben orayı sevmem gibi cevaplar vermezsin heralde artık :) (keşke bazı şeylerin değerini kaybetmeden anlayabilseydim uzakta olmak çok kötü. :( )hepinizi optum..

cadınız..

bocux demiş ki:
:zipla :dans :zipla :dans

o kadar ısrar etmemde bi sebep varmış demek :p

süper, şahane ,hatta en güzelinden olmuş ,eyvallah

:taptim :taptim

madem ki placebo bu kadar seviliyor,madem ki bizde çok seviyoruz niye biraz daha placebo çalmayalım ki dedik ve special k'in ardından bi tane daha yaptık.en geç cumaya çalınacaktır.haberiniz ola

cirkefinbascisi demiş ki:
madem ki placebo bu kadar seviliyor,madem ki bizde çok seviyoruz niye biraz daha placebo çalmayalım ki dedik ve special k'in ardından bi tane daha yaptık.en geç cumaya çalınacaktır.haberiniz ola

ne güzel demişsiniz :seytan

eliniz ağzınız ve bunu düşünen kafanız dert görmesin inşallahh :cigara

cuma günü çalmayan da :pinokyo olsun o zaman :p

Geri