Bulutsuzluk Özlemi

Solo kaset çalışmaları için bırakmış Serdar Öztop Yerine Deniz Demiröz diye birini almışlar. Dün izledim daha 2. sahne alışı sanırım tam oturmamış doğal olarak.. konser boyunca bi gözü nejatta bi gözü önümdeki arkadaşlarında. Değişik atraksiyonları var (Dişiyle çalmak gibi) ama ne bilim Tepedeki Çimenlik ve beynim zonkluyor'da Serdar Öztop sololarında aldığım tadı alamadım.. Özellikle tepedeki çimenlik üzerinde çalışması gerek.. Kısacası
Ben Serdar Öztop'u Çok Özledim..

bulutsuzluk özlemi ya ne denirki çok güzel MÜZİK yapıyor adamlar...senfonide çok güzel olmuş.
buarada pentagram_boy ve him21 e katılıyorum...
ya bide şu ülkede gerçek müziğe nezaman hakettiği değer verilcek bilmiyorum sanki değerini anlamak için yok olmaları gerekiyo
nereye gidiyor bu gençlik :roll:
(öyle dediğime bakmayın hala -18im :D )

Duruşuyla tavrıyla,müzikal yetenekleriyle dört dörtlük bir grup bu sebeple fazla söylenecek bir sözde yok onlar için...

Tek handikapları müzik üzerine söz yazarken uyum biraz göz ardı ediliyor bence,bunun yanısıra bütün albümlerinin kayıtları mükemmeldir bu grubun..

arkadaşlar;adamların sadece müziklerine kapılmayın..onların anlatmak istediği sorunlardan biri de amerika..şili'ye özgürlük,hiroşima nagazaki ve dolaylı da olsa yök'ün yıldönümü şarkıları bişeyler hatta çok şeyler anlatmak istiyo..bu tür şarkılarının sözlerinin altında bişeyler arayın..o zaman eminim onlar da daha iyi anlaşıldıklarına inanıcaklar..

simyon demiş ki:
arkadaşlar;adamların sadece müziklerine kapılmayın..onların anlatmak istediği sorunlardan biri de amerika..şili'ye özgürlük,hiroşima nagazaki ve dolaylı da olsa yök'ün yıldönümü şarkıları bişeyler hatta çok şeyler anlatmak istiyo..bu tür şarkılarının sözlerinin altında bişeyler arayın..o zaman eminim onlar da daha iyi anlaşıldıklarına inanıcaklar..

laylaylom şarkılarla doldu milletin kulakları hiçbişey ifade etmeyen saçma sapan sözler!
bulutsuzluk özlemi bişeyler anlatmaya çalışan ender bir topluluk
sözler bitiriyo zaten

Bu arada arkadaslar Bulutsuzluktan yeni haber var yakinda yeni single albumleri cikacakmis
Albumde iki parca var isimleri : Bagdat cafe ve Felluce
Kendi adima sabirsizlikla bekliyorum yeni calismalarini

hocam ben hatırlıyorumda ilk konserlerin birinde nejat gitar kıracaktı da elektroya kıyamadı dışaardan biri klasik getirdi onu kırdı amatörlük böyle birşey galiba yada karadenizli aklı birazda özenti ama şimdi hepsi birer üstad

hayranı oldugum grup
müziği kadar sarkı sözlriylede ön plana çıkan grup
zaten Nejat abi den de bu beklenir her zaman arkassın dayız
serdar abinin ayrılması kotüoldu ama....

Geri