Bulutsuzluk Özlemi

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Hani bazı anlar vardırya insanlar şarkı söyleyelim der işte o anlarda insanların aklına ilk olarak "sözlerimi geri alamam" şarkısı gelir diye düşünüyorum şahsen benim ve bana çevremdeki insanlara bu oluyor...Severim bulutsuzluk özlemini ve aslında Türkçe müziğe geçişimde ilk dinlediğim gruptur...

trmusic demiş ki:
Hani bazı anlar vardırya insanlar şarkı söyleyelim der işte o anlarda insanların aklına ilk olarak "sözlerimi geri alamam" şarkısı gelir diye düşünüyorum şahsen benim ve bana çevremdeki insanlara bu oluyor...Severim bulutsuzluk özlemini ve aslında Türkçe müziğe geçişimde ilk dinlediğim gruptur...
Acayip haklısın :idea: benimde sık sık düşündüğüm bişeydir :p bu aslında geçen cts son anda bir işim çıkmasaydı taksimdeki şu yeni mekanda konserleri vardı taksim live de ama gidemedim :roll: Serdar Öztop suz olarakta bir izlemek görmek istiyordum :roll: ama olmadı giden varmı konsere :?: :?:

trmusic demiş ki:
Baba kafama takıldı..Konuyla pek alakası yok ama ne demek Türkçe müziğe geçiş?Hadi yabancı müziğe geçişi anlarım ama... :D
Kendimi zorladığımda aklıma şu geldi ana rahminde bir eleman kulağında sterio kulaklık nirvana falan dinliyor ve daha sonra B.Ö. dinlemeye başlıyor bir yaştan sonra..Değişik bir durum... :D

gecen gun macta gordum nejat yavasogullari'ni. 5-10 dakika konusma firsatim oldu kendisiyle.

ben:merhaba nejat abi ben kultur uni. denim bizim okulda konser vermistiniz bi kere de
nejat: aa evet hatirladim seni en öndeydiniz sizin grup.
ben: evet evet hatta rozet vermistiniz bana hala sakliyorum.
nejat: aa çok sevindim ne guzel

(konusma devam ederken gol olur ve muhabbetin içine sicilir..)
ama beni hatirlamasina cok sasirmakla birlikte, cok da mutlu oldum :)

5 yaşındayken konserine gittiim boyalı kuşu baıra çaıra sölediim we çocuk şarkılarındn çok onların şarkılarını hatırladıım mükemmel ötesi olan grup... :D annem saolsun...hehe

RePeNtAgRaM_BoY demiş ki:
trt 2 de harikaydılar bi ara gitarist diliyle çaldı galiba yani yüzüne kadar kaldırdı diliyle çalıyo gibiydi

Gitaristi bosverin beyler davulcunun ataklarına ve şarkı arasında bi ara solo çalmasına bayıldım :taptim manyak solo attı :tap: konseri trt2de die biliyodum yarım saat bekledim tvnin başında daha sonra zap yaparken trt1'de gördüm apışıp kaldım :oops:

kesinlikle ve kesinlikle ne bu ülkede ne de başka diyarlarda onlar gibisi yok en güzelide rockla ilgisi olmayan insanları dahi çoşturabilen en ii türk gruplarından biri

Bulusuzluk Ozlemi :
türkiyede şimdiye kadar 'seçkin' bir dinleyici kitlesi oluşturabilmiş nadir gruplardan,çok severek ve zevk alarak dinlediğim gruplardan biri!

TRT'deki canlı performanslarını dinledin superdi!yeni albumleri Felluceyi ben de nedense koskoca İzmir'de bulamadım :!:
bu şirketler biraz da bizleri düşünse ben şimdi tutupta Yalının,Sibel canın vs. vs.. albumunumu alayım yani? napacam onları
Bulutsuzluk Özlemi
bana seni gerek seni
8)

Geri