Bulutsuzluk Özlemi

Konser:
19 Mayıs.................Kırklareli (Kırklareli Meydan, 21:00)
24 Mayıs.................İstanbul (Marmara Üniversitesi, Haydarpaşa Kampüsü, 21:00)
26 Mayıs.................İzmir (Gündoğdu Meydanı, 21:00) (12.05.2005

Serdar Öztop kendi projelerine ağırlık vermek için Bulutsuzluk Özlemi'nden ayrıldı. Bulutsuzluk Özlemi Serdar Öztop'tan boşalan yeri genç yetenek Deniz Demiröz ile doldurdu.

5 milyon arkadaşlar..ama kombine biletler var..haydar paşa kampüsünde bulutsuzluk özlemi,duman ve moğollar çıkacaklar eğer üçünede bilet alırsan 8 milyon :))))

çünkü moğallar ile bulutsuzluk özlemi aynı gece sahne alacaklar:))))

Bağdat Kafe nin sözleri bazen çok hoş geliyor kulağa...ama detaylı dinleyince sadece taş üstünde taş baş üstünde baş kulağa hoş geliyor...

açıkcası ben bağdat cafenin sözlerini hiç beğenmiyorum...yada şöyle diyeyim nakaratı çok basit geliyor bana..ama altyapısı,,müizği süper ,muhteşem tam bulutsuzluk özlemine yakışan bir saund ...ama sözlei...ama sadece bu parça için geçerli ...

konserin süper geçeceğinden eminim..bir marmaralı olarak herkesi bekliyorum konsere :)))

HARDBLACK demiş ki:
Serdar Öztop kendi projelerine ağırlık vermek için Bulutsuzluk Özlemi'nden ayrıldı. Bulutsuzluk Özlemi Serdar Öztop'tan boşalan yeri genç yetenek Deniz Demiröz ile doldurdu.

Serdar Öztop un röportajı henüz yayınlanmadı turk rock ta sabırsızlıkla bekliyoruz ama bu arada Serdar Öztop her zamanki mütevaziliği ile anadolu rock taki sorulara bizzat kendi yazarak hemde uzun uzun yazarak cevap vermiş okumak isterseniz bakın

Ben marmaradaki konser bilet işini hallettim :LOL:

sağol nesss :LOL: :LOL:

nesss demiş ki:
açıkcası ben bağdat cafenin sözlerini hiç beğenmiyorum...yada şöyle diyeyim nakaratı çok basit geliyor bana..ama altyapısı,,müizği süper ,muhteşem tam bulutsuzluk özlemine yakışan bir saund ...ama sözlei...ama sadece bu parça için geçerli ...

konserin süper geçeceğinden eminim..bir marmaralı olarak herkesi bekliyorum konsere :)))
bence çok güzel bır bekler o şimdi beni çok geç kaldım ne kadar dokunaklı ve duşundurucu bır sozdur

maalesef var purplewilwarin...Bu da göstermiş oluyor ki hala demokratik bir ülke imajı çizmeye çalışan ülkemizin ve liderlerimizin tam olarak bu seviyeye ulaşamamış olmasıdır..Tepkiye gerek yok..Kanaatimce birşey değişmeyecek.
Bunlrın yapılma nedeni Bulutsuzluk Özleminin sanatsal duruşunun kimi insanlara(iktidar ve ABD mandacılarından bahsediyorum) ters gelmesidir...
İnanıyorum ki Powertürk kanalı da araya girenler yüzünden böyle bir uygulamaya gitmiştir...
Bu ülkede bildim bile Bulutsuzluk Özlemi pek sevilmez(türkiye geneline göre) hatta dinliyorum diye çevremde yadırgandığım da oldu...
Bir tepki gösterilecekse powertürk tv e-mail yağmuruna tutulmalı ki bu da birşeyi değiştirmez ama Nejat abi gibi pırlanta bir insanın art niyetli olabileceğini nasıl düşündüler de klibe sansür koydular...
DEEP NOT:O gitardaki savaşa hayır yazısı benim evimde de var..Evin her odasında birer tane yapışık durumda..Bunu yapan insanlar bir tarafları yerse gelsin benim evimi de kapatsın,mühürlesin,el koysun...
Saygılar....

yaa arkadaşlar çook uzun sürelerdir bulutsuzluk özlemi dinleyen biri olarak, yani bulutsuzluk özlemini seven biri olarak söylüyorum ki bağdat kafe bulutsuzluk özlemine yakışmamış yaaa...alışılageldik b.ö. soundundan çok uzakta.. klip de kötü bence...yol gibi, yada harran ovası'nın klibi gibi gaz bir klip beklerdim... ama böyle gaz bir klip gaz bir şarkıya yapılır... bağdat kafe çok bayık...hele o imajları... sina abiyi tanıyamadım yaa... torun torba sahibi abimiz... sen yılların sina abisisin, yıllardan beri aklına gelmedi de şimdi kral tv'ye klip verirken mi aklına geldi saça,başa imaj yapmak...(şimdi arkadaşlar diyecekler b.ö. daha önce de krala klip verdi, ama o zaman rock müzik patlaması olmamıştı)

Geri