Ephesos (İzmir)

selam arkadaşlar.. selam kerem:) gerçekten merak ettiğim, fırsat bulup izlemek istediğim bi grup.. kerem zaten baya sağlam çalar.. eminim diğer arkadaşlar da çok iyidir. Fırsat bulduğum anda gelicem.. Başarılarrr :D

son anda alınan bir habere göre bu geceki rena programımız iptal olmuştur.haftaya aynı şekilde kaldığımız yerden devam edeceğiz.bu arada yrn akşam guardian'dayız,bekleriz efendim...

bu gece guardian'a gelenler sahnede bizi göremediler.neden?çünkü çalmadık.şimdi haftaya çalıcaz diycem ama "mükemmel" bar işletmecilerimizin sagları solları belli olmaz.bi ara görüşürüz bornovada..

muhtesem bi grupsunuz ne diyebilirim
ck ii calıosunuz uyum mükemmel.bikackez dinledim sisi fakat dawulcu değişmiş ...hmm eskisi dahamı iidi sanki.......,,,,NEse bu beni baglamaz tabi basarılarınızın dewamını dilerim....esen kalın:)

Ya Drekkar söylediğin şey hakkında bir şey demicem tabi de sadece onu yazabilmek için siteye üye olmanı takdirle karşıladığımı söylemek istedim...

Drekkar

=) valla henüz dinleyemedim ama basarili olduklarina adim gibi eminim eee ne de olsa biricik gitar hocam kerem var yaaa =))) en kisa zmnda gelip dinlicemm=) basarilarinizin devamini dilerim :D

ephesos başarılar diliyorum bu arada opus'ta program ne zaman kaçırdıysam program devamlı mı olcak??? 8O ne oldu son durum ne nerde çıkıyosunuz kerimcim... :p

Geri