cash (Alternative-Rock) - izmir

izmirockcashge6.jpg

İZMİROCK günü geldi çattı!!!
22 EYLÜL CUMA (bugün)İnciraltı Demokrasi Meydanında 42! (Repertoire Dogs) 'dan hemen önce 20.45-22.00 arası ca$h sizlerle!!
Tüm sevenlere duyurulur :LOL:

ya arkadaslar cash nedır.nasıl bı gruptur.gecen gun felıx te dınledım.manyak hosuma gıttı.mkemmel bı butunluk var bu grupta ya.açıklasanıza.kımlerden oluşuyo bu grub

rightmeteor demiş ki:
ya arkadaslar cash nedır.nasıl bı gruptur.gecen gun felıx te dınledım.manyak hosuma gıttı.mkemmel bı butunluk var bu grupta ya.açıklasanıza.kımlerden oluşuyo bu grub

İligine çok teşekkür ederiz. ca$h 2004 yılında kurulmuş olup ;

Gitar : Savas YANIKOÐLU
Bas Gitar : Erdinç KAVi
Davul: : Seray EROL
Vocal : Uğur UZUNYOL

şeklinde yoluna devam etmektedir.

Afrika'da oldugum icin gelemedim Izmir'deki festivale...:( seray i canli seyretmek isterdim.neyse nasilsa daha cook festivallere cikacaksiniz oralarda seyrederiz.

lan oln afrika deyince millet geyik sanacak...ama millet libyada neler cektiiini bilse!!!...:p...sen bi gel salam içer sıçarız...daha cok sahne olur senle be moruk...kendine iii bak oralarda...gerçi libyada alkol yasak ama...kaçak idare edersin sen...zuahuahaa...olmazsa ben burdan skol yollarım sana litre litre...iç iç bitmez a.q...eheuehe

Slm...CASH ROCKS!! Dedigim gibi festivaldeydim ve iyikide gelmisim sirf "cash" i gormeye geldimdi zaten.Ama davulcu cok megul oldugu icin bu seferde tanisamadim ama o performansi gormek bile heyecanliydi sahnede..

Geri