Yüksek Sadakat

Abi gercekten ezgi ve müzik sözleri anlamlı ve reklamlarıda ii yaptılar artık her gun aynı şakrıyı dinlemekten bıktım!Ama bence tam rokcı değiller.Yanı mangayada rockcı diyenler kendileri biz rockcı değiliz dediler.Bide türk milleti bir elektor gitar olsun direk rock tarzı derler.

DARTH_VADER demiş ki:
Abi gercekten ezgi ve müzik sözleri anlamlı ve reklamlarıda ii yaptılar artık her gun aynı şakrıyı dinlemekten bıktım!Ama bence tam rokcı değiller.Yanı mangayada rockcı diyenler kendileri biz rockcı değiliz dediler.Bide türk milleti bir elektor gitar olsun direk rock tarzı derler.
evet dostum malesef oyle :LOL:

tony_montana demiş ki:
nihan_niko demiş ki:
Bu grubun web sitesine girdim fakat yapım aşamasındadır dedi acaba bana biri bu konuda bilgi verebilirmi?İyi bir grup bende seviyorum..

evet sıte yapım asamasında suan yakın zamanda faalıyete gececektır.konser goruntulerı,klıp canlı performanslarda eklenınce sıteye aktıf duruma gecıcektır.
Site açıldımı peki?Yada ne zaman açılacak bilgilendirirseniz sevinirim...

Yüksek Sadakatı canlı olarak bu sene Bilkent üniversitesinde Dumanın alt grubu olarak çıktıklarında izledim..Grup elemanları boş değil belli ama yaptıkları tarz berbat yaa ...Ha birde davulcularını izleyince ağzım açık kaldı harbi çok çok iyi bi davulcu..Sahne showu süperdi..2 saat alkışladım:)Sırf o dawul performansını izlemek için bi daha giderim konserlerine :)

bende bilkentte dinledim ama gayet beğendim hoş çok kalamadım ama...solistin sesi çok ii sesini kullanmasınıda biliyo bi kaç yerden duyduğum habere göre konserlerinde çok ii rock çalıp söylüyolarmışş..albüme gelince bence çok süper bi albümm dinlemediyseniz öneririm...

sevgili cemil bey'le kısa bir konuşmamız oldu ankirockfest öncesi.

kendisine (konuşsam mı konuşmasam mı bakışıyla) dik dik baktığımı görünce "merabaaaa naber?" diye başladı sağolsun. sonra anlattım tanışıklığımızı. "aa öyle mi?" diye şaşıran ve mutlu olan bir ifadeyle dinledi ve konuştu benimle..

sağolsunlar gerek kendisi gerek grup elemanları gerekse menajerleri çok şeker insanlar.

yaza bir röportaj bizi bekliyor;)

Dumanizm demiş ki:
Yüksek Sadakatı canlı olarak bu sene Bilkent üniversitesinde Dumanın alt grubu olarak çıktıklarında izledim..Grup elemanları boş değil belli ama yaptıkları tarz berbat yaa ...Ha birde davulcularını izleyince ağzım açık kaldı harbi çok çok iyi bi davulcu..Sahne showu süperdi..2 saat alkışladım:)Sırf o dawul performansını izlemek için bi daha giderim konserlerine :)

Arkadaşım onların tarzını beğenmemen sana berbat deme hakkını vermez. Davul hakkında da zaten aynı fikirdeyim. Deniz Alemdar jazz davulcusudur aslında. Okulumun müzik topluluğunda davul hocalığı yapmaktadır 2 senedir her pazartesi kendisini hayranlıkla izleriz. Gitarist Serkan Özgen de aynı toplulukta gitar hocalığı yapmaktadır.Onu da 3 senedir izliyoruz. Deniz hocayla ikisi bi başladılar mı doğaçlama çalmaya biz ağzımız açık izleriz. Ayrıca bu grubun elemanları yıllardır bar tozu yiyerek hakettikleri yere gelmişlerdir. Önlerinde çok başarı olduğunu düşünüyorum.

Davulcuları biraz fazla şov yapıyor iyi de davulcu gibi ama metronomu ankirockfest'te çok çok kötüydü..Belki üstümüzden bir kuş geçer şarkısının sözleri girene kadar normal hızının iki katı çaldı sanırım..Vokalin sesi çok iyi ama sahnede çok fazla hareketli :) Biraz fazla..Hafif şarkılarda bile zıpladığı oluyo !..Dışardan daha ciddi görünüyolar ama sahnede daha eğlenceliler..Ayrıca albümleri de güzel bence..Rock'n Coke ta bi daha dinlicez..:)

Direc-t burn sahnesindeyken yüksek sadakat'ın ana sahnede olması haksızlık kesinlikle.Albümü ne kadar iyi olursa olsun ana sahneye direc-t daha çıok yakşıyor..

Geri