Çıkmaz Sokak

sizce grubun yeni adı ne olsun?

• Toplam oy veren
    1,732
sağolasın arda :)

Arda sağol baba ama sen kendine bi gibson gitar al,beni boşver :)
öyle bir gitarla çalışmak bana zaten zevk verir 8)
Neyse şu mikrofon işini de hallettik,inşallah demoyu kendi mikrofonumla yaparım,ama çok da şart değil

öss

Baba,iyi-güzel de ben artık şarkı söylemek istiyorum :)
Öss den sıkıldım onun için bir stüdyo çok iyi gelecek bana.Çok sık çalışmayız dedik de hiç çalışmayız dememiştik :)
Arda bu sefer de çarşambaya ayarlamaya çalışcam dedi ama bilmiyorum ne olur.Kafanıza göre takılın...

arkadaşlar yaa ben çarşamba dedim iyi dedimde yani benim çok kritik sınavlarım ve courtyard için gitar kaydım var yani hafta sonu ok bana siz ne diyorsunuz...

kolay deyip geçme...

Şarkılar kolay diyerek hafife alma baba,yaptığımız cover ların mükemmel olması gerekiyor.En basitinden bir solonun bile...Onun için dinle şarkıları,çalışmadan gelme.Olacaksa pazar olsun,cumartesi arkadaşımın(çok yakın) doğum günü var...
Wonderful Tonight ve Tears in Heaven çok hissettiğim şarkılar.Çok rica edicem iyi çalışın.Benim de hatam olabilir tabii ama Clapton o kdr yumuşak çalıyor ki,bu şarkılarda içim gidiyor.Bunu yaşatın bana.İstediğim bu...

:cry: geçmiş olsun...
bak yasin senin grubunun forumuna da girdim :D .
baba biraz göz attım da ne yapıyon sen?senfoni orkestrası falan mı kuracan :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :kemancı :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :LOL: ...

kırık konusuna açıklama...

Beyler bilekte birleşen iki kemik ayrıldı,bağlarda ve yumuşak dokuda zedelenme var.Üzerine basamıcam 10 gün.Sonra da alçı çıkmayacakmış.Bu nedenle stüdyolara ne kadar süre katılamam,bilmiyorum.Kusura bakmayın.Ama bütün saçma sapan sorunlar aşıldıktan sonra çok iyi şeyler yapacağımızdan eminim...

Geri