Çıkmaz Sokak

sizce grubun yeni adı ne olsun?

• Toplam oy veren
    1,732
Ben 1-2 hafta daha gelemeyeceğim stüdyolara.Ama merak etmeyin bomba gibi olcak dönüşüm 8)
Ben çalışıp da gelirim şarkılara iyi bir şekilde,sorun olmaz yani,hallederiz.Ben gelene kadar vokalleri sen yaparsın.Ayrıca herkes yoğun zaten çok sık stüdyo yapacağınızı da sanmıyorum.Neyse o kitleye istediğini vereceğiz,merak etmesinler...
Ama artık az laf çok iş...

rüzgar

Rüzgar çok iyi olmuş vallahi.Harbiden emeği geçen herkesi yürekten tebrik ediyorum :D
Şarkılar tamamlandıktan sonra demo yu çıkarma işi çok kolay olacak. Zaman geçtikçe ve herşey rayına oturdukça bu grubun başarısına daha çok inanıyorum.Haydi hayırlısı...

Beyler hayırlı,uğurlu olsun...Artık az az yürüyorum.Sanırım artık stüdyolara gelebileceğim.Patlamaya hazır bomba gibiyim vallahi :twisted:
Tabii yat yat kilo aldm,ondan da patlayabilirim 8)

Beyler zaman geliyor.Bu yaz herşeyi ile demo hazır olacak.Ayrıca yazın hızlandırılmış bir konser programı düşünüyorum.Biraç grup birlikte konserler de düzenleyeceğiz.İzmir yakınlarındaki illerde de konserler düşünüyorum(Arda'nın söylediği gibi).Örneğin Manisa da iyi bir kitleye ulaşabileceğimizi düşünüyorum.Ayrıca yazlık beldelerde de konserlerin iyi olacağı görüşündeyim.Fikir vermek isteyenler foruma yazarsa sevinirim.
Çıkmaz Sokak yakında geliyor...

Hatta Yasin'in de daha önce yapmayı düşündüğü gibi birkaç günlük bir festival tarzı birşeyler düzenlenebilir.Çıkmaz Sokak buna öncülük yapmaktan grur duyacaktır.Ben ve gruptaki diğer herkesin bu iş için elinden geleni yapacağından eminim.İlgilenenlerin görüşlerini belirtmesini rica ediyorum...

Abi benim içinde büyük gurur kaynağı olur bu....
Yanlız bu çok zor bi olay...
Ama bütün grup ilgilenirsek bu organizasyonu yapabiliriz sanırım.....

Bütün grubun bu iş ile yakından ilgileneceğine inanıyorum ben.Ayrıca bize yardım edecek gruplar da olacaktır...Böyle bir organizasyonun İzmir için de çok güzel olacağını düşünüyorum.Bilinçli rock ve metal seyircisi sınırlı olan İzmire yakın illerden hatta yazın olduğu için diğer illerden de gelenler olabilir.Kendi adıma konuşmam gerekirse mantık çerçevesinde elimden geleni yaparım...

Geri