Moribund Oblivion

ravenwoods zaten parca yayinlandi ve myspace'de. kocaman kocaman yazmistim 1-2 post önce.

adres: www.myspace.com/moribundoblivionband

yeni albümden "kayboldum" isimli parcanin mp3'ünü dinleyebilirsiniz.

dumanist: grup üyeleri yanitlasa daha dogru olur fakat sadece Türkiye ile sinirli olmayan bir müzik tarzi oldugundan ve grubun albümlerinin daha cok yurtdisinda satiyor olmasindan ötürü uluslararasi bir isim kullaniliyor.

türkce parcalar olmasida grubun ilk kez denedigi birsey ve kendimizden birseyler olsun düsüncesiyle yapilmis birsey. ama albümde tabiki ingilizce parcalarda var.

Moribund Oblivion yeni albümü "Time To Face"in tanitim konserlerine basliyor. Tanitim konserleri Türkiye ve Avrupa olarak iki sekilde organize ediliyor. Türkiye ici netlesen tarihleri kesinlestikce ilave edilecek. (Ankara, Izmir, Eskisehir ve Istanbul tarihleri netlesmek üzere)Avrupa konserleriyle ilgilide detayli bilgileri ilerki zamanlarda aciklanacaktir.

22 NISAN PAZAR / BURSA
MORIBUND OBLIVION +Mytes Gradel
Mekan: Stuff Bar

28 NISAN CUMARTESI / TRABZON
MORIBUND OBLIVION+Nitro+Deathblow+Mystical North
Mekan: Mass Performance Hall

Trabzon konseri afisi:

trabzonafis.jpg

Bursa afisi yolda...

anam moribund trabzon'da mı??trabzonda dövmesinler sizi falan ''ne arıyonuz lan burda pis zatanistler'' diye:LOL: :LOL:

şaka bir yana trabzon'da böyle faliyetler olabiliyorsa türkiye'de gelişiyor demektir.''gerçi benim konya'da ki ark.ta yapıyordu baya bişiler''

Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
anam moribund trabzon'da mı??trabzonda dövmesinler sizi falan ''ne arıyonuz lan burda pis zatanistler'' diye:LOL: :LOL:

şaka bir yana trabzon'da böyle faliyetler olabiliyorsa türkiye'de gelişiyor demektir.''gerçi benim konya'da ki ark.ta yapıyordu baya bişiler''
Konya'da gayet iyi organizasyonlar oluyor :) yabana atmayalım derim..

Moribund Oblivion ise başarılar ((:)

_aden_ demiş ki:
Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:

Konya'da gayet iyi organizasyonlar oluyor :) yabana atmayalım derim..

Moribund Oblivion ise başarılar ((:)

işte bende onu diyom.zaten organisyonu ya benim kanka(zato murat) yada arkadaşları falan yapıyor.ya aslında ilginç konyada bile nerle yapılıyor ama geçüş köprüsü sayılabilecek izmitte hiç bir etkinlik yok.havasından mıdır suyundan mıdır? :? :?

Moribund Oblivion'nun klibi bu sefer daha oturaklı olmuş. Daha önceden bir klipleri vardı sanırsam. Corpse Paint'le otostop çekme, tarot falı bakmalar, kahve içmeler filan gibi Black kesimine direk uyan hareketler vardı yani.

turkishblack demiş ki:
elbette oluyordur. grup zaten iyi organizasyonlar oldukca heryere gitmeye, çalmaya açik.
Bizim yurda gelin...

Aslında Türkiye'nin her yerinde olması gereken organizasyonlar bunlar...Lakin üzücü olan insanlarımızın önyargısı...Umarım komplo teorileri boşa çıkar M.O. karışık günler geçiren Trabzon'da olaysız ve iyi bir performans ile sevenlerinin karşısına çıkar...

Geri