Haylaz(Grunge) - Ankara

wshnochrry demiş ki:
26377.jpg
Abi afişi çok beğendim süper olmuş güzel tasarlanmış kaliteli olmuş sizin gibi :) Tekrar tekrar başarılar...

Afişi Beğenmenize Sevindim Arkadaşlar .. Bolu Konserini Düzenleyen Grubun içindeyim .. zamanLama Konusunda herkesi memnun edememiş olabilir ama napalım bi daha ki sefer artık :(

Bu arada Bolu'ya hepinizi Bekliyoruz ..

biletler bu hafta içinde Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Açacağımız standlarda satışa sunulucak

Ayrıntılı bilgi ve Bilet temini için msn : guraymercan@hotmail.com

İlginiz için çok teşekkür ederim hepinize tek tek ..

Bolu'dan Sevgilerle ...

Adriano...

Şimdilik sadece padişah adlı parçayı dinledim...Açıkçası hoşuma gitti tarz olarak dinlediğim bir tarz değil ama müzik olarak bakarsak gerçekten kaliteli...Sözlerin türkçe olması takdir ettiğim bir konu çünkü türkçe söz yazmak ve müziğe işlemek gerçekten zor...Hücum kayıt olarak gerçekten çok kaliteli...Biz de bi hücum almaya gelsek mi acaba eheh...
Saygılar...Astrahan/Bas

bncede kayıtlar çk kaliteli olmuşş...bn serkan abinin öğrencisiym üçüylede tanışmanızı tawsiye ederm dünya tatlısı insanlarr ayrıca üçüde birbirinden yeteneklii...daha ne denileblrki haylazın yolu açık olsn :)

Haylaz grubuna sesleniyorum.. :)

Abiler nerde yeni kayıtlar ya sabırsızlanıyoruz ama bildiğim kadarıyla çok eylenceli ve kaliteli şarkılar geliyormuş?Bekliyoruz bakalım :)

olm çok sağlam olmuş parçalar.. birde kanal kayıtla iyi iş yapar.. padişah favorim çok eğlenceli... serkan,iskender,orçun ellerinize sağlık kardeşlerim.

Gerçekten çok sağlam bir konser bizleri bekliyor sanırım... Orada olan herkesin ertesi güne boynu çok kötü ağrıyacak sanırım :) yada ağızlarda dün geceki konserden mırıldanmalar...
İnşallah beklediğiniz gibi bir konser olur... Başarılar...

Geri