Kasatura (Thrash)-Ankara

davullar drum machine diildir umarım eger diilse guzel kayıt olmus eger drum machine se kayıt yapmanız icin daha cok erken derim :D yasasın anti-machine drummer lik...genel olarak guz<el kayıt ama dedigim gibi umarım drum machine diildir

visual_silencer demiş ki:
davullar drum machine diildir umarım eger diilse guzel kayıt olmus eger drum machine se kayıt yapmanız icin daha cok erken derim :D yasasın anti-machine drummer lik...genel olarak guz<el kayıt ama dedigim gibi umarım drum machine diildir
Hayır drum machine diil tabii ki.Zaten drum machine başta Anıl olmak üzere grupça karşıyız,olması gerekende bu...

Yalnız şöyle bir durum var,bu kadar çok kullanıcılı bir forum sitesinde böyle birşey söylenince ''aa bunlar drum machine kullanıyomuş lan bunlardan adam olmaz'' gibi yorum yapacak insanlar çıkacaktır diye düşünüyorum.Yani keşke önce foruma yazmadan bize söyleseydin daha mantıklı olurdu sanki.O kadar verilen emeğin karşılığını hak verirsin ki 1-2 cümleyle feda etmek istemem,istemeyiz.

Bu drum machine olayını hala anlayabilmiş değilim sadece senden değil bi kaç kişiden daha duydum.Neden böyle anlayamadım zaten kayıt konusunda tecrübeli değilim grupça ilk kanal kaydımız bu.Belki haklısınızdır.Ama öyle birşey yok.Öyle birşey yapacak olsak kayıda girmeyiz zaten.Halada bir şüphesi olan varsa konserlerimize gelerek bu şüpheyi üstlerinden atabilirler diye düşünüyorum.

Orhan'cım yanlış anlama sadece sana değil genel olarak herkese söyledim çünkü bir yanlış anlaşılma yüzünden emeklerin boşa gitmesi kötü birşey bence...

Saygılar,sevgiler...

Bizim ilk kaydımızdada ki hücum kanaldı, davul özellikle trampet drum machine hissi veriyodu bunun nedenini bende çözbilmiş değilim.. laf atmaya kalkan çıkacaktır eminim hiç umursamayın sonuçta konserlerde çalabiliyosanız bitmiştir =) ayrıca tekrar tebrik ederim parça yazımları süper olmuş bikaç yıl sonra neler yapabileceğinizi kestiremiyorum başarılar dilerim... devam =)

herkese yorumları için teşekkürler,ulaşında dediği gibi drum machine kullanıcak olsak zaten kayda girmeyiz herşey orjinal olduğu gibi kaydedilmiştir hatta bir yeri çalıp copy paste olayıda yoktur şarkıların her saniyesi normal olarak kaydedilmiştir herkese sevgiler&saygılar.

aa kasatura demo mu çıkarmış (falan) :p
çok güzel olduğunu yüzünüze de çarptım ama burada da ekleyeyim dedim. bu arada ulaşçım o uzun paragrafında bir imla hatan olmuş kınıyorum faln... :D :D gereken de (de ayrı olacaktı)

tekrar tekrar tebrik ediyorum süpersiniz maşallah!

not: kesinlikle drum machine değildir!insan kendi yazdığı davulu da çalamayacaksa ne anladık bu müzikten : ) her şey canıl performansta bitiyor.inanmayanlar varsa lütfen gelip ilk konserlerinde izlesinler...

herkes de güsel olmuş demiş bi daha söleyip klişeleştirmeyeyim yahu konser istiyoruz ya gelmişiz yaz okuluna zaten sınav yaklaşmış stres olmuşuz gidip dinleyip eğlenip vs duyguları yaşayacağımız bi konser istiyoruz lütfen dikkate alınsın yahu :D

Arkadaşlar güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.Mutlu oldum lan :)

Bu arada konser olacak yakında ama tam kesinleşmedi.Tam kesinleşince bildireceğiz burdan da.Görüşmek üzere...

Arkadaşlar 15 Eylül Cumartesi günü Dip Bar'da sezon açılış konserimiz var.Warline,Fırtına,Geçit(ex-enterprise) ve Kasatura olarak sahne alacağız.Herkesi bekliyoruz görüşmek üzere...

asdjc0.jpg

Konserde başarılar dilerim arkadaşlar.

Warline ın çıkmamasını demo tanıtım konseri olmasıyla daha doğru gördük... Umarım kimse kırılmamış veya hayal kırıklığına uğramamıştır... Herkese Sevgiler saygılar... Konserde görüşmek üzere Kasatura tayfa...

Geri