Kasatura (Thrash)-Ankara

barker demiş ki:
Arkadaşlar Kasatura grubuna bu konser için harcadıkları emekler yardımlar ve gösterdikleri sabır için teşekkür ederim.Durumu özetleyeyim; herşey yolunda giderken havalandırmanın aşırı yüklenme üzerine 4 kanalının bozulması haricinde fırtına grubu tam sahnesini bitirdi 2dk sonra elektrikler kesildi.Bu kesintinin kesinlikle mekanla alakası yoktur katılan arkadaşlarda çevre esnaflardan da duydu.Elektrik kesintisinde doğal olarak insanlar dışarı çıktı fakat çevrede o kadar uyarılarımıza rağmen elinde alkolle gezen arkadaşlar çevreden şikayet almamızı sağladı.Elektrik idaresini aradığımızda elektrik ortalama 1 saat sonra gelecek dediler.Bunun üzerine bie an konseri iptal edip bir gün veya bir hafta sonra girişi ücretsiz telafi konseri yapmayı planlıyorduk bir yandan da bize laf atıp taşkınlık yapan arkadaşlardan anlayış bekliyorduk derken elektrikler geldi mekana tekrar giriş yapıldı daha sonra bilet gişesi kaldırıldı fakat elektrik yüzünden oluşan büyük kalabalığı çekemeyen bazı insanlar polise asılsız ihbarlar yaptı ve ihbar üzerine gelen memurlar kendilerince saygısızca insanları dışarı çıkarmadılar.Olay bu şekilde gelişti.Emekleriniz için tekrar teşekkür ederim.Kusura bakmayın arkadaşlar...Herzaman yanınızdayım..Anlayışınız için sağolun..

Biz teşekkür ederiz onursal ,bizde her zaman senin yanındayız bilesin sevgiler..

Evet arkadaşlar yeni bir konser haberi var:

Yer:Ekin Sanat ve Kültür Merkezi
Ücret: 12 ytl
Kapı Açılış: "14:00"
YAŞ SINIRI YOK doğal olarak alkol de yok

Gece 12ye kadar sürecek bir Festival. Alternatif -- punk -- metal birçok türde grup sahne alcak. Herkesi bekliyoruz...

(Biletleri imge kitabevi'nden temin edebilirsiniz)

Arkadaşlar 29 unda ki Ekin Kültür ve Sanat Merkezi'ndeki konsere çıkamıyoruz.Buradan bildirelim dedik.Çıkan gruplara başarılar diliyorum umarım iyi bir konser olur.Görüşmek üzere...

arkadaşlar demolarınızı dinledim bütün samimiyetimle beğendiğimi belirtmek isterim konserle ilgili olarak size ve onursala büyük gecmişolsun diyorum onursalla konuşup buna bi cözüm aramaya girmek istediğimi size belirtmek isterim çalışmalarınızda başarılar

29ekimsi3.jpg

elektrik ve başka sebeplerden dolayı bi aksilik cıkmassa inşallah güzel bi konser olucak kardeşlerim:D

dünkü konseriniz cok guzeldi arkadaslar hepinizi tebrik ediorum uzun zmndır bu kdr iyi bi konser izlemiodum hepiniz superdiniz... ayrıca bestelerin ne kdr saglam ve kaliteli oldugunu daha iyi anladm bu konserde..:D odtu de basarılar
Meril

Geri