Kasatura (Thrash)-Ankara

SLAYERKAN demiş ki:
Konserde yine cok saglamdınız.Takdir ettim:)
Saol Erkan beğendiğine sevindim.Bi de o adama ne dedin merak ediyorum valla :p
abrekcanbolat demiş ki:
Arkadaşlar o adamı burada gündeme getirmeye bile değmez. Siz şahane çaldınız, konser salonundakiler de çok zevk aldı; bundan emin olabilirsiniz. İleriki çalışmalarınızda da başarılar diliyorum.
Çok saol hocam beğenmene sevindik.Sizi izleyemedik kusura bakmayın ama gitmek zorundaydık.Başka organizasyonlarda da beraber çıkmak dileğiyle size de başarılar diliyorum...

Beyler,performans genel anlamda güzel ufak hatalar hariç.Bu açıdan sizi tebrik ediyorum.

Birkaç hoşnutsuzluğumu söyleyeyim.Burada 7 YTL dendi.Benden kapıda 10 YTL aldılar.Ya beni kazıkladılar ya da değişti fiyatlar.

Birde Thrash/Death gruplarının çıktığı bir konserde insanları ve bayanların(!) eğlenme yolları ilginçti.Saygılar sevgiler..

FyrkanThrash demiş ki:
Beyler,performans genel anlamda güzel ufak hatalar hariç.Bu açıdan sizi tebrik ediyorum.

Birkaç hoşnutsuzluğumu söyleyeyim.Burada 7 YTL dendi.Benden kapıda 10 YTL aldılar.Ya beni kazıkladılar ya da değişti fiyatlar.

Birde Thrash/Death gruplarının çıktığı bir konserde insanları ve bayanların(!) eğlenme yolları ilginçti.Saygılar sevgiler..
Yorumun için saol Furkan.O olay hakkında bilgim yok bi sorgulayıp sana haber vereyim, görüşürüz..

http://www.facebook.com/group.php?gid=13479614707&ref=mf

1226.jpg

Resim güzelmiş beyler...
Yeni bir yıl ve gerçekten profesyonelleşmeye başladınız... Bunun nasıl yapıldığını bildiğinize eminim... Umarım yolunuz açık olur dostlar ;)

EP yi sabırsızlıkla bekliyorum...

arkadaşlar yeni bi bar açıldı bizde ankarada sağlam güzel gruplarımızı sahnemizde görmek istiyoruz
grupların en sevdiği şeyler sahnemiz olduğunca büyüktür mekanı ztn önceden size göstereblrm mekan sakaryada

iletişim için [email protected]
0554 361 31 00

-rock- demiş ki:
Fotoyu bende çok beğendim EP de artık çıksın dimi ;)
Saol Kaya abi Eylül'de çıkacak artık diye umuyoruz inşallah bi sorun olmaz da çıkar Eylül'e :)
Borlach demiş ki:
Bende bekliyorum bir an önce EP'yi..

Ve onunla gelen sağlamlığı..

Başarılar canlar Wink
Saol yorumun için Gökhan.Dediğim gibi Eylül'de sorun olmazsa çıkacak inşallah görüşmek üzere...

İnşallah Domination - Cowboys From Hell olur. Keşke açılış grubu olarak çıkmasaydınız. Şöyle gruplara baktığımda daha farklı bir grubun yerinde olabilirdiniz. Neyse bakalım. Orada olmaya çalışacağım.

Geri