Kasatura (Thrash)-Ankara

Drednat demiş ki:
Adı geçen kapışmamız ankara'da dolmuşla gidilebilen, bir parkın içinden yürüyerek varabildiğimiz bir noktada yapılmıştır.

Gitar Kapışmamıza Gitar Hocamız Hakan Abi hakemlik yapmıştır. Yöntemi belirleyen Hakem Hakan Abi,....

Siz bayaa eğlenmişsiniz yav e tabi hakan abi sizi soloya boğduktan sonra ehehe :D :twisted:

clash24fy.jpg

yeniden düzenlenmiş hali

Drednat demiş ki:
Adı geçen kapışmamız ankara'da dolmuşla gidilebilen, bir parkın içinden yürüyerek varabildiğimiz bir noktada yapılmıştır.

Gitar Kapışmamıza Gitar Hocamız Hakan Abi hakemlik yapmıştır. Yöntemi belirleyen Hakem Hakan Abi, karşılıklı gitarların konuşturulmasını istemiştir.

Karşılıklı gitar konuşturmasını duyan ulaş'ın gözleri su dolmuş, çağdaş'ın içini ise buruk bir mutluluk kaplamıştır. Ne olursa olsun rakibi bile olsa arkadaşıdır karşısındaki.

Çok uzatmadan belirtmek isterim. Kapışma son derece dişe diş ve eğlenceli geçmiştir. Hakem Hakan abi Kazananı ilan ederken ikimizin de eşit derecelerde çaldığımızı, bazı yerlerde ulaş'ın beni, bazı yerlerde ise benim ulaş'ı darmaduman ettiğimi söylemiştir.

Ama tüm bu olayların ardından hırslanan ulaş tekrar kapışmak istemiştir. Gözleri yaşlıdır, çünkü forum köşelerinde kömürcülük yapmaktadır o. Duruma müdahele eden Hakan Abi gitarı eline almış ve iki öğrencisini ağlatana kadar soloya boğmuştur.

Sonuç :

Berabere

Son Anda gelen edit : boşa yazmadık imzamıza savaşma seviş diye.

Son Anda Gelen Edit 2 : seviş derken ulaş'la gitar atıştırması yapmak yerine sevişmedik tabi, ama tüm bunlar bir şakaydı, eğlendik, yoksa hırs yapmış insanlar olarak kapışmadık. Gayet eğlendik. yani o anlamda :)

:LOL: Evet berabere bitti bu kapışma ama olsun artık önümüzdeki kapışmalara bakacağız.Neyse üzmek istememiştim zaten seni :p.Ama diğer inde gözünün yaşına bakmayacağım.Ucuz kurtardın yine :p.Gerçekten çok eğlenceliydi.Yaparız her pazar artık :)

clash24fy.jpg

Benim yaptığımdan güzel olmuş yav afiş de bunu bastırınca bayaa para gider ne yapcaz :D

bu arada 30 haziran da da biziz rock bar konseri var diğer gruplar "Düş Macunu" ve "Roulette" herkesi bekleris

Biziz biraz bokunu çıkarmış 8 ytl artı bişe yok gördüğüm kadarıyla heralde 18 yaş üstü çalışamadılar 18 yaş altına geri döndüler :) Başarılar gelmeye çalışırız :)

barker demiş ki:
Biziz biraz bokunu çıkarmış 8 ytl artı bişe yok gördüğüm kadarıyla heralde 18 yaş üstü çalışamadılar 18 yaş altına geri döndüler :) Başarılar gelmeye çalışırız :)

:D eheh öle olmuşa benziyor... Direk bassmışlar beyaz sayfaya afişi...

Kasaturaya başarılar ;)

Beyler sağolunda biziz çok boştu ve eski havası kaçmış gibiydi ve biz ne zaman oraya gitsek bir sorun çıkıyıor bu seferde twin pedalın bir parçası eksiktii tek pedal çaldık çoğu parçayı çalamadık hoş çalsakta anlıycak pek bir seyirci yoktu neyse pazar günkü konser için bir stüdyo gibi oldu stüdyoya gitmemize gerek kalmadı ehehe :D

clash24fy.jpg

PAZAR GÜNKÜ KONSERE HERKESİ BEKLİYORUZ MUHTEMELEN KASATURA SEZON SON KONSERİ BU SEZON İÇİN SON KEZ KAFALARI KOPARALIM, "S.VERSES" İPTAL OLDU ONUN YERİNE "THE DİYV" ÇIKICAKTIR ONUN DIŞINDA BİZİMLE SAHNE ALICAK BÜTÜN GRUPLARA BAŞARILAR Metal Up your Ass...!!! :twisted: [/b]

Kendi adımıza başarılı bir kosner di sezonun son kosnerinde dispel silence olsun magnum opus olsun birlikte kafaları çürüttüük izleyenlerin yorumunu almak isteriz saygılar :twisted:

$ok $ok $ok $ok ! ! !

Kasatura gitaristi Ulaş'tan Samimi İtiraflar : ( Belgeleriyle )

Gözlerin Anlatıyor... [ DU$TA ] says:<<< (bu benim yani Drednat)
atı$ırız yine $arkıya solo yazmacasına
Haspin[KasaturA - Lead Guitar] says:
bu sefer yerim seni
Gözlerin Anlatıyor... [ DU$TA ] says:
tek hamlede en iyi doğaçı yapan alır
var mısın ?
olm çok iddialı diilim. geçen seferki kapışmada korktum birazcık. foruma yazmak yok ama tamam mı ?
mujashuahsd

olay budur.
[/list]

Drednat demiş ki:
$ok $ok $ok $ok ! ! !

Kasatura gitaristi Ulaş'tan Samimi İtiraflar : ( Belgeleriyle )

Gözlerin Anlatıyor... [ DU$TA ] says:<<< (bu benim yani Drednat)
atı$ırız yine $arkıya solo yazmacasına
bu sefer yerim seni
tek hamlede en iyi doğaçı yapan alır
var mısın ?
olm çok iddialı diilim. geçen seferki kapışmada korktum birazcık. foruma yazmak yok ama tamam mı ?
mujashuahsd

olay budur.
[/list]

Ya oha :D yalan bunlar.''geçen seferki kapışmada korktum birazcık. foruma yazmak yok ama tamam mı ? '' böyle bi şey demedim ben.Sadece iddialı değilim o kadar :D.Ama kendin kaşındın Pazar günü görüşcez Çağdaş Bey.Bu sefer hiç acımayacağım :)...

eyv. inş dahada iyi olucaz(tayfa abi dikkatli dinlediiğin için sağol:D) tansiyon olarak da siz o kadar metalcinin arasında alternatif yaptınız zor iş biliyoruz ama kendi türünüzde çok iyiydiniz başarılar sizede

Gencler iyiydiniz güseldiniz dinledik beğendik umarım yakında yine aynı sahneyi paylasırız bn isterim size konserde yapmıstım ztn yorumlarımı ilerde cok salaam organizasyonlarda yer alcaanızdan bn cok eminim umarım bidaha
aynı sahneyi paylasırız sizle size söylediklerimi hatırlayın cok saalam olursunuz kendinize iyi bakın...:D :twisted:

_MaD_ demiş ki:
Gencler iyiydiniz güseldiniz dinledik beğendik umarım yakında yine aynı sahneyi paylasırız bn isterim size konserde yapmıstım ztn yorumlarımı ilerde cok salaam organizasyonlarda yer alcaanızdan bn cok eminim umarım bidaha
aynı sahneyi paylasırız sizle size söylediklerimi hatırlayın cok saalam olursunuz kendinize iyi bakın...:D :twisted:

Sağol yorumun için siznlede aynı sahneyi paylaşmak gerçekten güzeldi söylediklerini dikkatli dinledim bende ilerisi için iyi düşnüyorum ,tekrar aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle...

Stay Heavy!! :twisted:

Sevgili Kasatura grubu;

Genel bi değerlendirme yapmak istiyorum sizin hakkınızda. Çok biliyon falan diyebilirsiniz tabi de ben gene de bir iki şey söylemek istiyorum.

1)Parçaları daha hızlı çalmak istiyor olabilirsiniz ok ama bunu yaparken de çoğu yerde ritim çok kaçıyor. Gerçek temposunda biraz çalmayı denerseniz bence çok daha iyi olacak.
2)Territory gerçekten çok başarılı. Vokalin sesi o şarkıya cidden uymuş, güzel söylemiş. Fakat Metallica larda bi o kadar kötü. Tona girme konusunda çok büyük sorunlar var.

Şimdilik bu kadar....

Başarılar...

katre_b demiş ki:
Sevgili Kasatura grubu;

Genel bi değerlendirme yapmak istiyorum sizin hakkınızda. Çok biliyon falan diyebilirsiniz tabi de ben gene de bir iki şey söylemek istiyorum.

1)Parçaları daha hızlı çalmak istiyor olabilirsiniz ok ama bunu yaparken de çoğu yerde ritim çok kaçıyor. Gerçek temposunda biraz çalmayı denerseniz bence çok daha iyi olacak.
2)Territory gerçekten çok başarılı. Vokalin sesi o şarkıya cidden uymuş, güzel söylemiş. Fakat Metallica larda bi o kadar kötü. Tona girme konusunda çok büyük sorunlar var.

Şimdilik bu kadar....

Başarılar...

Yok estağfurullah.Haklısın hızlı çalıcaz diye ritm kaçırıyoruz.Ama artık yavaş çalmaya özen göstericez o zaman ritm kaçmıyo.Zaman geçtikçe de o istediğimiz uyumu yakalarız diye düşünüyorum.
Yorumların için sağol.Düzeltmeye çalışıyoruz işte hatalarımızı.Düzelteceğiz en kısa zamanda :).Görüşmek üzere...

Geri